ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا: مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری چه شرایطی دارد؟ بهترین سرمایه گذاری در کانادا چیست و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا چقدر است؟ مدارک مورد نیزا برای اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری کدامند؟ را در اینجا بخوانید.

دولت کانادا برای بهبود اقتصاد کشور قصد دارد از افرادی که واجد شرایط برای مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری در کانادا یا دریافت ویزای کارآفرینی کانادا هستند کمک بگیرد. این دولت برنامه های متعددی برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان در نظر گرفته است. تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در کانادا یا کشورهای دیگر کار ساده ای نیست و نیاز به اطلاعات جامع و کامل دارد و تمام روش های سرمایه گذاری در کانادا و سیستم کشور به طور کامل بررسی شود، سپس تصمیمی آگاهانه گرفته شود.

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی از تمام روش های سرمایه گذاری در کانادا را در اختیار شما قرار دهیم.
مجموعه مهاجرتی کاناداپاس از شما دعوت میکند، فرم ارزیابی رایگان را به دقت تکمیل کرده، سوابق و افتخارات خود را نیز ذکر بفرمایید.

دریافت دفترچه‌ی راهنمای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

در حال حاضر برنامه ی سرمایه گذاری، به مفهوم قرار دادن سرمایه در کشور کانادا، منجر به دریافت اقامت نمی شود. برنامه های کارآفرینی در حال حاضر جایگزین این نوع اقامت شده اند. اما چون کارآفرینی و ایجاد کسب وکار نیازمند سرمایه گذاری است، می توانیم از آن تحت عنوان سرمایه گذاری یاد کنیم. اما در عمل ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی متفاوت می باشند.

انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا برای شما به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و این امر مرهون مشاوره با مجری معتبر و در واقع بهترین وکیل مهاجرت به کانادا خواهد بود. ابتدا باید پاسخ یک سری از سوالات داده شود و بر اساس آن ها بهترین روش انتخاب شود.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

کانادا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان از لحاظ اقتصادی و فناوری است و بنابراین می تواند فرصت های سرمایه گذاری بیشماری را برای سرمایه گذاری در اختیار متقاضیان این امر، قرار دهد و مقصدی امن و جذاب برای این مقوله باشد.

حال این سوال پیش می آید چرا کانادا برای سرمایه گذاری مناسب است؟
سرمایه گذاری در این کشور دارای مزایایی است که شامل خود شخص سرمایه گذار و نیز خانواده وی خواهد شد.

این مزایا می تواند شامل موارد زیر باشد:
اخذ اقامت دائم کانادا برای شخص و نیز اعضای خانواده وی (همسر و فرزندان زیر 22 سال)
عدم نیاز به مهارت خیلی بالا در زبان انگلیسی و یا فرانسه که مشکل بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا است.
عدم نیاز به ارائه مدرک تحصیلات عالیه ( این امر با ارائه سوابق کاری و مدیریتی و سرمایه کافی برای سرمایه گذاری امکان پذیر است.)
بهره مندی از امکانات زندگی و رفاهی ، تحصیلی و تفریحی یکی از کشورهای درجه یک دنیا به لحاظ پیشرفت و تکنولوژی بعد از اخذ اقامت کشور کانادا
بهره مندی از محیطی آرام و به دور از تعصبات نژادی و قومیتی برای مهاجرانی که تازه به کانادا مهاجرت کرده اند.

درخواست ویزای انتقال درون سازمانی ICT، این امکان را به شرکت و کارمندان آن می‌دهد که ویزای کار معاف از LMIA دریافت و از این طریق برای اقامت دائم اقدام کنند.

بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا: روش های سرمایه گذاری در  کانادا با کمترین هزینه

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه متناسب با شرایط هر فرد می تواند متفاوت باشد. موارد زیر شامل روش های سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه است.

این برنامه ویژه شهرهای کوچک با جمعیت کم که جمعیت آن کمتر از 75000 نفر باشد و نیز در فاصله 30 کیلومتری مرکز استان باشد با هدف توسعه و ایجاد مشاغل در این نواحی طراحی شده است . کارآفرینان پذیرفته شده در این طرح ویزای کار موقت دو ساله دریافت می کنند و با ایجاد بیزنس خود می توانند از طریق زیر مجموعه های استانی برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

شرایط متقاضی برای برنامه کارآفرینی منطقه ای بریتیش کلمبیا

 • سرمایه گذاری 100.000 دلار کانادا در یکی از کسب و کارهای واجد شرایط سرمایه گذاری در استان
 • دارایی خالص حداقل 300.000 دلار کانادا در کشور مقصد
 • داشتن حداقل 3 سال تجربه در بیزینس خود یا 4 سال سابقه مدیریتی ارشد یک بیزینس طی 5 سال گذشته
 • دارا بودن 51 درصد مالکیت بیزینس
 • اشتغال زایی برای حداقل یک فرد کانادایی
 • داشتن حداقل مدرک زبان حداقل CLB4

معایب برنامه کارآفرینی منطقه ای بریتیش کلمبیا

کارآفرینی بریتیش کلمبیا دارای مزایای زیادی برای شخص سرمایه گذار است . در مورد معایب این روش شاید فقط بتوان به ایجاد بیزنس و کسب و کار در مناطقی است که جمعیت زیر 75.000 نفر داشته باشند و نیز فاصله آن تا مرکز استان دست کم 30 کیلومتر باشد.

شرایط متقاضی برای برنامه کارآفرینی منطقه ای بریتیش کلمبیا

مزایای برنامه کارآفرینی منطقه ای بریتیش کلمبیا

 • امکان همراه آوردن همسر وهمه فرزندان زیر ۲۲ سال و نیز فرد دیگری به عنوان کارمند کلیدی که نقش کلیدی برای راه اندازی بیزنس ایفا خواهد کرد.
 • عدم اعمال محدودیت سنی
 • ​ توانایی انجام مصاحبه به کمک مترجم
 • عدم نیاز به مدرک تحصیلی برای صاحبان بیزنیس با مالکیت ۱۰۰ درصد سهام توسط شخص متقاضی و یا همسر وی
 • عدم نیاز به ویزای توریستی برای شروع کردن پرونده
 • توانایی زندگی در شهر بسیار زبیا و خوش آب و هوای ونکوور یا شهرهای اطراف
 • دریافت کردن ویزای کار بدون پرداخت ودیعه
 • امکان اقدام به صورت شراکتی با یک ایده کسب و کار که دراین حالت باید میزان سرمایه گذاری بیشتر باشد و نیز باید به تعداد شریک های بیزنس مد نظر نیروی کار استخدام شود.
مزایای برنامه کارآفرینی منطقه ای بریتیش کلمبیا

ثبت شرکت در ونکوور برای اخذ اقامت دائم کانادا

طرح کارآفرینی استان نوا اسکوشیا نیز یکی از کم هزینه ترین روش های سرمایه گذاری در کاناداست که متقاضیان با رقم 150.000 دلار کانادا می توانند از طریق این برنامه اقدام نمایند که این طرح نیز دارای مزایای خاص خود می باشد.

شروط لازم برای طرح کارآفرینی استان نوا اسکوشیا

 • سرمایه گذاری حداقل 150 هزار دلارکانادا برای راه اندازی یا خرید بیزنس در کانادا
 • حداقل 21 سال سن
 • حداقل دارایی  معادل با 600 هزار دلار کانادا
 • حداقل 3 سال سابقه مالکیت کسب و کار از جمله مالکیت یک سوم  یا بیشتر از 5 سال سابقه ی کار در نقش مدیریت ارشد کسب و کار طی 10 سال گذشته
 • داشتن حداقل  CLB 5
 • داشتن بیزنس پلن
شروط لازم برای طرح کارآفرینی استان نوا اسکوشیا

مزایای طرح کارآفرینی استان نوا اسکوشیا

 • نداشتن محدودیت سنی
 • امکان زندگی در شهرزیبای هالیفاکس و شهرهای اطراف آن
 • نیاز نداشتن به ویزای توریستی برای شروع پروسه پرونده
 • گرفتن ویزای کار بدون پرداخت کردن ودیعه
 • رایگان بودن بررسی مدارک توسط بخش اداره مهاجرت نوا اسکوشیا

مزایا  برنامه  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

 • دریافت اقامت دائم کانادا از همان ابتدای ورود برای شخص و خانواده او (همسر و فرزندان زیر 22 سال)
 • امکان نقل مکان به سایر استان های کانادا در صورت عدم تمایل به اقامت در استان نیوبرانزویک به دلیل داشتن اقامت دائم کانادا
 • ودیعه پایین نسبت به سایر استان های کانادا
 • امکان پس گرفتن ودیعه در صورت راه اندازی کسب وکار توسط متقاضی
 • سیستم امتیاز بندی ساده در مقایسه با سایر استان های کانادا

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک ، تنها برنامه کارآفرینی کاناداست، که در صورت قبولی، با اقامت دائم وارد کانادا خواهید شد یعنی از همان ابتدا شخص اقامت دائم کانادا را اخذ می کند. شخص متقاضی می تواند با پرداخت ودیعه ای معادل 100.000 دلار کانادا که ضمانت اجرای تعهدی است که در بیزنس پلن شخص متقاضی قید شده است. در صورتی که شخص بخواهد در استان نیوبرانزویک کسب و کار خود را راه اندازی کند، یک سال پس از شروع راه اندازی بیزنس، شخص می تواند ودیعه 100.000 دلاری خود را پس بگیرد و در صورتی که شخص نخواهد در این استان بماند تنها چیزی را که از دست می دهد ودیعه 100.000 دلاری خواهد بود واین مسئله مشکلی برای اقامت دائم وی به دنبال نخواهد داشت.

شروط مورد نیاز برای برنامه  کارآفرینی استان نیوبرانزویک

 • سن بین 22 تا 55 سال
 • حداقل مدرک کاردانی که معادل دو سال بعد دیپلم است .
 • داشتن CLB5
 • حداقل داشتن 600.000 دلار کانادا که حداقل 300.000 آن بصورت دپوزیت باشد.
 • حداقل داشتن 3 سال نقش مدیریتی به عنوان مدیر و صاحب کسب و کار و یا داشتن 5 سال سابقه کار به عنوان مدیرارشد و رده بالای کسب و کار
 • داشتن بیزنس پلن
شروط مورد نیاز برای برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

استان بریتیش کلمبیا در کانادا از هر لحاظ یکی از بهترین استان‌های این کشور برای سرمایه‌گذاری است. برای مطالعه درباره سرمایه‌ گذاری در استان بریتیش کلمبیا کانادا کلیک کنید.

انواع سرمایه گذاری در کانادا

هرکدام از استان های کانادا بر اساس نیازی که در آن استان تعیین شده مهاجرین خود را انتخاب می کنند. طبیعتا برای این منظور روش های مختلفی مانند سرمایه گذاری، کارآفرینی و… را در نظر می گیرند. کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در کانادا هستند در نهایت به دو هدف می خواهند برسند، اقامت دائم کانادا و ویزای کار موقت است که در نهایت به اقامت دائم کانادا تبدیل می شود.

مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه گذاری کانادا

اقامت دائم که توسط سرمایه گذاری در کانادا به دست می آید شامل دو روش می شود. در روش اول با پرداخت مبلغی بلاعوض به آن استان یا با قراردادن مبلغی به صورت امانت در یک مدت پنج ساله و بازپس گرفتن بدون دریافت هیچ سودی می توانید بدون هیچ شرط و شروطی اقامت دائم خود و خانواده خود را بگیرید. در این روش سرمایه گذاری در کانادا هیچ شرط و شروطی بعد از ورود شما به آن کشور برای راه اندازی کسب و کار وجود ندارد.

در روشی که با سرمایه گذاری در کانادا یا کارآفرینی موفق به دریافت ویزای کار یک یا دو ساله می شوید، این ویزای کار به صورت موقت داده می شود تا اداره مهاجرت از توان شما برای سرمایه گذاری در کانادا اطمینان حاصل کند. بعد از سپری شدن این زمان و اطمینان از عملکرد درست شما و موفقیت کسب و کارتان می توانید تقاضای اقامت دائم کنید.

روش دیگری وجود دارد و می توانید به واسطه آن اقامت دائم بگیرید که با اجرای شرط مشخص شده انجام می شود. به طور مثال بعد از ورود به کشور کانادا به استان مشخص شده رفته با توجه به برنامه مورد نظر مدت یک تا دو سال مبلغی را که برای سرمایه گذاری در کانادا متعهد شده اید را سرمایه گذاری کنید. برای تضمین اجرای شرط توسط شما مبلغی را از شما دریافت می کنند. در این روش بعد از ورود به کشور اقامت دائم دریافت می کنید.

محاسبه آنلاین مدت زمان گرفتن ویزا

برای محاسبه مدت زمان صدور ویزای خود با کلیک روی لینک زیر، نوع برنامه مهاجرتی خود را از قسمت Select an application type انتخاب کرده سپس روی دکمه get processing times کلیک کنید.

بررسی مدت زمان پردازش ویزای کانادا

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر شماره خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.


  فرصت های سرمایه گذاری در کانادا

  همانطور که می دانید کشور کانادا یکی از مستحکم ترین و پرکاربردترین برنامه های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری در کانادا جهت اخذ اقامت دائم را ارائه می کند. مزایای زیادی به شهروندان کانادایی ارائه می شود و مهاجران می توانند با سرمایه گذاری در کانادا از سیستم سلامت ملی، تحصیلات درجه یک و سیستم بازنشستگی ملی بهره مند شوند و هنگام بازنشستگی درآمد سالانه بالایی دریافت کنند. به طور کلی فرصت های سرمایه گذاری در کانادا عبارتند از: برنامه سرمایه گذار مهاجر کبک، برنامه کارآفرینی کبک، مهاجرت از طریق خود اشتغالی، برنامه های کارآفرینی کاندید استانی و برنامه پیلوت سرمایه مشترک سرمایه گذار مهاجر فدرال، ویزای استارت آپ کانادا و ویزای کارآفرینی کانادا . به طور کلی می توان گفت برنامه های سرمایه گذاری در کانادا از طریق خود اشتغالی و کارآفرینی زیادی وجود دارد که مناسب افرادی با درآمد متوسط است که می خواهند در کشور کانادا به کسب و کاری بپردازند همچنین برنامه های زیادی نیز وجود دارد برای افراد ثروتمند که قصد ایجاد کسب و کار ندارند. می توانید با توجه به شرایط خود و مشاوره با کارشناسان ما برنامه سرمایه گذاری در کانادا مناسب شرایطتان را برگزینید.

  در این ویدیو از مجموعه حقوقی و مهاجرتی کاناداپاس، آقای مهیار حلاج پور با صحبت درباره اقامت سرمایه گذاری کانادا و حداقل مبلغ موردنیاز برای سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت به پرسش های شما پاسخ می دهند.

  سرمایه گذاری در ساسکاچوان به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی عالی  از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاران است.

  اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا 2022

  دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در کانادا راهی است که کشور کانادا برای متقاضیان در نظر گرفته است تا از این طریق بتواند اقتصاد کشور را رونق دهد و سرمایه گذاری روی پروژه های دولتی بیشتر انجام شود. انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا و حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا را شرح دادیم . در این قسمت شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا در سال 2022 را بیان خواهیم کرد. مدارک مورد نیاز شما برای دریافت اقامت کانادا عبارتند از:

  • مدرک شناسایی جهت درخواست ویزا
  • اقامت سرمایه گذاری در کانادا
  • مدارک شغلی، مدارک تحصیلی، مدارک مالی و ملکی

  و همچنین پر کردن فرم اطلاعات فردی که از طرف کارشناسان موسسه مورد نظر در اختیارتان قرار داده می شود.

  ذکر این نکته ضروری است که بسیاری از روش های مهاجرت به کانادا به سرمایه گذاری در کانادا معروف است مانند owner operator ، کارآفرینی، خوداشتغالی، استارت آپ، ITC و.. که شرایط و حداقل مبلغ داراریی و سرمایه گذاری مربوط به آن ها را شرح دادیم. اما باید در نظر داشته باشید که هر ساله تمام راه های سرمایه گذاری در کانادا فعال نیستند و شما می توانید با مشاوره کارشناسان ما از روش های معتبر و قابل استفاده برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری 2022 استفاده کنید.

  بهترین صنایع موجود در کانادا برای سرمایه گذاری

  ثبت شرکت در کانادا از دو راه مختلف امکان پذیر است؛  ثبت شرکت از طریق ICT یا انتقال درون سازمانی و
  ثبت شرکت از طریق مالک گرداننده ( Owner Operator )

  چرا سرمایه گذاری در کانادا؟

  پاسخ به این سوال بسیار مهم است چراکه از ژاپن در شرق آسیا تا شیلی در غرب قاره آمریکا، کشورهای بسیار زیادی در جهان وجود دارند که آماده پذیرش سرمایه گذاران مختلف هستند و برنامه های اقامتی متنوعی را نیز ارائه کرده اند که به کمک آن می توان اقامت بلند مدت و پاسپورت یک کشور را نیز به دست آورد. سرمایه گذاری در برخی از این کشورها با سرمایه ای اندک امکان پذیر است اما چرا باید در میان همه این کشورها کانادا را به عنوان مقصدی برای سرمایه گذاری انتخاب کرد؟ در کنار تمامی مزایایی که سرمایه گذاری در کانادا دارد در این بخش به دلایل اصلی در این رابطه پاسخ خواهیم داد.

  یکی از مهم ترین دلایلی که می توان به کانادا به عنوان مقصد مهاجرتی توجه داشت، دسترسی به بازارهای جهانی است. 14 توافقنامه تجاری با 51 کشور جهان با تقریبا 1.5 میلیارد نفر مشتری و تولید ناخالص 49.3 تریلیون دلار آمریکا است. شاید برخی بر این باور باشند که به دلیل دور بودن کانادا از مناطق اروپایی ممکن است حمل و نقل کالاها دشوار انجام شود اما کانادا بهترین سیستم حمل و نقل هوایی را در اختیار دارند و خطوط ساحلی این کشور نیز ارتباط با آسیا، اروپا و آمریکای جنوبی را بسیار ساده می کند و مرز مشترک با آمریکا نیز این کشور را از نظر جغرافیایی به کشوری بسیار مناسب برای تجارت از طرق مختلف دریایی، هوایی و همچنین زمینی تبدیل کرده است. این کشور 24 فرودگاه بین المللی دارد و 17 بندر نیز در این کشور آماده پذیرایی از کشتی های خارجی هستند.

  توافق نامه های صورت گرفته در قاره اروپا به شما به عنوان یک سرمایه گذار احتمالی در کانادا اطمینان می دهد که 98% از کالاهای ورودی به کشورهای اروپایی بدون عوارض خواهند بود و در نتیجه دسترسی بسیار آسانی برای حضور در بازارهای اتحادیه اروپا و همچنین آمریکای شمالی برای شما وجود خواهد داشت. هیچ کشور دیگری در آمریکای شمالی نمی تواند چنین تضمین قدرتمندی را در اختیار شما قرار دهد.

  یکی دیگر از برتری های انتخاب کانادا به عنوان مقصد سرمایه گذاری، دسترسی به استعدادهای جوان و همچنین نیروی کار آموزش دیده در بالاترین سطح است. بر اساس داده های به دست آمده کانادا اولین و برترین مقصد جهان برای کارآفرینان است و همچنین پنجمین کشور برتر جهان برای زندگی افراد با استعداد و البته آموزش دیده! بر اساس آمار ها تقریبا 58% از شهروندان 25 تا 64 سال در کانادا تحصیلات دانشگاهی دارند. از طرف دیگر با توجه به برنامه های مهاجرتی کانادا در صورتی که نتوانید نیروی کار خود را در این کشور پیدا کنید، به راحتی می توانید برترین استعدادهای جهانی را به استخدام درآورید.

  از طرف دیگر هزینه های مربوط به سرمایه گذاری در کانادا بسیار کمتر است و در نتیجه میزان ریسک سرمایه گذاری در این کشور نیز به مراتب کمتر خواهد بود. بر اساس مستندات، کانادا کمترین میزان مالیات را از بیزینس های تازه تاسیس شده در میان کشورهای G7 دریافت می کند. نرخ موثر مالیاتی (METR) در این کشور 13.7% است که از متوسط نرخ مالیات در کشورهای سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) نیز کمتر است.

  کشور کانادا از نظر ثبات سیاسی پس از ژاپن دومین کشور برتر در جمع کشورهای موسوم به G7 است. کانادا همچنین در میان این کشورها سالم ترین سیستم بانکی را در اختیار دارد و در مقیاس جهانی نیز در سال 2019 رتبه ششم را به خود اختصاص داده بود. در جمع کشورهای با کمترین فساد، کانادا دومین کشور در جمع کشورهای G20 است و در جایگاه دوازدهم جهان از این حیث قرار دارد.

  کانادا در زمینه نوآوری و خلاقیت نیز یکی از کشورهای برجسته جهان است و این می تواند در کنار کیفیت زندگی در این کشور یکی دیگر از عوامل اثرگذار برای سرمایه گذاری در کانادا باشد. در بسیاری از رده بندی های جهانی، کانادا بالاترین کیفیت زندگی را در اختیار شهروندان خود قرار می دهد و از نظر آزادی های مدنی نیز در رده 4 جهانی قرار گرفته است. شهرهای کلگری، ونکوور و تورنتو نیز توانسته اند به ترتیب در رتبه های 5 تا 7 بهترین شهرهای جهان برای زندگی قرار بگیرند.

  شما هم می توانید با اقدام از طریق کاناداپاس و i3 capital موفقیت مهاجرت تجاری خود را به حداکثر برسانید. برای دریافت مشاوره فرم ارزیابی رایگان زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  فرم ارزیابی

  بهترین صنایع موجود در کانادا برای سرمایه گذاری

  زمینه های مختلفی برای سرمایه گذاری در کشور کانادا وجود دارد که هر فرد با توجه به شرایط خود و همچنین تخصصی که دارد می تواند در آن ها سرمایه گذاری کند. استان های مختلف کانادا نیازهای متفاوتی دارند و این مسئله ای است که هر فرد باید به آن توجه داشته باشد. استفاده از اطلاعات یک وکیل و مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات دقیق در این رابطه را به دست آورید و بدانید که در هر استان چه سرمایه گذاری هایی بیش از گذشته مورد نیاز است. برخی از مهم ترین زمینه های سرمایه گذاری در کانادا عبارتند از:

  • تکنولوژی
  • تولید پیشرفته
  • منابع طبیعی
  • سرگرمی و رسانه ها
  • تجارت های وابسته به کشاورزی و علوم غذایی
  • تکنولوژی های پاک
  • علوم زیستی
  • وسایل حمل و نقل الکترونیکی و باتری (EV)

  آشنایی با اهمیت تراول هیستوری کانادا در اخذ ویزا

  مزایای سرمایه گذاری در کانادا: هزینه ها و مالیات کم

  یکی از مهم ترین چالش هایی که همواره پیش روی صاحبان سرمایه برای افتتاح شرکت وجود دارد، مسئله سرمایه اولیه و همچنین مالیاتی است که باید به صورت سالیانه پرداخت شود.

  یکی از نکات جذاب در رابطه با میزان نرخ مالیات در کانادا این است که این کشور در سال 2020، نرخ مالیات 26.2% را در نظر گرفته است و به همین دلیل در میان کشورهای G7 کمترین میزان مالیات را برای شرکت های خارجی در نظر گرفته است.

  از طرف دیگر می توان به این نکته نیز اشاره کرد که واردات نهاده ها و ماشین آلات تولیدی در کانادا بدون تعرفه انجام می شود. همچنین در اولین سال سرمایه گذاری، دولت ها برای استفاده از ماشین آلات و همچنین تولیدات پاک، معافیت های مالیاتی کاملی را ارائه می کنند.

  دولت کانادا همچنین در تلاش است تا انگیزه های کافی برای سرمایه گذاری را در اختیار علاقمندان قرار دهد و از همین رو برنامه هایی را تدوین کرده است که به کمک آن، سرمایه گذاران می توانند ریسک سرمایه گذاری خود را به حداقل برسانند.

  یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن اشاره داشت آن است که دولت تلاش می کند تا برنامه های تشویقی را نیز برای این دسته از افراد در نظر بگیرد. یکی از این برنامه ها، کاهش مالیات بر سرمایه گذاری های جدید در این کشور است. در سال 2000، سرمایه گذاری های جدید با مالیات 44.1% روبرو بودند اما امروزه نرخ مالیات برای آن ها به حدود 13.8% در سال 2020 رسیده است. این مسئله نیز سبب شده است تا کانادا به یکی از بهترین کشورهای عضو G7 در این رابطه تبدیل شود چراکه میزان مالیات دریافتی در آن از متوسط میزان مالیاتی در این کشورها کمتر است.

  در ایالات متحده آمریکا، نرخ مالیات 18.4% است. در بخش تولید و فرآوری، میزان مالیات در کانادا 3.1% در نظر گرفته شده است و در آمریکا 19.5%، در بخش خدمات مالیات در کانادا 17.2% و در آمریکا 2.45% است و همین مسئله به خوبی نشان می دهد که سرمایه گذاری در کانادا می تواند سودآوری بیشتری را به همراه داشته باشد.

  سرمایه گذار خارجی در کانادا

  سرمایه گذار خارجی فردی است که در اصل یک غیر کانادایی شناخته می شود. در رابطه با این که چه کسانی شهروند کانادا حساب می شوند، می توان گفت که دارندگان پاسپورت کانادا و اقامت دائمی این کشور بر اساس فاکتورهای تعیین شده توسط قوانین مهاجرتی کانادا، همگی کانادایی هستند.

  در رابطه با شرکت های کانادایی نیز می توان چنین گفت که شرکت هایی که توسط شهروندان کانادا اداره می شوند، کانادایی هستند. در این رابطه جزئیات بسیار زیادی مطرح می شود اما به طور خلاصه می توان چنین گفت:

  • اگر یک، دو یا چند عضو رای دهنده در یک شرکت کانادایی باشند به طوری که اکثریت رای یا درصد بالاتر سهام در اختیار آن ها باشد، این شرکت کانادایی به حساب می آید.
  • در سوی مقابل، در صورتی که یک، دو یا چند عضو غیر کانادایی اکثر مالکیت یا حق رای در یک شرکت را به عهده داشته باشند، آن شرکت غیر کانادایی محسوب می شود.
  • در شرکت های سهامی عام شرایط کمی متفاوت است و آن شرکت ها در صورتی به عنوان یک شرکت کانادایی شناخته می شوند که حداقل 75% از اعضای هیئت مدیره آن کانادایی باشند.

  به دست آوردن قدرت اداره یک شرکت کانادایی توسط شهروند خارجی

  برای این که یک شهروند خارجی بتواند هدایت و مالکیت یک شرکت کانادایی را در اختیار بگیرد، محدودیت هایی در نظر گرفته شده است که به طور خلاصه می توان به شرح زیر آن ها را بیان داشت:

  • کسب اکثریت سهام شرکت و به دست آوردن حق رای اصلی به منزله کسب کنترل ادراه می شود.
  • کسب یک سوم از سهام حق رای شرکت با وجود نداشتن سهام اکثریت، کسب کنترل تلقی می شود. با این حال در صورتی که فردی وجود داشته باشد که اکثریت سهام را شخصا در اختیار داشته باشد، کنترل صورت نپذیرفته است. برای مثال در صورتی که فردی 40% از سهام شرکت را در اختیار داشته باشد، در صورتی که فرد دیگری60% از مالکیت را در اختیار خود بگیرد، کنترل صورت نگرفته است.
  • کسب کمتر از یک سوم سهام شرکت با حق رای به عنوان کسب کنترل تلقی نمی شود.

  جلوگیری از کلاهبرداری در مهاجرت به کانادا ؛ اگر قربانی کلاهبرداری مهاجرت شده‌اید چه باید بکنید؟

  معایب سرمایه گذاری در کانادا

  در کنار مزایای بسیار زیادی که سرمایه گذاری در این کشور به همراه دارد، می توان معایبی را در این روش مهاجرتی دید که ممکن است نظر بسیاری را در این رابطه تغییر دهد. یکی از چالش هایی که پیش روی سرمایه گذاران خارجی در این کشور قرار دارد، تفاوت قوانین داخلی استان های کانادا است. در حقیقت هر استان کانادا دارای یک دولت محلی است که در تصمیم گیری در رابطه با قوانین داخلی آزادی عمل دارد. در چنین شرایطی، سرمایه گذاران علاوه بر قوانین بین المللی، باید قوانین داخلی خود را نیز مد نظر قرار دهند.

  یکی دیگر از این چالش ها می تواند پروسه مربوط به دریافت اعتبار و گذر از استانداردهای موجود در زمینه شروع کار در این کشور باشد. هر فرد باید نشان دهد که توانمندی های کافی برای اداره یک شرکت را خواهد داشت. ضمن این که این مسئله در برخی مواقع می تواند به شدت زمانبر باشد و تا 9 ماه نیز به طول بیانجامد و یکی از این صنایع، صنایع مربوط به ساخت و ساز است.

  در برخی از صنایع کانادا، سخت گیری های زیادی برای سرمایه گذاران خارجی اعمال می شود که از جمله این صنایع می توان به خدمات مالی، تولید اورانیوم، حمل و نقل، مخابرات، فرهنگ و پخش اشاره داشت. خرید شرکت هایی با این کاربری باید به تایید مقامات کانادایی برسد.

  یکی دیگر از محدودیت ها می تواند شامل احراز هویت دقیق فرد و مدارک ارائه شده او باشد. این فعالیتی است که در تمامی کشورهای دنیا به منظور تکمیل فرایند ثبت یا خرید شرکت اعمال می شود. هر فرد باید نشان دهد که مدارک ارائه شده توسط او از صحت کامل برخوردار است. این مدارک باید توسط کشور صادر کننده و کشوری که در آن استفاده می شوند به تایید برسند.

  در ادامه برخی از سوالات متداول موکلان بیان شده است:

  هزینه اولیه برای بحث سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی طبق استان مد نظر متقاضیان تفاوت دارد . در برنامه های سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی استانی، هر استان دستورالعمل خاص خود را در این زمینه دارد و طبق آن عمل خواهد کرد. اصول  برنامه کارآفرینی استانی کانادا  این است که شخص متقاضی باید بیزنسی را راه اندازی کند که در آن صاحب سابقه مدیریتی باشد و بتواند آن بیزنس را مدیریت کند و نیز باید  کسب و کار او ایجاد اشتغال کرده و باعث سودآوری و منفعت اقتصادی شود. رقم این سرمایه گذاری  در برخی استان ها از حداقل 100.000 دلار کانادا شروع می شود و بر اساس استان متفاوت است.

  برنامه کارآفرینی  منطقه ای بریتیش کلمبیا برنامه ویژه شهرهای کوچک با جمعیت کم که جمعیت آن کمتر از 75000 نفر باشد و نیز در فاصله 30 کیلومتری مرکز استان باشند، است.  رقم سرمایه گذاری در این طرح دست کم 100.000  دلار کانادا  است . متقاضیان این طرح ابتدا با ویزای کار وارد کانادا می شوند و با راه اندازی و تاسیس بیزنس خود می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند.

  یکی از ارزان ترین روش های کارافرینی کانادا ، برنامه کار آفرینی نیوبرانزویک است که یک فرق بسیار بزرگ با سایر  استان های کانادا دارد.  این برنامه ویزای کار نمی دهد بلکه به صورت مستقیم  در بدو ورود اقامت می دهد. در این روش متقاضی می تواند با پرداخت 100.000 دلار به عنوان ودیعه، با اقامت دائم وارد کانادا شود و اگرچه مینیمم سرمایه  گذاری در برنامه کار آفرینی نیوبرانزویک  250.000 دلار کاناداست ، فرد متقاضی می تواند در صورت تمایل با گذشتن از مبلغ ودیعه 100.000 دلار کانادا با حفظ اقامت دایم در هر جای دیگر کانادا زندگی کند.

  کارآفرینی استان نوا اسکوشیا نیز یکی از کم هزینه ترین روش های سرمایه گذاری در کاناداست که متقاضیان با رقم 150.000 دلار کانادا می توانند از طریق این برنامه اقدام نمایند.

  رقم های ذکر شده کمترین مقدار سرمایه گذاری در کانادا هستند. البته متقاضیان باید هزینه های اضافه برای پیشبرد پروسه را نیز در نظر داشته باشند.

  برای اطلاعات  بیشتر با دریافت وقت مشاوره،  از خدمات مشاوره ای وکیل رسمی اداره مهاجرت کشور کانادا که دارای تجربه کافی و نیز اطلاعات صحیح می باشد بهره مند شوید. مجموعه کانادا پاس با مدیریت وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا می تواند این اطمینان را برای رسیدن به اهداف شما فراهم آورد.

  کانادا یکی از بهترین و بزرگ ترین مقصد های مهاجرت در دنیا است و سالانه تعداد زیادی  مهاجر را از طریق روش هایی متفاوت مانند نیروی متخصص و تحصیلی و انواع روش های سر مایه گذاری  … در دنیا می پذیرد. برنامه های سرمایه گذاری در این بین یکی از موثرترین و بهترین روش ها برای امر مهاجرت هستند که در نهایت با روش های مختلف می توانند به اقامت دائم کانادا منجر شوند.

  مانند سایر ملیت ها هیچ ممانعتی برای ایرانیان در این زمینه وجود ندارد و ایرانیانی که دارای شرایط مورد نظر کانادا  برای هر برنامه اعلام شده ، باشند ، می توانند از طریق آن اقدام نمایند . در واقع این مورد بیشتر بستگی به شرایط شخص که برای هر روش دستورالعمل های خاص آن برنامه تعریف شده است، دارد و ربطی به ملیت شخص ندارد. از آنجایی که کانادا یکی از پیشرفته ترین کشور های دنیاست و نیز کشوری است که مهاجر پذیر بوده  و نیز حمایت و کمک های بسیاری  به افراد مهاجر می کند،  در سال های اخیر مهاجرت ایرانیان به کانادا با افزایش بسیار چشمگیری روبرو شده است .

  بله سرمایه گذاری در کانادا به اقامت دائم و تابعیت منجر می شود. برای اخذ اقامت دائم کانادا چندین روش وجود دارد . در روش های کارآفرینی استانی شخص متقاضی ملزم به راه اندازی بیزنس است که بیزنس پلن آن را ارئه داده است و برای آن درخواست ویزا داده شده است . با توجه به شهر و نوع بیزینس، شرایط اقامت کارآفرینی متفاوت است و در کانادا از 100 هزار دلار شروع می شود. در این حالت شخص با اقامت موقت وارد کانادا می شود تا بعد از راه اندازی بیزنس برای اقامت دائم اقدام کند. برخی از استان ها نظیر نیوبرانزویک برای اینکه شخص از استان خارج نشود از متقاضی درخواست ودیعه می کنند و به شخص اقامت دائم می دهند در صورتی که شخص به تعهدات خود در قبال راه اندازی کسب و کارش عمل کند ودیعه را به وی بازمی گردانند. این روش روشی خوب است چرا که نیازی به راه اندازی کسب و کار ندارد و تنها با پرداخت ودیعه می توان اقامت دائم گرفت.

  متقاضیان در روش سرمایه گذاری  بدون ایجاد شغل در کانادا ، اقامت دائم این کشور را دریافت می کنند . شخص سرمایه خود را به مجموعه ثالثی  وا گذار می کند و خود در این سرمایه گذاری نقشی ایفا نخواهد کرد و بواسطه این سرمایه گذاری اقامت دائم می گیرد.

  ثبت شرکت یا روش owner oprator  روش دیگری است که شخص در صورتی که صاحب کسب و کاری در کشور خود است بتواند مانند آن بیزنس را نیز در کانادا راه اندازی کند. در این روش به متقاضی ویزای کار داده می شود تا برای خرید یا راه اندازی بیزنس خود اقدام کند. این روش مستقیما منجر به اقامت دائم کانادا نمی شود بلکه بعد از گرفتن ویزای کار و شروع فعالیت کسب و کار خود می تواند اقدام به اخذ اقامت دائم کند.

  برنامه استارتاپ کانادا  نیز یکی از روش هایی است که برای کسانی طراحی شده است که خلاق و نوآور هستند و در کشور خود صاحب ایده و یا طرحی نوآورانه هستند. طرح استارتاپی باید  بتواند خلاق باشد و برای کانادایی ها ایجاد اشتغال کند و

  در سطح جهانی قابل مطرح شدن باشد همچنین  دارای  بیزنس پلن باشد . هر شخصی با هر ایده ای نمی تواند برای استارتاپ اقدام کند. با داشتن یک ایده خوب و نوآورانه افرا د می باست بتوانند یکی از سازمان‌های دانش بنبان  که اداره مهاجرت کانادا  آن ها را معرفی کرده است، را تشویق به سرمایه گذاری بر روی طرح خود کنند.

  در برنامه استارتاپ ویزای کانادا  این امکان هست که در هر پرونده یک تا پنج متقاضی قرار بگیرند که هر فرد باید در آن   نقشی داشته باشد. یک نفر به عنوان شخص اصلی برای توضیح طرح انتخاب می شود و در نهایت این  شرکت دانش بنیان  است که تصمیم می گیرد که آیا نامه  letter of support   صادر کند  یا نه . با اخذ این نامه  متقاضی با ارائه  IELTS 5 می تواند برای ویزای کار اقدام کند. این ویزای کار فقط برای پیشبرد اهداف برنامه استارتاپی و تحقیقات و بررسی صادر می شود  شخص متقاضی می تواند برای بررسی و  انجام تحقیقات بیشتر به کانادا سفر کند . او در این حین می تواند برای PR  اقدام کند، اگر با ویزای کار متقاضی موافقت شود به همسر وی نیز ویزای کار داده می شود و فرزندان زیر 22 سال نیز می توانند در کانادا حضور بیابند و تحصیل کنند.

  داشتن اقامت دائم کانادا شامل تقریبا تمامی حقوق شهروندی کشور کانادا به جز برخی موارد خاص مانند حق رای  می شود .

  شخصی که اقامت دائم کانادا را دارد می تواند از تسهیلات خرید خانه استفاده کند، فرزندان می‌ توانند در مدارس کانادا به صورت رایگان،  تحصیل کنند و نیز  می توان از بیمه‌ های خدمات درمانی کانادا و سایر امکانات رفاهی  بهره برد .

  اما شخص نمی تواند هر زمان که خواست خاک کانادا را ترک کند و نیز برگردد. شخص باید در 5 سال ابتدایی ورود خود دست کم 2 سال در کشور کانادا زندگی کند. (بصورت پیوسته یا پراکنده)

  اگر فرد در ۵ سال گذشته 3 سال  آن را در کانادا زندگی کرده باشد، می تواند شهروندی یا پاسپورت خود را بگیرد .

  بهترین روش برای هر شخص با توجه به شرایط متقاضی و هدف او تعریف می شود . ممکن است بهترین روش برای یک متقاضی، برای شخص دیگری بدترین روش باشد.  بهتر است متقاضی  شرایط خود را با متخصصان این امر در میان بگذارد تا مشاوره درست دریافت کرده و درک صحیح تری از روش انتخابی خود داشته باشد.  هر روش دارا ی مزایا و ممکن است معایب خاص خود باشد که در این بین شرایط متقاضی است که تعیین کننده می باشد. اینجاست که  لزوم داشتن یک مشاور  یا وکیل مهاجرتی شایسته که افراد را به درستی کمک و راهنمایی کند، احساس می شود. در حال حاضر رو ش های متعددی برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت کانادا وجود دارد که هر کدام شرایط مورد نیاز خود را دارد. از جمله سرمایه گذاری در کبک کانادا، سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی استانی، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری از طریق استارت‌آپ

  کمک گرفتن از یک وکیل قانونی مهاجرتی کانادا (RCIC)  و وکلایی که دوره های مخصوص مهاجرتی و  مشاوره مهاجرت را گذرانده  و وکیل وعضو رسمی شورای مشاورین مهاجرت کانادا باشند،  می تواند به شما این اطمینان را بدهد که شما از بهترین مشاوره برای بهترین انتخاب بهره مند شوید . مجموعه کانادا پاس با بهره مندی از وکیل قانونی و عضو   (RCIC)   می تواند با داشتن اطلاعات جامع و به روز و شناخت کامل  و جامع از قوانین مهاجرتی  و ارائه مشاوره های صحیح ،  شما را در انتخاب هر چه بهتر  و تحقق اهدافتان یاری رساند.

  جهت دریافت اقامت کانادا  از طریق سرمایه گذاری و یا کارآفرینی  با توجه به استان و روش مورد نظر پروسه زمانی  نیز متفاوت می باشد.  سرمایه گذاری کانادا، یکی بهترین و آسان ترین روش ها  برای دریافت اقامت  دائم کانادا می باشد. در صورتی که فرد متقاضی مدارک و هزینه های مربوطه برای انجام سرمایه گذاری در کانادا را به طور کامل تهیه و تنظیم کند و به اداره مهاجرت ارائه دهد قادر خواهد بود در مدت  زمان  تعیین شده توسط هر برنامه،  اقامت کانادا را برای خود و خانواده دریافت نماید. برای آگاهی هر چه بیشتر درباره روش های سرمایه گذاری و دانستن تمامی شرایط آن ها و سنجیدن موقعیت شخصی خود توصیه می شود از تجربه های افراد ذی صلاح و وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا استفاده کنید . برای فهمیدن اینکه وکیل انتخابی شما وکیل مورد تایید اداره مهاجرت کاناداست روشی بسیار ساده وجود دارد . با مراجعه به سایت رسمی استعلام کانادا و وارد کردن نام و نام خانوادگی و نیز شماره پرونده می توانید ببینید وکیل مربوطه مورد تایید اداره مهاجرت کانادا هست یا نه.

  ابتدا باید شخص با توجه به شرایطش مورد ارزیابی دقیق از سوی متخصصان امر مهاجرت قرار بگیرند تا با بررسی درست بهترین روش طبق شرایط او برای شخص تعیین شود این کار با توجه به شرایط و توانایی ها و هدف شخص متقاضی تعیین می شود. بعد از انجام بررسی ها و ارزیابی روش انتخاب او مشخص می شود . مراحل بعد به طور خلاصه، ابتدا مرحله تکمیل مدارک است . این مدارک برای اداره مهاجرت استان مد نظر فرستاده می شود . طرح پیشنهادی متقاضی نیز به استان ارائه می شود تا بتواند تاییدیه استانی را دریافت کند. معمولا یک سفر استانی نیز در بیشتر  موارد الزامی است .

  تمامی موارد بستگی به دستورالعمل های اعلام شده از سوی آن  استان دارد و هر استان ممکن است شروط متفاوتی داشته باشد. در برخی استان ها پرداخت کردن یک ودیعه برای ورود و  قبل از تاسیس کسب و کار الزامی است که باید پرداخت شود در غیر این صورت متقاضی با ویزای کار وارد شده و باید کسب و کار خود را راه اندازی  کند و فعال نگاه دارد تا بتواند بعد از این مورد برای اقامت دائم اقدام کند.

  برنامه های مهاجرت کارآفرینی کانادا یکی از برنامه‌های استانی کانادا است می توان گفت در تمامی روش‌های مهاجرت کارآفرینی کانادا متقاضیان برای  برنامه کارآفرینی کانادا باید برای سرمایه‌گذاری جهت شروع یک بیزینس و شروع کسب و کار جدید به اداره مهاجرت،  تعهد بدهند و بعد از آن می‌توانند برای خود و خانواده خود ویزا کانادا را کسب کنند. شرط اصلی برنامه کارآفرینی کاناداراه اندازی و ایجاد یک بیزینس در کاناداست  ولی در هر استان شرایط تعیین شده ، تفاوت‌های زیادی  با هم دارند و هر یک از استان‌ها برنامه‌های خاص خود را دارند و در موارد ی با هم فرق می‌کنند. در طرح کار آفرینی استانی کانادا در هر استان  نوع ویزا و میزان سرمایه‌گذاری و شرایط و مدارک خواسته شده از  فرد متقاضی، با استان دیگر ممکن است متفاوت باشد.

  در حال حاضر استان‌های کشور کانادا مانند بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان ،منیتوبا ، انتاریو نوا اسکوشیا و پرنس ادوارد دارای برنامه‌های کارآفرینی استانی هستند که شخص متقاضی در ابتدا با ویزای کار کشور کانادا وارد کانادا شده و یک طرح بیزینسی

  ارائه می کند و در صورت پذیرفته شدن، ویزای کار کانادا را اخذ کرده و پس از آن باید طرح ارائه شده را در استان مورد نظر اجرایی کنند و پس از  این است که داوطلبان  می توانند قامت دائم کانادا را دریافت کنند.

  در روش سرمایه گذاری در کانادا داوطلبان  بدون ایجاد شغل در کانادا اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند . شخص سرمایه خود را به مجموعه ثالثی  می سپارد  و خود در این سرمایه گذاری کار خاصی انجام نمی دهد و بواسطه این سرمایه گذاری اقامت دائم کانادارا  می گیرد.

  در  روش سرمایه‌گذاری در کانادا  افراد مبلغ  مشخص که قانون مشخص می کند و به طور مثال هم اکنون برای کبک 1.200.000.000دلار کانادا  می باشد، را حدود 5 سال در اختیار دولت کبک  و نیز سازمان های مشخص شده، می گذارد

  و در ازای آن اقامت دائم  کانادا را دریافت می کند.  مهاجرت به کانادا توسط دولت فدرال انجام می پذیرد و در صورت تایییه از طرف کبک، این  تقاضا  به دولت فدرال فرستاده می شود و در نهایت به داوطلبان  اقامت دائم اعطا می شود.

  در برنامه های استانی حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰،۰۰۰ دلار کانادا است

  بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، در حال حاضر سرمایه گذاری در پروژه های استارت آپ هست و همچنین کار شرکت و برنامه های کارآفرینی استانی می باشد

  هزینه مورد نیاز به منظور سرمایه گذاری و یا کارآفرینی در کانادا با توجه به ایالت مورد نظر و روشی که انتخاب می کنید متفاوت می باشد. به طور کلی برنامه های سرمایه گذاری در کانادا از ۱۵۰-۱۰۰ هزار دلار شروع میشود

  خیر، هیچگونه مشکلی برای شهروندان ایرانی از طرف دولت کانادا وجود ندارد و شاید نیاز به ارائه جزعیاتی در مورد منبع پول باشد.همچنین برنامه سرمایه گذاری مختلفی نیز برای این منظور موجود است که نیازمند دارا بودن شرایطی مانند سطح زبان و سابقه کاری و … است.

  مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند. بدیهی است برداشت و مشورت های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می شود. مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


  مهیار حلاج پور

  «افتخار داریم که مورد اعتماد شما هستیم»

  من مهیار حلاج پور هستم،

  عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC یا اصطلاحا وکیل مهاجرت.

  زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم که ممتاز ترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را در مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس ارائه می دهیم.

  شرکت توسعه بیزینس ،سرمایه گذاری استارت آپ i3 Capital گام به گام با بهترین متخصصین و مشاورین در خدمت اهداف کارآفرینانی است که برای پیشبرد اهدافشان به ما اعتماد کرده اند‌.

  و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

  کاناداپاس - وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو - بیوگرافی مهیار حلاج پور
  ارزیابی رایگان رزرو وقت مشاوره
  × تماس با ما
  Copy link