بسیاری از افراد برای این که بتوانند به درآمد بیش تری دسترسی داشته باشند، خرید یک مغازه در کانادا می تواند به آن ها کمک کند تا در این مسیر گام بردارند. خرید یک فروشگاه به دلیل میزان حق انتخاب هایی که در این بخش وجود دارد، یک چشم انداز هیجان انگیز را به همراه خواهد داشت. شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع مغازه ای را می خواهید و چه محصولاتی را می خواهید به فروش برسانید و مشتریان اصلی شما چه کسانی خواهند بود. همه این تصمیمات بر سایر تصمیمات شما تاثیر خواهد داشت و شما باید بر روی نوع مغازه ای که برای شما مناسب است خیلی دقیق فکر کنید. در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با شرایط خرید مغازه در کانادا توضیحات اولیه را در اختیار شما قرار دهیم تا پیش از اقدام در این زمینه اطلاعات دقیق تری را در اختیار داشته باشید.

صنعت خرده فروش در کانادا

از سال 2016 تا کنون صنعت خرده فروشی در کانادا پیشرفت بسیار زیادی داشته است و یکی از اصلی ترین دلایل آن افزایش جمعیت و همچنین بالاتر رفتن نرخ اشتغال در این کشور بوده است. با وجود این که در بسیاری از کشورهای جهان تفاوت های عمده ای در خرید محصولات به وجود آمده است، مصرف کنندگان کانادایی همچنان علاقه زیادی به خرید محصولات و اقلام منحصر به فرد از خرده فروش های کوچکتر دارند. این خبر می تواند برای افرادی که می خواهند در این کشور مغازه ای تهیه کنند خوب باشد و با حساسیت های ویژه خود بتوانند نظر مشتریان را به خود جلب کنند.

البته مراکز خرید درسراسر کانادا نیز به سرعت چشمگیری در حال جذب مشتری هستند و برخی از فروشگاه های کانادا از نظر تعداد بازدید کنندگان بالاترین رتبه های جهانی را به خود اختصاص می دهند.

اهمیت بازاریابی برای داشتن خرده فروشی در کانادا

چگونگی انتخاب مغازه برای خرید در کانادا

زمانی که در حال فکر کردن به این موضوع هستید که کدام مغازه را بخرید، مهم ترین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید موقعیت مکانی آن است. این مسئله تاثیر زیادی در نحوه عملکرد شما به عنوان یک فروشنده خواهد داشت. در مرحله اول باید در نظر داشته باشید که قرار است کالای خود را به چه کسانی بفروشید.

همچنین باید در رابطه با مساحتی که برای فروش محصولات خود به آن نیاز خواهید داشت نیز دقت کافی داشته باشید و در این رابطه واقع بین باشید. این مسئله به محصولی که می خواهید بفروشید و تعدادی که از آن باید در فروشگاه داشته باشید نیز بستگی دارد. در صورتی که بتوانید محصولات خود را به صورت آنلاین نیز به فروش برسانید، قادر خواهید بود تا مقداری از مساحت مورد نیز خود را کاهش دهید.

نوع مشتری شما نیز می تواند در ساختمانی که قصد شروع کار در آن را دارید تاثیرگذار باشد چرا که این مسئله به شدت بر زیبایی کسب و کار شما تاثیر گذار خواهد بود. اگر می خواهید نظر مصرف کنندگان را در یک منطقه خاص به خود جلب کنید، باید شناخت عمیقی از بازاری که قصد فعالیت در آن را دارید داشته باشید.

مهارت های اساسی و نقش آن در خرید مغازه در کانادا

در صورتی که می خواهید یک خرده فروشی در کانادا داشته باشید، به مهارت های نسبتا کمی نیاز خواهید داشت تا بتوانید به سود نسبتا بالایی دست پیدا کنید. داشتن درک درست از مهارت های بازاریابی و تجارت عمومی بسیار با اهمیت است. در نظر داشته باشید که پولی که به مغازه شما وارد می شود همیشه باید بیش تر از مقدار پولی باشد که برای خرید محصول هزینه می کنید. بنابراین داشتن آگاهی نسبت به اطلاعات اولیه حسابداری برای شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

علاوه بر این ها شما باید بتوانید درک کنید که مشتری شما چه می خواهد و چگونه می توانید این امکان را برای او ایجاد کنید. شما باید در ارائه خدمات مشتری بسیار خوب عمل کنید چرا که تنها از این طریق است که می توانید مشتریان خود را راضی نگهدارید و آن ها را ترغیب کنید که بار دیگر نیز نیاز خود را از طریق مغازه شما برطرف کنند. با توجه به در دسترس بودن برند های مختلف، مشتریان خود را ملزم به استفاده از یک برند خاص نمی دانند و در صورتی که رضایت کافی از آن را نداشته باشند فورا به سراغ محصول دیگری خواهند رفت. بنابراین باید تلاش کنید تا خرید آن ها را به یک تجربه عالی تبدیل کنید.

داشتن شناخت عمیق از بازار برای جلب توجه مصرف کنندگان

چالش های خرید مغازه در کانادا

در سال های اخیر چالش های اندکی در صنعت خرده فروشی در کشور کانادا به وجود آماده است. برای مثال خرید آنلاین در میان مردم افزایش پیدا کرده است و به همین دلیل فروشگاه های سنتی در کانادا تحت تاثیر این مسئله قرار گرفته اند. این مسئله ای است که یک خرده فروش آگاه نیز تلاش می کند تا از آن استفاده کند تا آن که انرژی خود را در مسیر مقاومت علیه آن صرف کند. باید اطمینان حاصل کنید که چگونه قادر خواهید بود تا تجارت خود را به صورت آنلاین گسترش دهید و آن را فعال نگه دارید.

این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که بتوانید برای مشتریان خود یک تجربه جدید را ایجاد کنید. به این فکر کنید که چگونه می خواهید مشتریان خود را جذب کنید و آن ها را به خودتان وفادار نگه دارید. صنعت خرده فروشی با مشکلاتی نیز روبروست و چالش های فراوانی در مسیر آن قرار دارد. با همه این تفاسیر زمانی که شما به عنوان یک خریدار می خواهید خود را به کانادا برسانید، بهتر است تحقیقات کامل را از قبل انجام دهید تا بتوانید در مسیر رسیدن به خواسته های خود با مشکلات کمتری روبرو شوید و این چالش ها را برطرف سازید.

مزایا و معایب خرید مغازه در کانادا

مزایا

  • برای هر ملیتی در دسترس می باشد.
  • حداقل مبلغ سرمایه گذاری نیاز ندارد، اما با توجه به برنامه بیزینس شما، سرمایه گذاری باید منطقی به نظر برسد.
  • هیچ شرطی برای یک شرکت خارجی موجود، نیاز ندارد.
  • حداقل شرط لازم برای توانایی زبان وجود ندارد، ولی به طور معمول سرمایه گذاران خارجی باید توانایی خود را در مدیریت بیزینس در کانادا نشان دهند. بنابراین باید به سطح متوسطی از زبان انگلیسی یا فرانسوی تسلط داشته باشند.
  • سرمایه گذاران خارجی می توانند با استفاده از این برنامه برای اقامت دائم در کانادا اقدام کنند.

معایب 

  • برای شرکت های نوپا مناسب نمی باشد.
  • بهترین برنامه برای اهداف مالیاتی نیست.
  • این بیزینس در کانادا باید با عملکرد مالی کافی فعال و عملیاتی باشد.
  • این برنامه به سرمایه گذاری برای خرید حداقل 51٪ سهام بدون تضمین موفقیت نیاز دارد.

شما باید یک برنامه تجاری تحقیق شده داشته باشید و بدانید که رقبای اصلی شما در مسیر حرکت به سمت موفقیت چه کسانی هستند تا اینکه بتوانید برنامه ریزی دقیق تری را برای خرید مغازه در کانادا انجام دهید. با توجه به تنوع بسیار زیاد مغازه ها در کانادا، بدیهی است که نتوان به راحتی در رابطه با قیمت آن ها صحبت کرد و این دارایی فرد است که نشان می دهد او در چه شهری و در چه مکانی چه متراژ مغازه می تواند خریداری کند. به زبان ساده تر باید چنین گفت که بودجه هر فرد باید پیش از اقدام برای خرید مغازه مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان از این طریق بهترین پیشنهاد را برای خرید بهترین مغازه ارائه کرد. مشاورین ما در سال های اخیر تجربه بسیار زیادی را در زمینه خرید تجارت های مختلف در کانادا به دست آورده اند و از همین رو می توانند شما را در مسیر رسیدن به این خواسته همراهی کنند. از همین رو کافی است تا با ایشان در تماس باشید و از تجربیات بالای ایشان در این زمینه بهره ببرید.

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند. بدیهی است برداشت و مشورت های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می شود. مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مهیار حلاج پور

«افتخار داریم که مورد اعتماد شما هستیم»

من مهیار حلاج پور هستم،

عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC یا اصطلاحا وکیل مهاجرت.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم که ممتاز ترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را در مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس ارائه می دهیم.

شرکت توسعه بیزینس ،سرمایه گذاری استارت آپ i3 Capital گام به گام با بهترین متخصصین و مشاورین در خدمت اهداف کارآفرینانی است که برای پیشبرد اهدافشان به ما اعتماد کرده اند‌.

و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

کاناداپاس - وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو - بیوگرافی مهیار حلاج پور
ارزیابی رایگان رزرو وقت مشاوره وقت مشاوره فوری
× تماس با ما
Copy link