متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک باید قصد داشته باشند در کبک ، بزرگترین استان کانادا از نظر اندازه و دومین استان از نظر جمعیت مستقر شوند. تقریباً یک چهارم از 35 میلیون نفر کانادا را تشکیل می دهند. کبک یک جامعه پر جنب و جوش و مرفه است که بر اساس باورهای برابری طلبانه شکل گرفته است. اگرچه مهاجران طبقه سرمایه گذار و خانواده های آن ها مجاز به اسکان در هر شهری در کانادا هستند، کیفیت فوق العاده زندگی در کبک باعث محبوبیت این استان در میان تازه واردان این کشور می شود.

مجموعه مهاجرتی کاناداپاس از شما دعوت میکند، فرم ارزیابی رایگان را به دقت تکمیل کرده، سوابق و افتخارات خود را نیز ذکر بفرمایید.

فرم ارزیابی رایگان

در صورت تمایل می توانید از طریق فرم زیر شماره خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند


  استان کبک یک استان فرانسوی زبان است. این استان تنها استانی در کانادا است که زبان رسمی آن فقط فرانسوی است کبک سیتی مرکز آن است و شهر مونترال بزرگترین شهر در این استان است. استان کبک بزرگترین استان کانادا و به لحاظ جمعیتی در رده دوم قرار دارد. در کبک تابستان ها نسبتا گرم و زمستان ها نسبتا سرد است. مونترال ، بزرگترین شهر کبک ، شهری مدرن و پویا با خرید استثنایی ، رستوران و زندگی شبانه و همچنین بهترین بیمارستان ها و امکانات بهداشتی در کشور است. سیستم آموزشی در کبک درجه یک است و این استان محل تحصیل مدارس درجه یک مانند دانشگاه مک گیل است. اگرچه کبک عمدتاً یک استان فرانسوی زبان است، اما زبان انگلیسی معمولاً در مونترال به ویژه در جامعه تجاری شهر صحبت می شود. چند فرهنگی بودن حیرت انگیز مونترال باعث می شود که این شهر بی نهایت مهاجران جدید را به خود دعوت کند و این استان به داشتن تمیزترین هوا و آب در کل جهان مشهور است.

  برنامه های سرمایه گذاری در استان کبک  خود شامل سه دسته برنامه می شود

  Quebec Self-Employed Worker Program یا برنامه خوداشتغالی کبک

  برنامه کارگر خود اشتغالی کبک به افراد این اجازه  را می دهد تا به کبک مهاجرت کرده و کسب و کار خود را ایجاد کنند. برای واجد شرایط شدن در این برنامه، متقاضی بایستی دارایی خالص حداقل 100.000 دلار کانادا و دو سال تجربه کار خود اشتغالی در زمینه مورد نظر خود برای برنامه ریزی در کبک داشته باشد.

  برنامه نیروی خود اشتغالی کبک یک برنامه مهاجرتی است که به  مهاجرانی را که تجربه ایجاد شغل خود را دارند، اختصاص یافته است

  متقاضیان موفق می توانند به کبک مهاجرت کرده و در آن جا شغل خود را با انجام یک کسب و کار ایجاد کنند یا از طریق حساب خود تجارت کنند. همانند سایر برنامه های مهاجرتی کبک، این برنامه به متقاضیان این امکان را می دهد تا برای گواهینامه  (sélection du Québec)  یا به اختصار  CSQاقدام کنند. با دریافت CSQ ، متقاضی خواهد توانست که  برای اقامت دائم کانادا درخواست رسمی خود را ارائه دهد.

  الزامات برنامه خوداشتغالی کبک

  برای این که افراد در برنامه نیروی خود اشتغالی کبک واجد شرایط باشند باید معیارهای زیر را داشته باشند.

  متقاضی می بایست:

  • آمدن به کبک به منظور ایجاد یک کار یا بیزنس
  • داشتن دارایی خالص معادل حداقل 100000 دلار کانادا که به طور قانونی با همسر یا شریک زندگی مشترک به دست آمده باشد
  • حداقل دو سال سابقه کار به عنوان فرد خود اشتغال در کار یا بیزنس  مد نظر در کبک
  • داشتن حداقل امتیازهای مورد نیاز را که در شبکه ارزیابی امتیاز نیروهای خود اشتغال در کبک خواسته شده است.

  فاکتورهای دیگری نیز مانند سن ، تسلط به زبان و سابقه آموزش در نظر گرفته می شود.

  سرمایه گذاری در استان کبک

  Quebec Entrepreneur Program یا برنامه کارآفرینی کبک

  برنامه کارآفرینی کبک یک برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری است که کارآفرینان مهاجری که توانایی ایجاد یک بیزنس جدید یا به دست آوردن و اداره یک بیزنس  موجود در این استان را دارند را شامل می شود.

  متقاضیانی که در این مسیر موفق باشند می توانند به کبک مهاجرت کرده و در آنجا پروژه تجاری خود رادایر کنند. مانند سایر برنامه های مهاجرتی کبک، این برنامه به متقاضیان این امکان را می دهد تا برای گواهینامه  CSQ برای اقامت دائم کانادا درخواست رسمی را ارائه دهد.

  الزامات در برنامه کارآفرینی کبک

  برنامه کارآفرینی کبک دو جریان مختلف را شامل می شود که هرکدام دارای شرایط مجزای خاص خود هستند:

  جریان اول

  متقاضیان این برنامه برای این که واجد شرایط باشند، می بایست در کبک مستقر شوند و مشاغلی را ایجاد کنند که با پیشنهاد خدماتی از شتاب دهنده کسب و کار ، شرکت های انکوباتور تجاری و یا  یا مرکز کارآفرینی دانشگاهی پشتیبانی می شود. این پروژه تجاری ممکن است به تنهایی یا گروهی انجام شود، حداکثر سه نفر از آن ها می توانند اتباع خارجی متقاضی یک برنامه مهاجرتی باشند.

  برای انواع سازمان هایی که قادر به پشتیبانی از طریق پیشنهاد خدمات هستند ، تعریف دقیق وجود ندارد. با این حال ، به طور کلی  این تعاریف  می تواند متقاضیان را راهنمایی کند:

  شتاب دهنده بیزنس  (Business accelerator):

  سازمانی است  در کبک که به کارآفرینانی که هدف پروژه های آن ها توسعه مشاغل نوآورانه است ، به ویژه کمک در جستجوی تأمین مالی، خدمات پشتیبانی ارائه می دهد.

  انکوباتور تجاری (Business incubator):

  سازمانی است در کبک که به کارآفرینانی که به دنبال ایجاد مشاغل نوآورانه هستند ، خدمات حمایتی ارائه می دهد.

  مرکز کارآفرینی دانشگاه (University entrepreneurship centre): سازمانی است که توسط یک نهاد دانشگاهی در سطح دانشگاه اداره می شود و خدمات را به کارآفرینان ارائه می دهد.

  سازمانی که ارائه دهنده خدمات است باید ظرفیت خود را برای حمایت از نامزد و پروژه تجاری خود نشان دهد.سازمان باید برای پشتیبانی متقاضیان  فاکتورهای زیر را بررسی کند:

  • پلن پشتیبانی پیشنهادی : لیست و شرح خدمات ارائه شده به داوطلب.
  • پلن عملیاتی: بودجه تفصیلی پیشنهاد خدمات و برنامه فعالیت ها.
  • تخصص به عنوان شتاب دهنده تجارت ، انکوباتورتجاری یا مرکز کارآفرینی دانشگاه: مهارت ها و دستاوردهای مربوط به پروژه کارآفرین.

  داوطلب باید درخواست خود را در قالب یک طرح تجاری به کبک ارائه بدهد. داوطلب باید کلیه فرم های مورد نیاز را که در وب سایت  اداره مهاجرت کبک، تکمیل کند.

  جریان دوم

  برای واجد شرایط بودن برای این برنامه، داوطلب بایستی در کبک مستقر شود تا کسب و کار  جدید خود را راه اندازی کند، یا کسب و کار موجودی را خریداری کند و فعالیت های تجاریش را مدیریت کند. متقاضیان موفق به عنوان بخشی از درخواست خود باید دونوع ودیعه مالی  را سپرده گذاری کنند

  1. (security deposit) سپرده امنیتی که  200000 دلار کانادا  است که به عنوان بیمه ایجاد مشاغل بکار گرفته می شود. وقتی برنامه تجاری با موفقیت انجام شد، عودت داده می شود.
  2. سپرده استارتاپ که باید برای راه اندازی تجارت استفاده شود. این سپرده 300.000 دلار کانادا برای مشاغل ایجاد شده در مونترال و 200.000 دلار کانادا برای مشاغل ایجاد شده در خارج از مونترال است. همه متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:
  • داشتن دارایی خالص حداقل 900.000 دلار کانادا که به طور قانونی اخذ شده است.
  • داشتن و ارائه بیزینس پلن
  • در صورت ایجاد یک بیزنس جدید مالکیت و اداره حداقل 25٪ از سرمایه سهام
  • در صورت خرید یک بیزنس موجود، مالکیت و اداره حداقل 51٪ از سرمایه سهام
  • یک تجارت خریداری شده باید در طول پنج سال قبل از درخواست فعالیت داشته باشد.
  • بیزنس ها نمی تواند شامل  وامهای روزپرداخت ، واریز نقدی ، وثیقه رهن ، توسعه املاک و مستغلات ، دلالی املاک یا بیمه ، تولید، توزیع، فروش محصولات یا خدمات پورنوگرافی، باشد.

  در این برنامه ها عوامل دیگر نیز از جمله سن ، مهارت زبان ، تحصیلات ، خودکفایی مالی ، بازدید از کبک ، خانواده در کبک و سابقه آموزش، در نظر گرفته می شود

  مزایای برنامه سرمایه گذاری کبک

  متقاضی باید در صورت تمایل به انجام یک پروژه تجاری حداقل 50 امتیاز کسب کند ، یا اگر قصد خرید مشاغلی در کبک را دارد باید حداقل 60 امتیاز کسب کند. امتیازات با توجه به فاکتورهای انتخاب در شبکه امتیازات کارآفرین اعطا می شوند:

   

  حداکثر امتیاز فاکتور های امتیاز
  12 تحصیلات
  10 سوابق مدیریتی
  10 سن
  22 زبان فرانسه یا انگلیسی
  8 داشتن وابسته درجه یک در کبک
  1 خودکفایی مالی
  5 انطباق پذیری
  10 منبع مالی
  30 پروژه تجاری
  حداقل امتیاز قابل کسب 50 یا 60 امتیاز (بسته به پروژه تجاری)

   

   

  متقاضیان و افراد تحت تکفل آنها همچنین باید به عنوان بخشی از روند درخواست مهاجرت کانادایی ، تحت معاینات پزشکی و مجوزهای امنیتی قرار بگیرند.
  برنامه کارآفرینی پس از ورود به کبک به عنوان اقامت دائم، داوطلب کارآفرین را ملزم به شرط ایجاد یا کسب درصدی از دارایی (حداقل 25٪ با ارزش حداقل 100000 دلار کانادا) در یک کسب و کار واجد شرایط در کبک می کند که باید به طور فعال مدیریت کند. به غیر از کارآفرینی کشاورزی ، بیزنس مورد نظر باید حداقل یک شغل جدید برای یک شهروند کبک یا مقیم دائم ایجاد کند.

   Quebec Business Immigration – Investor   یا برنامه سرمایه گذاری در کبک

  برنامه سرمایه گذاری کبک که به Quebec Immigrant Investor Program و با نام اختصاری QIIP خوانده می شود، یکی از روش های مطمئن برای اخذ اقامت دائم کاناداست. این برنامه همیشه با استقبال خوبی از سوی مهاجران و سرمایه گذاران رو به رو بوده است.

  این استان برای متقاضیانی است با حداقل ارزش خالص شخصی 2 میلیون دلار و تجربه مدیریتی در زمینه كشاورزی قانونی ، تجاری، صنعتی یا صنایع حرفه ای است. سرمایه گذاران واجد شرایط باید 5 سال و با تضمین سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلار سرمایه گذاری کنند.

  برنامه سرمایه گذاران کبک، یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاران

  برنامه سرمایه گذاران کبک برای سرمایه گذاران باتجربه ای است که دارایی و دارایی خالص شخصی قابل توجهی دارند و نیز مایلند آن را استان کبک سرمایه گذاری کنند.

  این برنامه یک برنامه انفعالی و تقریبا بدون ریسک است چرا که متقاضیان در این برنامه ملزم به ایجاد یا مدیریت فعال شغلی در استان  کبک نیستند. در برنامه سرمایه گذاری کبک، سرمایه گذاران باید  1.2 میلیون دلار برای سرمایه گذاری مقرر (تضمین شده دولت)، سرمایه گذاری انجام بدهند. متقاضیان باید قصد  خود را مبنی بر اقامت در استان کبک فرانسه زبان را نشان بدهند.

  این برنامه یکی از برنامه های اقامت دائم کانادا است که می تواند به شخص و به اعضای خانواده وی اقامت دائم را اعطا نماید

  برای افرادی که از طریق این برنامه موفق می شوند، یک گواهینامه انتخاب از کبک برای مهاجرت کانادا صادر می شود که به آن ها اجازه می دهد پس از معاینات بهداشتی و جنایی توسط مقامات مهاجرت فدرال اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

  متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک  باید این شرایط را داشته باشند:

  • به طور قانونی دارایی خالص شخصی 2 میلیون را دارا باشند
  • دو سال تجربه مدیریت مناسب یا تجارت در پنج سال قبل از درخواست داشته باشند
  • سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلار ، سرمایه گذاری تضمین شده برای یک دوره پنج ساله بدون هیچ گونه بهره.
  • قصد استقرار و زندگی در استان کبک را داشته باشد

  دارایی

  به منظور تأمین حداقل دارایی 2 میلیون دلار، متقاضیان باید ارزش خالص دارایی های جاری خود و همچنین سابقه خود در زمینه کسب و کار در طول مشاغل خود را با مستندات نشان دهند. این مبلغ می تواند شامل اسناد ملکی، سهام، اوراق مشارکت یا سپرده و یا پول به صورت نقدی باشد.

  ارزش خالص از طریق صورتحساب های بانکی ، ارزیابی املاک و مستغلات، صورت های مالی حسابرسی شده و سایر اسناد مرتبط و به روز، محاسبه می شود. داوطلبان لازم است کلیه دارایی ها و بدهی های شخصی خود را اعلام کنند. شخص داوطلب الزامی به نشان دادن  مدارک دارایی هایی که بیش از 2 میلیون دلارباشد، نیست.

  متقاضیان همچنین باید بتوانند ثابت کنند که ارزش خالص دارایی  آن ها به صورت قانونی کسب شده است. این درآمد اشتغال گذشته فرد، مشاغل، شرایط بازار محلی، ارثیه و کمک های مالی فرد را  شامل می شود.

  تجربه مدیریت

  هدف برنامه  سرمایه گذاری کبک جلب  بیزنس های موفق و سرمایه گذاری در کبک است. یک متقاضی واجد شرایط  کسی است که بیزنس  یا تجارت فعالی را در اختیار دارد و یا آن را اداره می کند ، که ممکن است شامل اقدامات حرفه ای باشد ، نه صرفاً مدیریت فعالیت های سرمایه گذاری.

  داوطلب برنامه سرمایه گذاری کبک حداقل باید دارای دو سال سابقه کار مدیریتی در طی 5 سال قبل از ارائه در خواست خود را داشته باشد

  افرادی که دارندگان بیزنس های ثبت شده، کشاورزان و مزرعه داران، سهامداران و اعضای هیئت مدیره های شرکت های پیمانکار یا خدماتی یا تولیدی و نیز مالکان کسب و کار و دارندگان جواز کسب معتبر و پزشکان و مشاغل مربوط به حیطه پزشکی یا مدیران بیمارستان ها  می توانند از طریق این برنامه اقدام نمایند

   میزان سرمایه گذاری

  این مبلغ همان طور که ذکرشد باید 1.200.000 دلار کانادا باشد که از سوی نهاد های مالی استان تایید شده باشد و نیز این رقم به صورت مستقیم نیز قابل سرمایه گذاری است. این مبلغ در صورت سرمایه گذاری 5 ساله به صورت کامل و بدون سود به شخص سرمایه گذار برمی گردد. اگر این مبلغ  به جای داوطلب توسط شرکت های مالی سرمایه گذاری شود، سود 5 ساله رقم 1میلیون و 200 هزار دلار کانادا که معادل 350.000 دلار می شود را شخص داوطلب بایستی پرداخت نماید که دیگر قابل برگشت نخواهد بود

  همچنین فرد داوطلب برنامه سرمایه گذاری کبک نباید دارای سوپیشینه و یا مشکل در پرونده  بررسی های سلامت باشد

  تحصیلات

  در این برنامه الزامی به داشتن تحصیلات دانشگاهی وجود ندارد

  مراحل مختلف برنامه سرمایه گذاری کبک

  مرحله یک: در این مرحله فرم های اولیه تکمیل می شود و قراداد با بانک واسط منعقد و هزینه دولت کبک پرداخت  و به سفارت کبک ارسال خواهد شد و از اداره مهاجرت کبک یک فایل نامبر دریافت می شود و نیز رسید پول نیز دریافت خواهد شد

  در مرحله دوم:  باید نامه تاییدیه کامل بودن مدارک از سوی اداره مهاجرت کبک گرفته شود و برای به روز رسانی و تکمیل مدارک درخواست داده شود و تاریخ ملاقات برای محاصبه حضوری نیز تعیین گردد

  مرحله سوم : مرحله مصاحبه با متقاضی است . انجام مرحله نهایی مصاحبه در مالزی یا مونترال خواهد بود و در نهایت نتیجه قبولی در مصاحبه نهایی اعلام خواهد شد

  مرحله چهارم : این مرحله مرحله سرزمایه گذاری است که شخص داوطلب یا 1.200.000 دلار را برای 5 سال یا رقم 350.000 دلار را سرمایه گذاری می کند و از اداره مهاجرت استان کبک،  گواهی انتخاب  کبک CSQ را دریافت خواهد کرد

  مرحله پنجم: ارسال پرونده داوطلب به دولت فدرال است در این مرحله است که هزینه های مربوط به ویزا و کارت دولت فدرال Pr پرداخت می شود و نیز در این مرحله دولت فدرال بررسی های پزشکی و نیز امنیتی را انجام می دهد

  مرحله آخر: مرحله صدور اقامت دائم برای متقاضی و اعضای خانواده وی خواهد بود

  داوطلبان برنامه سرمایه گذاری کبک ، بر اساس فاکتور هایی مانند سن، تحصیلات ، سطح زبان ، سابقم مدیریتی و …  امتیاز داده می شود . برای قبولی حداقل نمره 40 امتیاز نیاز است .

  فاکتورهای امتیاز حداکثرامتیاز
  تحصیلات 12 امتیاز
  سوابق مدیریتی 10 امتیاز
  سن 10 امتیاز
  زبان انگلیسی فرانسه یا انگلیسی 22 امتیاز
  ماندن یا داشتن وابسته درجه یک در کبک 8 امتیاز
  انطباق پذیری 5 امتیاز
  میزان سرمایه گذاری 25 امتیاز
  حداقل امتیاز قابل کسب 40 امتیاز
  برنامه سرمایه گذاری کبک یکی از برنامه های اقامت دائم کانادا است که می تواند به شخص و به اعضای خانواده وی اقامت دائم را اعطا نماید

  سیستم امتیازبندی:

   

  1. تحصیلات

   

   

  تحصیلات امتیاز
  دیپلم 2 امتیاز
  فوق دیپلم 4 تا 6 امتیاز
  لیسانس 10 امتیاز
  فوق لیسانس 12 امتیاز
  دکترا 14 امتیاز

   

  1. مهارت های زبانی

  برای ارزیابی دانش فرانسوی ، سطح 7 (متوسط ​​سطح پیشرفته)  ، یا معادل آن  سطح B2 چارچوب مرجع مشترک اروپا برای زبان هاست حداقل آستانه ای که از آن امتیاز کسب می شود.

  متقاضی اصلی می تواند حداکثر 16 امتیاز برای دانش زبان فرانسه شفاهی و نوشتاری از جمله 7 امتیاز برای درک شفاهی ، 7 امتیاز برای  بیان شفاهی ، 1 امتیاز برای درک کتبی و 1 امتیاز برای  مهارت های کتبی کسب کند.

  همسر داوطلب می تواند حداکثر 6 امتیاز برای دانش شفاهی فرانسه ، شامل 3 امتیاز برای درک شفاهی و 3 امتیاز برای  بیان شفاهی کسب کند.

  برای ارزیابی دانش انگلیسی ، سطح 5 (متوسط) معیارهای زبان کانادایی یا معادل آن حداقل آستانه کسب امتیاز است.

  متقاضی اصلی می تواند حداکثر 6 امتیاز برای دانش انگلیسی شفاهی و نوشتاری از جمله 2 امتیاز برای درک شفاهی ، 2 امتیاز برای مهارت های بیان شفاهی ، 1 امتیاز برای درک کتبی و 1 امتیاز برای مهارت های نوشتاری کسب کند.

  1. سن

   

  سن امتیاز
  45-18 10 امتیاز
  46 8 امتیاز
  47 6 امتیاز
  48 4 امتیاز
  49 2 امتیاز
  50 به بالا 0 امتیاز

   

  1. ماندن در کبک

   

  برای مطالعه 1 ترم منظم تمام وقت (یا بیشتر) 5 امتیاز

   

  برای کار ، تمام وقت ، به مدت 3 ماه (یا بیشتر) که کار اصلی فعالیت آن است 5 امتیاز

   

  به منظور کار،حداقل 6 ماه تحت برنامه تبادل جوانان 5 امتیاز
  برای تجارت حداقل 1 هفته

   

  2 امتیاز
  اقامت های دیگر برای مدت حداقل 2 هفته

   

  1 امتیاز
  اقامت های دیگر برای مدت حداقل 3 ماه 2 2 امتیاز

   

  1. سابقه مدیریتی :

   

  مدت زمان امتیاز
  کمتر از 2 سال 0
  10 سال و بیشتر 10
  1. مزایای برنامه سرمایه گذاری کبک:
  • عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه
  • عدم نیاز به تحصیلات دانشگاهی
  • عدم وجود شرط استقرار در کبک
  • عدم وجود محدودیت سنی
  • اقامت دائم کانادا برای داوطلب و اعضای خانواده وی
  • سرمایه گذاری بعد از دریافت نامه قبولی
  • امکان تحصیلات رایگان فرزندان در کانادا
  • عدم تعهد برای سرمایه گذار برای ایجاد یا راه اندازی بیزنس
  • برگشت مبلغ سرمایه سرمایه گذاری بدون هیچ گونه سودی

  برنامه سرمایه گذاران کبک، یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاران در سطح جهان است  که می تواند اقامت دائم کانادا را برای داوطلبان این برنامه و خانوداه آن ها به ارمغان بیاورد.این برنامه از ماه آپریل سال میلادی 2023  مجددا بازگشایی خواهد شد.

  منبع اطلاعات: سایت مهاجرت کانادا

  مزایای برنامه سرمایه گذاری کبک

  در ادامه برخی از سوالات متداول موکلان بیان شده است:

  آمدن به کبک به منظور ایجاد یک کار یا بیزنس-داشتن دارایی خالص معادل حداقل 100000 دلار کانادا که به طور قانونی با همسر یا شریک زندگی مشترک به دست آمده باشد-حداقل دو سال سابقه کار به عنوان فرد خود اشتغال در کار یا بیزنس  مد نظر در کبک-داشتن حداقل امتیازهای مورد نیاز را که در شبکه ارزیابی امتیاز نیروهای خود اشتغال در کبک خواسته شده است-فاکتورهای دیگری نیز مانند سن ، تسلط به زبان و سابقه آموزش در نظر گرفته می شود..

  بله ! بیزنس ها نمی تواند شامل  وامهای روزپرداخت ، واریز نقدی ، وثیقه رهن ، توسعه املاک و مستغلات ، دلالی املاک یا بیمه ، تولید، توزیع، فروش محصولات یا خدمات پورنوگرافی، باشد.

  به طور قانونی دارایی خالص شخصی 2 میلیون را دارا باشند-دو سال تجربه مدیریت مناسب یا تجارت در پنج سال قبل از درخواست داشته باشند-سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلار ، سرمایه گذاری تضمین شده برای یک دوره پنج ساله بدون هیچ گونه بهره-قصد استقرار و زندگی در استان کبک را داشته باشد

  مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند. بدیهی است برداشت و مشورت های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می شود. مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


  مهیار حلاج پور

  «افتخار داریم که مورد اعتماد شما هستیم»

  من مهیار حلاج پور هستم،

  عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC یا اصطلاحا وکیل مهاجرت.

  زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم که ممتاز ترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را در مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس ارائه می دهیم.

  شرکت توسعه بیزینس ،سرمایه گذاری استارت آپ i3 Capital گام به گام با بهترین متخصصین و مشاورین در خدمت اهداف کارآفرینانی است که برای پیشبرد اهدافشان به ما اعتماد کرده اند‌.

  و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

  کاناداپاس - وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو - بیوگرافی مهیار حلاج پور