درباره مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

 

مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس با مدیریت آقای مهیار حلاج پور، وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو و عضو رسمی شورای قانون گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره پروانه R520250 اداره می شود.

 

دفتر مرکزی شرکت مهاجرتی کاناداپاس مستقر در شهر تورنتو (کانادا) می باشد.

 

مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس در استان انتاریو کانادا ثبت شده و تابع قوانین دولت فدرال کانادا و البته استان انتاریو است.

موسسه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس با مدیریت آقای مهیار حلاج پور به عنوان مشاور حقوقی و وکیل ICCRC مهاجرت کانادا در تورنتو، امکان ارائه تمام خدمات مهاجرتی در کانادا از جمله موسسه اعزام دانشجو به کانادا، موسسه کاریابی و تمامی ویزا های موقت و دائم کانادا را دارد.

مهیار حلاج پور

در کاناداپاس


 

 • ما می دانیم که تصمیم به مهاجرت، اگر چه تصمیمی سرشار از امید و هیجان است ولی موکلین مان نگرانند و سوالات بسیاری از مسیر مهاجرت و آینده دارند.
 • ما هم جای شما بوده ایم و نگرانی های یک مهاجر را می شناسیم.
 • کلمه به کلمه مکاتبات و برگ برگ اسناد، تصاویر، شواهد و قرائن لازم برای تامین نظر اداره مهاجرت کانادا و افسر مسئول رسیدگی با دقت تنظیم میشود.
 • یک پرونده تنها پس از مرور چندباره و اطمینان خاطر از مطلوبیت است که از دفتر ما خارج و برای رسیدگی به اداره مهاجرت مزبور ارسال خواهد شد.
 • ما باور داریم تنها با موفقیت شماست که موفق هستیم و موفق می مانیم.

با توجه به اینکه کانادا هرروزه در حال افزایش اهداف مهاجرتی خود می باشد ، مردم بیشماری از سراسر جهان خواستار دریافت اقامت دائم کانادا در جهت ساختن آینده بهتر برای خود و خانواده خویش می باشند. در نتیجه کشور کانادا به یکی از پر تقاضا ترین مقاصد مهاجرت در سالهای اخیر تبدیل شده است. هرچند شاید این کشور سردسیر به لحاظ جغرافیایی از دیرباز منطقه ای ایده آل برای زندگی محسوب نمی شده است، اما در دهه های اخیر شرایط رو به رشد اقتصادی، اوضاع مطلوب زندگی اجتماعی و پتانسیل ها و زمینه هایی که از این دو منظر دارد، این کشور را به ارض موعودی برای همه افراد پر تلاش و جویای موفقیت تبدیل کرده است. موضوع مهاجرت به کانادا بسیار گسترده است ولی ما در این مطلب قصد داریم به گام نخست برای مهاجرت به این کشور همچنین یکی از مهم ترین جنبه های آن یعنی انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا بپردازیم.

شرایط بهترین وکیل ایرانی مهاجرت به کانادا را مطالعه نمائید:

معرفی آقای مهیار حلاج پور به عنوان مشاور و وکیل RCIC مهاجرت کانادا در تورنتو

من مهیار حلاج پور هستم،

عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC یا اصطلاحا وکیل مهاجرت.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم که ممتاز ترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را در مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس ارائه می دهیم.

شرکت توسعه بیزینس ،سرمایه گذاری استارت آپ i3 Capital گام به گام با بهترین متخصصین و مشاورین در خدمت اهداف کارآفرینانی است که برای پیشبرد اهدافشان به ما اعتماد کرده اند‌.

و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

چطور مشاور یا وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو را انتخاب کنیم؟


اولین راهی که افراد جملگی آن را امتحان می کنند این است که با بهره مندی از تجربیات دوستان و آشنایانی که مشاور و وکیلی را می شناسند، زحمت انتخاب را کم کنند. انجام این کار در وهله اول به نظر ایده خوبی است منتهی ایراد اینجاست که اکثریت افراد نزدیک، وکیل و مشاور آشنا ندارند. حال بر فرض داشتن،اعتماد چشم بسته به مشاور یا وکیلی که دوستمان می شناسد لزوما بهترین انتخاب نیست.

علاوه بر این ها، باید این مهم را متذکر شد که شرایط و برنامه های مهاجرتی خیلی بیشتر از آنکه فکر کنید متغیر است. تقریبا هر چند روز یکبار خبر جدیدی از تغییر برنامه فدرال یا یکی از استان ها می رسد.

به احتمال زیاد شرایط دوست و آشنای شما با شما متفاوت خواهد بود. و عدم آگاهی شما نسبت به دانش لازم فرد مشاور یا وکیلِ ایشان در مواجهه با برنامه مهاجرتی شما، پیمودن این مسیر را مشکل خواهد کرد.

حتی در صورت تشابه شرایط کلی شما با همدیگر، چه بسا آن مشاور و وکیل مهاجرتی که دوست شما قبلا داشته است، امروز دیگر به کیفیت سابق در جریان امور مهاجرتی جدید یا برنامه مهاجرتی منحصر به فردی که متناسب شماست نباشند و امروز دیگر به اندازه قبل نتواند خدمات مناسب به واجدین شرایطی چون شما ارائه دهند.

هر چه دراین باره بنویسیم کافی و وافی نیست!

افراد واجد الشرایط برای قبول وکالت و انجام امور مهاجرتی مربوط به کانادا چه کسانی هستند؟


بنابر قوانین اداره مهاجرت کانادا  تنها یکی از سه گروه زیر اجازه مشاوره دادن در امور مهاجرتی کانادا، قبول کردن پرونده های مهاجرتی و همچنین اجرا پرونده مهاجرت به کانادا را دارا می باشند و میتوانند بابت انجام و ارایه این خدمات وجهی را دریافت کنند. این سه گروه عبارتند از :

 1. مشاورین عضو شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا ICCRC
 2. وکلای مجاز به فعالیت و عضو انجمن  Canadian Provincial and territorial law society در کشور کانادا (وکلای کشورهای غیر از کانادا این اجازه را ندارند.)
 3. اعضای نوتری Notary در استان کبک کانادا که عضو Chambre des Notaire du Quebec هستند

افراد واجد الشرایط برای قبول وکالت و انجام امورمهاجرتی مربوط به کانادا چه کسانی هستند

در نتیجه هیچ وکیلی به غیر از سه گروه ذکر شده در بالا شانی برای وکالت پرونده شما در ازای دریافت دستمزد را ندارند . در صورتیکه مشاور به غیر از سه گروه ذکر شده باشد و مجوز فعالیت در امور مهاجرتی را نداشته باشد، مرتکب جرم  میشود و متقاضی می تواند قربانی کلاهبرداری شود. و طبق قوانین کانادا ،  جریمه مشخص شده برای اینگونه مشاورین  غیر قانونی 100,000 هزار دلار کانادا جریمه نقدی و تا5 سال حبس زندان میباشد.

در حقیقت قوانین داخلی کشور مبدأ، مجوز فعالیت  وکلا و یا هر صنف دیگری را بر اساس مصالح داخلی و چارچوب های قانونی خود تعیین می کند در صورتی که امر مهاجرت به عنوان امری بین المللی نیازمند بررسی گسترده تر و نگاه وسیع تر و همه جانبه تری است. کسب اعتبار برای وکیل مهاجرت به کانادا شامل مجوز های داخلی و همچنین خارجی است که در ادامه در خصوص آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

مستندات وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو


Certificate crcic
iccrc

لزوم انتخاب وکیل  یا مشاور مهاجرت به کانادا


مسئله مهاجرت کاملا تحت تأثیر قوانین مهاجرت، قوانین داخلی و بین المللی کشورهای مبدأ، مقصد و همچنین کشورهای واسطه است. به دلیل بروز مسائل تازه در هر برهه زمانی، قوانین نیز روز به روز گسترده تر، مفصل و تر و پیچیده تر می شوند. در نتیجه روند مهاجرت می تواند امری بسیار پیچیده و گیج کننده باشد.

بنابراین ، توصیه می شود همیشه با وکیل قانونی مهاجرتی کانادا (RCIC) که دوره های مخصوص مهاجرتی و  مشاوره مهاجرت را گذرانده و وکیل و عضو رسمی شورای مشاورین مهاجرت کانادا (ICCRC) می باشد، همکاری کنید. زیرا وی آگاهی کامل از آخرین قوانین حاکم را داشته و اطلاعات خود را به روز می کند. همچنین با توجه به تجربه ، توانایی ها و مهارت های خود  می تواند بهترین روش مهاجرتی را به شما ارائه دهد

با ذکر این مقدمه می توان دریافت به چه علت افراد نیازمند انتخاب وکیل مجرب در امر مهاجرت به کانادا می باشند. در حقیقت چنانچه افراد مصمم برای مهاجرت به کانادا از کمک وکلا و مشاوران بهره مند نباشند، به دلیل بی اطلاعی یا کم اطلاعی از قوانین و تغییرات به روز آن ها، ممکن است مسیری اشتباه را اتخاذ کرده که در نهایت که برای آنان خسارات و زیان های مالی و هم چنین زمانی به همراه داشته باشد. انتخاب  وکیل مهاجرت به کانادا (RCIC) شما را از هرگونه ضرر و زیان در امان می دارد

شرکت حقوقی مهاجرتی کاناداپاس- بهترین وکیل مهاجرت به کانادا -وکیل مهاجرت به کانادا - قرارداد
دلایل استفاده از وکیل مهاجرت به کانادا

دلایل اقدام با مشاور یا وکیل RCIC


 • نداشتن زمان کافی برای فهمیدن و یافتن مسیرها و اقدامات لازم برای مهاجرت به کانادا
 • نداشتن اطلاعات کافی و به روز در امر مهاجرت به کانادا
 • آگاه نبودن از خطاها و مشکلات قانونی در مسیر صدور ویزا
 • آگاهی نداشتن از چگونگی ارسال هزینه ها و عوارض دولتی
 • اشتباه در ارجاع پرونده به سازمان ها و مراکز مربوط در کشور مبدأ یا مقصد
 • اشتباه در پر کردن صحیح و تنظیم فرم ها، (عکس نامناسب و غیره)
 • تکمیل نکردن تمامی مدارک مورد نیاز برای پیشرفت پرونده

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا دارای چه شرایطی است؟


هر ساله افراد زیادی از دنیا، تصمیم می گیرند که مهاجرت کنند و ویزا و اقامت کشور مورد نظر خود را دریافت کنند. در حال حاضر شرایط پذیرش مهاجرت به کانادا به مراتب پیچیده تر از گذشته شده است و به اطلاعات به روز و آگاهی دقیق از قوانین مهاجرتی کشور مقصد نیاز دارد.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کسی است که با داشتن اطلاعات جامع ، به روز و آگاهی کامل و شناخت دقیق و جامع از قوانین مهاجرتی شما را در زمینه اقدام برای مهاجرت، از ابتدایی ترین مراحل شامل انتخاب نوع ویزا و مهاجرت تا نحوه انجام مراحل درخواست ویزا، جمع آوری مدارک، ثبت پرونده ، مکاتبه با اداره مربوطه و افسر اداره مهاجرت، همچنین دفاعیات احتمالی تا به نتیجه رسیدن پرونده یاری برساند.  وکیل مهاجرتی کاناد همچنین با ارایه خدمات با کیفیت و حرفه ای بهترین راههای مهاجرتی به کانادا را برای شما بررسی می کند تا حرکتی سریع و موثر در امر مهاجرت داشته باشید.

سازمان نظارت بر مشاوران رسمی مهاجرت کانادا(ICCRC) که زیر نظر وزارت مهاجرت کانادا می باشد لیست افرادی که وکیل و مشاور مهاجرت کانادا می باشند را در سایت (ICCRC) لیست کرده است، بنابراین اولین گام برای انتخاب وکیل و مشاور مهاجرتی کانادا ، اطمینان حاصل پیدا کردن ازاین امر است که اسم مشاور مورد نظر در این لیست موجود باشد. مشاور رسمی مهاجرت کانادا نیز پس از گذراندن دوره های مختلفی در دانشگاه و کالج و همچنین آزمون جامع حقوق مهاجرت اطلاعات جامعی از قوانین حاکم در کشور برای مهاجرت نیز کسب می کند و همچنین سالیانه با گذرندان دوره های متعدد آموزشی این اطلاعات را به روز کرده و بر دانش مهاجرتی خود می افزایند.

گاها افراد می خواهند کارهای مهاجرتی خود را خودشان انجام بدهند و یا از دوستان و آشنایان، که قبلا تجربه این کار را داشته اند، راهنمایی بگیرند. چنین تصمیمی از نظر قانونی موردی ندارد و تمامی لیست ها و مدارک و فرم های مربوط در سایت اداره مهاجرت کانادا موجود هستند، اما راه های مختلف مهاجرتی مانند سرمایه‌گذاری، تحصیلی، کاری، ازدواج، توریستی و … وجود دارد که با توجه به شرایط هر شخص مانند سطح تحصیلات، شرایط مالی ، سن و سایر عوامل تاثیر گذار مانند مشکلات و محدودیت های مهاجرتی، نمی توان هر برنامه ای را برای هر کسی پیشنهاد داد.

گاهی وجود یک مشکل در پرونده نیاز به دانش حقوقی و مهارت کافی دارد تا بتوان برای آن راه حل مناسبی پیدا کرد. بنا بر دلایل این چنینی اکثر متقاضیان ترجیح می­دهند که در این مسیر، از مشاور و یا وکیل مهاجرت رسمی بهره بگیرند.

اشخاصی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق قانونی دارند و می خواهند بدون مشکل این پروسه را پشت سر بگذارند، باید از راهنمایی های یک مشاور رسمی و یا یک وکیل مهاجرتی رسمی استفاده کنند.

در سال های اخیر محدودیت ها و پیچیدگی های زیادی در امر مهاجرت به کانادا، به وجود آمده است و گرفتن هر نوع ویزا با توجه به قوانین و شرایط متفاوتی که مدام تغییر پیدا می کنند، کار آسانی نیست.

تجربه نشان داده است درصد ریجکتی و عدم موفقیت در پرونده های مهاجرتی، از افرادی که به تنهایی و بدون بهره گیری از مشاور یا وکیل مهاجرتی، اقدام کرده اند بسیار بیشتر از کسانی است که در این مسیر از تجربیات مشاور یا وکیل مهاجرتی مجرب بهره برده اند.

گاهی اوقات افراد در مراحل اداری و مکاتبات و ارسال مدارک، دچار سردرگمی می شوند و فرصت های موفقیت خود را به این صورت از دست می دهند. اما، یک مشاور و وکیل مهاجرت رسمی ، با داشتن اطلاعات و تجربه، می­تواند دریابد که با توجه به مدارک و شرایط متقاضی، آیا او شرایط مجاز برای مهاجرت به کانادا را دارد یا نه؟

پیرو توضیحات فوق می توانید با تایپ اسم شرکت حقوقی مهاجرتی کاناداپاس Canadapass و یا  آقای مهیار حلاج پور مدیریت این مجموعه به عنوان وکیل و عضو رسمی شورای مشاورین مهاجرت کانادا در سایت iccrc-crcic.c از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید. با  اخذ مشاوره مهاجرتی از شرکت حقوقی مهاجرتی کاناداپاس نه تنها باعث تسریع روند پرونده مهاجرتی خود می شوید. بلکه مانع  از بروز مشکلات متعدد در پرونده مهاجرتی خود شده و در نتیجه به موفقیت رسیدن پرونده مهاجرتی خود را افزایش می دهید.

هزینه پرداختی برای وکیل مهاجرت به کانادا


با انتخاب وکیل مناسب در امر مهاجرتی خود با صرفه جویی در زمان، دقت در جمع آوری و ارایه پرونده شما بر اساس تجربه، دانش و آگاهی از قوانین مهاجرتی کانادا در نهایت هزینه بسیار زیادی صرفه جویی خواهد شد.  وکیل مهاجرت شما را از ابتدا در جریان همه ی هزینه های پیش رو قرار می دهد و هیچ هزینه پیش بینی نشده یا پنهانی باقی نمی ماند که در میانه ی راه شما را غافلگیر کند

وکیل مهاجرت به کانادا می تواند شما را از هزینه هایی که ممکن است در قبال اعتماد به افراد فاقد صلاحیت متحمل شوید، بی نیاز کند . چرا که کار کردن با افراد فاقد صلاحیت  نه تنها خسارات مالی و زمانی به همراه خواهد داشت بلکه امکان دارد برای همیشه یا حداقل برای 5 سال شما را از مهاجرت به کانادا و سایر کشورهایی که در شبکه اطلاعاتی مهاجرتی مشترک با کشور کانادا هستند  محروم کند.   وکیل مهاجرتی خبره همچنین می تواند با تسهیل و تسریع امورتان از هزینه های چندبرابر که ممکن است به دلیل نداشتن تجربه کافی زیربار آن بروید، در امان نگه می دارد.

هر هزینه ای که در قبال خدمات وکیل مهاجرت به کانادا پرداخت می کنید، در حقیقت بهای امنیت و اقدام مطمئنی است که نتایج آن حین مهاجرت و پس از آن برای شما آشکارتر خواهد شد. بنابراین بدانید که هزینه اقدام با دفتر حقوقی معتبر و آگاه سرمایه گذاری پرسودی برای شما می باشد.

امیدواریم این مطلب شما را از اهمیت داشتن یک وکیل و مشاور مهاجرتی خوب آگاه نموده باشد.چنان که دیدیم انتخاب وکیل مهاجرتی خبره و آگاه امری ضروری و نه هزینه ای اضافه است بلکه علی رغم اجباری نبودن کاملا حیاتی و مهم است و در روند امور مهاجرت شما تأثیرگذار خواهد بود.

چطور می توان فهمید، شخصی مشاور یا وکیل قانونی مهاجرت به کانادا است ؟


برای این منظور یک راه آسان وجود دارد و آن استعلام یک مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا حتی وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو در لینک زیر است.

https://college-ic.ca/protecting-the-public/find-an-immigration-consultant

با وارد کردن اسم و فامیل، شماره پروانه یا نام شرکت وکیل مورد نظر، می توان فهمید که شخص مورد نظر مورد تایید هست یا نه. اگر اسم شخص در لیست ICCRC که شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا است، وجود نداشته باشد، او مشاور یا وکیل مورد تایید کانادا نیست.

مؤسسات غیر رسمی و افراد فاقد صلاحیت هر چند که امکان دارد اطلاعات اولیه و دانش لازم در زمینه مهاجرت را داشته باشند، اما برای آنها الزامی برای رعایت قوانین حقوقی وضع شده وجود ندارد. بنابراین برای قدم برداشتن در مسیر صحیح و آسودگی خیال از اعتماد کردن به چنین افرادی اجتناب کنید.

سال ها فعالیت قانونی و اصولی ما در حیطه مهاجرت با مجوزهای قانونی کشور مبدا و مقصد؛ سبب شده که به لطف خدا و محبت دوستان ،اعتبار و اعتماد با ارزشی را به عنوان یک شرکت حقوقی مهاجرتی معتبر کسب کنیم. همین امر باعث شده که اشخاص یا شرکتهایی از نام و عنواین ما سو استفاده کرده و از اسامی مشابه ما، برای فریب متقاضیان به مهاجرت کانادا، استفاده کنند. تنها، وبسایت canadapass.org (کاناداپاس) تحت مدیریت اینجانب، مهیار حلاج پور، است. شخص حقیقی بنده و شخصیت های حقوقی منسوب که تحت مدیریت اینجانب، که در بالا عنوان شد؛ هیچگونه مسئولیتی در قبال شرکتهای بدون مجوز یا مجوز دار، با اسامی مشابه یا آدرس دامنه های مشابه، ندارد.

چند سوال کوتاه در مورد وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو


استعلام شماره پروانه و مدارک فرد، به شما این اطمینان را میدهد که طرف قرارداد شما و فردی که قرارداد شما را امضا می کند، مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت کانادا و در حقیقت صاحب مجوز این کار میباشد.

از آنجایی که امر مهاجرت فرایندی پیچیده و زمان بر هست، مشاوره با وکیل یا مشاور مهاجرت قطعا می تواند به شما کمک کند. دقت کنید که بنا بر قوانین اداره مهاجرت کانادا امضا قرارداد با افرادی که مجاز به انجام امور مهاجرتی کانادا نیستند و مجوز فعالیت در امور مهاجرتی را ندارند، فاقد اعتبار است.

در درجه اول شما این اطمینان را دارید که انجام امور مهاجرتی شما با شخصی است که بر اساس مدارک و مستندات ، اجازه و شان قانونی ، صلاحیت، تخصص و همچنین تجربه کافی در امور مهاجرتی را دارد.
· در درجه دوم مشاور و وکیل مهاجرت رسمی ، فردی قانونمند است که ملزم به رعایت اصول شورای قانونگذاری امور مهاجرت میباشد. این شورا برای حفظ منافع شما و سایر موکلین قوانین و الزامات بیشماری را وضع کرده است.

آدرس دفتر ایران
آدرس دفتر کانادا