رشته هتل داری یک رشته کاملا تخصصی است و شما برای ورود به این عرصه نیازمند در اختیار داشتن دانش و تجربه کافی هستید. البته این فرصت را خواهید داشت تا تنها مالکیت یک هتل را در اختیار داشته باشید و با استخدام نیروی کار متخصص، پیشرفت و موفقیت تجارت خود را تضمین کنید. برای ساخت یک هتل شما به هزینه های بالای مالی و زمانی نیاز خواهید داشت و به همین دلیل شاید برای شما بهتر  باشد که یک هتل فعال را خریداری کنید.

زمانی که قصد خرید یک هتل را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که محل قرار‌گیری هتل مورد نظر شما در نقطه مناسبی از یک شهر توریستی یا صنعتی باشد. بدیهی است زمانی می‌توانید  بیزینس خود را توسعه دهید که توریست‌ها و مسافران زیادی به هتل شما مراجعه کنند. در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با شرایط خرید هتل در کشور کانادا ارائه دهیم. در صورت تمایل به خرید بیزینس در کانادا حتما با مشاورین ما در تماس باشید.

خرید هتل در کانادا

مزایای خرید هتل در کشور کانادا

خرید هتل شاید کمی پر ریسک باشد، اما در نظر بگیرید که اداره یک هتل خوب به معنی کسب درآمد بسیار بالا است. با توجه به این که صنعت توریسم در کشوری همچون کانادا از اهمیت زیادی برخوردار است، طبیعی است افرادی که در این زمینه خدماتی را ارائه دهند شانس بیشتری برای اخذ اقامت در کشور کانادا خواهند داشت. از طرف دیگر با توجه به تعداد نیروی کار فعال در کانادا، یک مالک هتل می‌تواند برای افراد نسبتا زیادی اشتغال ایجاد کند. برخی از مهم‌ترین مزایای خرید هتل به عنوان بیزینس  عبارتند از:

  • هتل هایی که به‌خوبی اداره می‌شوند، منابع بسیار قدرتمندی برای بازگشت سرمایه و کسب درآمد هستند.
  • شما تنها می‌توانید یک هتلدار را استخدام کنید و از بازگشت سرمایه لذت ببرید
  • امکان برقراری ارتباط با افراد زیاد از فرهنگ های مختلف
  • امکان اقامت در هتل شخصی خود (در صورتی که در مکان دیگری باشد) و ایجاد یک اقامتگاه تابستانه برای خود
  • ایجاد اشتغال برای تعداد افراد بالا

از طرف دیگر معایبی نیز در این مسیر وجود دارد که باید آنها را نیز مورد توجه قرار داد:

  • ریسک بالای سرمایه‌گذاری؛ در حقیقت اگر نتوانید مدیران شایسته‌ای را برای اداره هتل خود انتخاب کنید، احتمال زیادی برای شکست تجارت شما وجود دارد.
  • در برخی از روز های سال بنا بر دلایل مختلف امکان دارد که نتوانید مسافر کافی برای کسب درآمد داشته باشید
  • نبود تعطیلات در کار؛ هتل‌ها از آن دسته مشاغل هستند که باید به صورت شبانه‌روزی به متقاضیان خدمات ارائه کنند.
  • در صورتی که به هر دلیل شرایط روحی یا جسمانی خوبی ندارید، همواره باید همچون یک دوست بهترین میزبانی را از مهمانان خود داشته باشید.
  • نیاز به سرمایه اولیه بالا

هزینه خرید هتل در آلبرتا

آلبرتا یکی از استان های کشور کانادا  است که جذابیت های توریستی و اقامتی بسیار زیادی دارد. بنابراین این احتمال نیز وجود دارد که به طور معمول مسافران بیشتری برای ورود به کانادا آلبرتا را نیز به عنوان مقصد خود انتخاب کنند. در استان آلبرتا تعداد زیادی هتل وجود دارد که تعدادی از آن ها توسط مالکان آن ها برای فروش آماده هستند پس شما می توانید با توجه به شرایط هر هتل، بهترین گزینه ممکن را برای خرید انتخاب کنید.

اگر قصد متل را داشته باشید، می توان امید داشت که با حدود 1000.000$ دلار کانادا سرمایه اولیه، شما به خواسته خود خواهید رسید. اما برای خرید هتل شما حداقل به 3.500.000$ دلار کانادا سرمایه نیاز خواهید داشت. البته زمانی که صحبت از هتل‌های برتر در آلبرتا به میان آید شما باید حداقل 10 میلیون دلار کانادا سرمایه در اختیار داشته باشید.

هزینه خرید هتل در بریتیش کلمبیا

شهر ونکوور و ریچموند دو شهر بزرگ در استان بریتیش کلمبیا هستند که هر ساله جمعیت قابل توجهی از سراسر جهان به عنوان توریست از آنها دیدار می‌کنند. بنابراین خرید یک هتل در چنین شهری می‌تواند نوعی سرمایه‌گذاری در کانادا با ریسک کم تر به حساب بیاید. البته همین مسئله نیز سبب شده است تا هزینه خرید یک هتل در این استان نسبت به بسیاری از استان‌های دیگر در کشور کانادا نیز بیشتر باشد. پس در صورتی که سرمایه مناسبی در اختیار دارید، شاید یکی از بهترین گزینه ها برای شما خرید هتل در بریتیش کلمبیا باشد.

خرید یک هتل با 70 اتاق در شهر ریچموند در حالی که در فاصله ای 10 دقیقه‌ای تا فرودگاه ونکوور قرار دارد و همچنین 30 دقیقه تا مرز کشور آمریکا فاصله دارد، بیش از 30 میلیون دلار کانادا برای شما هزینه دربر خواهد داشت. البته فراموش نکنید که چنین هتلی با این موقعیت مناسب می‌تواند درآمد بسیار مناسبی نیز داشته باشد.

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با کمتر از 5 میلیون دلار کانادا سرمایه اولیه می توانید در شهری مانند کمپلوس گزینه‌های بسیار بیشتری برای خرید در اختیار داشته باشید.

خرید هتل در کانادا

هزینه خرید هتل در انتاریو

استان انتاریو نیز یکی از استان های توریستی در کشور کانادا است و مسافران زیادی هر ساله به این منطقه سفر می‌کنند. هزینه های خرید هتل در این استان نیز به همین دلیل نسبتا بالاتر از میانگین در کانادا است. برای خرید یک متل در این استان شما دست کم به یک سرمایه اولیه معادل 3.5.000.000 دلار کانادا نیاز خواهید داشت اما خرید یک هتل خوب در این استان نیز حداقل نیاز به سرمایه ای حدود 8 تا 15 میلیون دلار خواهد داشت. با این‌وجود در این استان نیز شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که سرمایه شما پس از مدتی بازخواهد گشت اما به شرطی که تمامی مراحل را به درستی طی کنید.

خرید هتل در ساسکاچوان

اگر به فکر خرید یک هتل مناسب در ساسکاچوان نیز هستید گزینه هایی نسبتا خوب در دسترس شما قرار دارد و می توانید یک هتل مناسب در این استان خریداری کنید. شما این فرصت را خواهید داشت که با سرمایه تقریبی 4 میلیون دلار کانادا یک هتل نسبتا خوب در این استان خریداری کنید.

بدون تردید انتخاب های فراوانی برای خرید هتل در کشور کانادا پیش روی شما خواهد بود و می توانید با کمی جستجو بهترین گزینه ممکن را در اختیار داشته باشید. با همه این تفاسیر بهتر است پیش از انتخاب شهر مقصد و همچنین هتل مورد نظر خود، با وکلای خبر و مشاورین مهاجرتی در رابطه با این موضوع مشورت کنید. در همین راستا مشاورین ما از آمادگی کامل برای بررسی پرونده مهاجرتی شما برخوردار هستند و شما می توانید از طریق تماس تلفنی از دانش ایشان در رابطه با خرید انواع بیزینس استفاده کنید.