برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

این استان غربی‌ترین استان کانادا و در کنار اقیانوس آرام قرار دارد که نزدیک به 5 میلیون نفر جمعیت دارد. مساحت این استان به اندازه جمع مساحت کشورهای فرانسه، آلمان و هلند است.  بخش مهمی از جمعیت استان را، مهاجران تشکیل می‌دهند. سالانه در حدود ۳۵۰۰۰ نفربه عنوان مهاجر وارد این استان می‌شوند. استان بریتیش کلمبیا با داشتن یک محیط طبیعی غنی، جمعیت متنوع فرهنگی و اقتصادی با ثبات، فرصت های سرمایه گذاری در کانادا در بسیاری از بخش های صنعت را ممکن می سازد. گسترش اقتصاد دانش محور ، توسعه منابع طبیعی، بهره برداری از جاذبه های گردشگری، فرهنگ پویا و افزایش زیرساخت های استان ، همگی فرصت های مناسبی را برای سرمایه گذاران در این استان کانادا فراهم می کنند.

مجموعه مهاجرتی کاناداپاس با مدیریت آقای مهیار حلاج پور، وکیل مهاجرت به کانادا از شما دعوت میکند، فرم ارزیابی رایگان را به دقت تکمیل کرده، سوابق و افتخارات خود را نیز ذکر بفرمایید.

فرم ارزیابی رایگان

در صورت تمایل می توانید از طریق فرم زیر شماره خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند


  قبل از اقدام به فرستادن تقاضا نامه برای کارآفرینی کانادا ، پیشنهاد می­کنیم همان طور که قبلا گفته شد حتما با یک کارشناس توانا و دقیق و آگاه به مسائل مهاجرت و اخذ امتیاز کارآفرینی، مشورت کنید. در این صورت کمتر دچار خطا و اشتباه می­شوید و می­توانید همه مراحل اخذ کارآفرینی در کانادا را به صورت قانونی و با حداقل مشکل پشت سر بگذارید. تیم حرفه ای و کارشناس کاناداپاس ، برای وصول به خواسته تان در این راه در کنار شماست.

  برنامه‌های کارآفرینی در بریتیش کلمبیا شامل 2 پلن هستند. پلن اول برنامه اصلی استان و پلن دوم برنامه ی منطقه ای استان می باشد. در ادامه مواردی مثل حداقل شرایط مورد نیاز کارآفرینان، شرایط لازم برای متقاضیان برنامه کارآفرینی کانادا بریتیش کلمبیا، شرایط کسب و کار برای کارآفرینی کانادا، حداقل شرایط سرمایه گذاری برای کارآفرینی، عوامل مهم و نحوه ی امتیاز بندی و … بررسی خواهند شد. با ما همراه باشید.

  برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا

  محاسبه آنلاین مدت زمان گرفتن ویزا

  برای محاسبه مدت زمان صدور ویزای خود با کلیک روی لینک زیر، نوع برنامه مهاجرتی خود را از قسمت Select an application type انتخاب کرده سپس روی دکمه get processing times کلیک کنید.

  بررسی مدت زمان پردازش ویزای کانادا

  برنامه اصلی استان BC یا مهاجرت از طریق کارآفرینی کانادا در بریتیش کلمبیا (BC Entrepreneur Base Category)

   

  این برنامه در ایران با نام برنامه سرمایه‌گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا شناخته می‌شود. در این برنامه امکان سرمایه گذاری در تمام مناطق بریتیش کلمبیا هست، ولی هر منطقه در سیستم امتیاز شماری امتیاز خود را دارد.

  این برنامه ، یکی از برنامه استانی بریتیش کلمبیا است که سیستم ثبت نام آن منحصر به فرد است. این سیستم مشابه سیستم اعلام تمایل (EOI System) می باشد. متقاضیان که ثبت نام کرده اند و دارای شرایط مورد نظر باشند، ابتدا از سوی استان دعوت نامه دریافت می کنند و درخواست خود را ارسال می کنند. در مرحله بعد، افراد پذیرفته شده ، اجازه کار دریافت می کنند و اگر کسب و کار راه اندازی شده، طبق معیارهای مورد نظر استان باشد، متقاضیان اجازه دارند، درخواست اقامت دائم نمایند.

  این برنامه برای کسانی که تمایل به زندگی در بریتیش کلمبیا را دارند و می خواهند در این استان سرمایه گذاری کنند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند ، می تواند منجر به اقامت دائم گردد.

  حداقل شرایط برای کارآفرینی بریتیش کلمبیا

  درباره برنامه کارآفرینی ونکوور و شرایط کارآفرینی در ونکوور در این مقاله مطالعه کنید.

  حداقل شرایط مورد نیاز کارآفرینان

  داشتن دارایی یا تمکن مالی :دارایی خالص  شخص متقاضی باید معادل با حداقل 600 هزار دلار  کانادا باشد که به نام داوطلب یا همسر وی باشد.

  سرمایه گذاری : میزان این سرمایه گذاری باید حداقل 200،000 دلار کانادا باشد.

  مدرک تحصیلی : متقاضی باید دست کم دارای یک مدرک تحصیلی (دیپلم به بالا ) و سابقه مدیریتی فعال با مالکیت 100% طی 3 سال از 5 سال گذشته باشد.

  سابقه ی کار : داوطلب باید دانش لازم برای راه اندازی کسب و کار خود در استان بریتیش کلمبیا را داشته باشد. شرایط این سابقه کار به شرح زیر است:

  1. 3 سال سابقه مالکیت و مدیریت یا 4 سال سابقه مدیریت ارشد یا ترکیبی از حداقل یک سال سابقه ی کار به عنوان مالک یا  مدیر کسب و کار و حداقل 2 سال سابقه کار به عنوان مدیر ارشد کسب و کار
  2. مدیریت فعال و مستمر کسب و کار راه اندازی شده
  3. فراهم آوردن حداقل یک فرصت شغلی برای شهروندان کانادایی یا مقیمان دائم آن

  شرایط لازم برای متقاضیان برنامه کارآفرینی کانادا، بریتیش کلمبیا :

  • مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداقلCLB4  یا بالاتر )
  • اقامت قانونی در کشوری که در آن زندگی می کند.
  • داشتن حداقل 600،000 دلار دارایی خالص شخصی
  • داشتن سابقه کاری حداقل 3 سال در سمت مالک  و مدیر یا حداقل 4 سال یا بیشتر به عنوان مدیر ارشد و یا ترکیبی از 1 سال تجربه مالک یا مدیر و حداقل دو سال تجربه مدیریت ارشد(در 10 سال اخیر).
  • مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم یا مالکیت 100 %  کسب و کار در 3 سال از 5 سال گذشته .
  • اگر متقاضی دعوت نامه دریافت کند، باید مدرک تحصیلی خود را ارائه کند و این امکان وجود خواهد داشت، از او یک گزارش ارزیابی مدرک  بخواهند.
  • ارائه جزئیات مفاهیم کسب و کار
  • نشان دادن این که شخص متقاضی در طول  18ماه، حداقل 200،000 دلار در کسب و کار پیشنهادی خود، سرمایه گذاری خواهد کرد.
  • نشان دادن این که کسب و کار پیشنهادی حداقل یک فرصت شغلی برای شهروندان و مقیمان دائم کانادا ایجاد خواهد کرد.
  شرایط لازم برای متقاضیان برنامه کارآفرینی کانادا در بریتیش کلمبیا

  نکته-1: اگر متقاضی موفق به دریافت دعوت نامه  شود، باید نشان دهد که کسب و کار پیشنهادی وی با  کسب و کار اعلام شده  او در زمان ثبت نام، هماهنگ است و  شرایط  و چگونگی موفقیت آن در بریتیش کلمبیا را نشان دهد.

  نکته-2: عدم ارائه مدارک مورد نیاز برای  اعلام اموال و منابع تأمین آن ها ممکن است موجب رد درخواست شود.

  حداقل شرایط سرمایه گذاری برای کارآفرینی کانادا در استان بریتیش کلمبیا

  شرایط مفاهیم کسب و کار برای کارآفرینی کانادا :

  در صورت دریافت  دعوت نامه متقاضی باید این مسأله را اثبات کند که کسب و کاری که خریداری کرده و یا تأسیس خواهد کرد، بر رشد اقتصادی استان تاثیر مثبت خواهد داشت، همچنین، متقاضی باید اثبات کند که مالک یک سوم کسب و کار است و اگر کمتر باشد او،  باید حداقل مبلغ1 میلیون دلار را برای برای خرید سهام خود سرمایه گذاری نماید.

  اگر متقاضی بخواهد یک فرانچایز بخرد، ممکن است تحت برنامه کارآفرینی پذیرفته شود در صورتی که بسیار خوب آن را تاسیس کرده باشد و برنامه بهبود و گسترش آن را نیز ارائه کند.

  مشاغل فصلی تنها در صورتی پذیرفته می شوند که همه شرایط برنامه کارآفرینی را داشته باشند و دست کم به مدت 8 ماه از سال فعال باشند.

  حداقل شرایط سرمایه گذاری برای کارآفرینی کانادا :

  متقاضی کارآفرینی، باید مبلغ 200،000 دلار کانادا را در یک کسب و کار پیشنهادی در بریتیش کلمبیا در مدت 610 روز(20 ماه) پس از رسیدن به بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری کند و این سرمایه گذاری باید از دارایی های شخصی متقاضی باشد.

  عوامل مهم و نحوه ی امتیاز بندی

  حداکثر امتیاز موجود این بخش، 20 امتیاز است و داوطلبین باید حداقل 8 امتیاز از این بخش به دست آورند.

  سابقه ی مالکیت یا مدیریت کسب و کار مدت زمان امتیازات
  61 ماه یا بیشتر 20
  48 تا 60 ماه 15
  37 تا 48 ماه 12
  25 تا 36 ماه 6
  12 تا 24 ماه 4
  کمتر از 12 ماه 0
  سابقه ی مدیریت ارشد            بالای 6 سال 12
  49 تا 60 ماه 8
  24 ماه تا 48 ماه 4
  کمتر از 24 ماه 0

   دارایی خالص  شامل منقول ویا غیر منقول متقاضی باید حداقل 600،000 دلار کانادا باشد. بیشترین امتیاز برای این بخش  امتیاز 12 است و حداقل امتیاز کسب شده باید 5 امتیاز باشد.

  مجموع دارایی نقدی امتیاز
  بیش از 400هزار دلار 6
  بین 200 تا 400هزار دلار کانادا 3
  بین 50تا200هزار دلار کانادا 1
  کمتر از 50 هزار دلار کانادا .
  مجموع دارایی غیر نقدی امتیاز
  بیش از 5 میلیون دلار کانادا 6
  بین 2 تا 5 میلیون دلار کانادا 5
  بین 800 تا 2 میلیون دلار کانادا 3
  بین 600تا 800 هزار دلار کانادا 1
  زیر 600 هزار دلارکانادا 0

  حداکثر امتیاز موجود در این بخش 20 امتیاز است. حداقل 8 امتیاز از این بخش باید کسب شود.نحوه امتیاز بندی آن به شکل زیر است.

  سرمایه گذاری های شخصی واجد شرایط            امتیاز
  8،000،000 دلار و بیشتر 20
  4،000،000 تا 799،999 دلار 16
  2،000،000 تا 3،999،999 دلار 14
  1،000،000 تا 1،999،999 دلار 12
  600،000 تا 999،999 دلار 11
  400،000 تا 599,999 هزار دلار 10
  بین 200،000 تا 399.999 هزار دلار 8
  کمتر از 200،000  دلار 0

   این بخش براساس فرصت های شغلی ایجاد شده (در صورت خرید بیزنس) و یا  مشاغل حفظ  شده حساب  می‌شود.

  بیشترین امتیاز قابل کسب از این بخش، 20 است. متقاضیان باید  بتوانند حداقل یک شغل ایجاد  کنند و 8 امتیاز کسب کنند تا واجد شرایط باشند. نحوه امتیاز بندی آن را در جدول زیر ملاحظه می ‌کنید.

  تعداد مشاغل  FTE ایجاد و یا حفظ شده امتیاز
  20 و بیشتر 20
  10 تا 19 16
  7 تا 9 14
  6 13
  5 12
  4 11
  3 10
  2 9
  1 8
  کمتر از 1 0

  متیاز این بخش بستگی به این دارد که بیزنس شما در کدام منطقه و یا شهر استان واقع است.

   

  جمعیت  شهر امتیاز
  بیش از 500 هزار نفر 0
  بین 200 تا 500 هزار نفر 1
  بین 200 تا 100 هزار نفر 3
  بین 70 تا 100 هزار نفر 6
  بین 60 تا 70 هزار نفر 8
  35 تا 60 هزار نفر 10
  زیر 35 هزار نفر 12

  در صورتی که فرد متقاضی 3 سال از 5 سال گذشته، مالک 100 درصد کسب و کار خود بوده باشد، از این بخش 4 امتیاز کسب می کند. مالکیت 100% ممکن است میان متقاضی، همسر و فرزندانش تقسیم شده باشد.

  حداکثر امتیاز این بخش 32 است اما حداقلی برای امتیاز دریافتی در این بخش مشخص نشده است.  به جز سطح زبان CLB 4 که اجباری شده، سایر فاکتورها در این بخش اجباری نیستند و فقط توانایی متقاضی را برای زندگی و تطابق، در بریتیش کلمبیا نشان می دهند.

  معیارها

  سطح مهارت امتیاز
  CLB 5 و بالاتر 4
  CLB 4 2
  CLB 3 یا کمتر 0
  تحصیلات امتیاز
  فوق لیسانس یا دکتری 8
  لیسانس 5
  دیپلم یا کاردانی 2
  تحصیلات متوسطه و یا کمتر

   

  0
  سن امتیاز
  65 به بالا 0
  55-64 4
  45-54 6
  35-44 8
  25-34 4
  کمتر از 25 0
  سفر امتیاز
  1تا 3 سال قبل 1
  1تا 3 سال قبل ولی بدون بازدید ازمحل بیزنس پیشنهاد شده 2
  سفر در طی یک سال بوده و بازدید محل بیزینس انجام شده 4
  نداشتن سفر 0
  سابقه کار و تحصیل در کانادا امتیاز
  ندارد 0
  دارد 8

  امتیازبندی بیزنس پلن

  داوطلبین باید توصیفی خلاصه در رابطه با بیزنس پیشنهادی خود ارائه کنند. بیزنس پلن  پیشنهادی توسط PNP BC مورد ارزیابی قرار می گیرد و باید نشان دهد که این بیزینس چه کاری خواهد کرد وچگونگی آن را توضیح دهد و نیز بتواند محصولات و خدماتی که ارائه خواهد داد را توصیف کند. به علاوه موقعیت های شغلی و وظایف آن ها و این که شرایط متقاضی چگونه مناسب آن خواهد بود را، در این طرح معرفی کند. همچنین به این که این بیزنس چگونه سودآور خواهد بود، بپردازد و نیازهای پرسنل را توصیف و تحلیل کرده باشد.

  تحقیقات عمومی بازار نباید در بیزنس پلن قرار گیرد. بیزنس پلنی که تهیه و ارائه شده بر اساس عوامل زیر امتیاز بندی می شود که هر کدام از این فاکتورها بر اساس عوامل متعدد بررسی و امتیاز بندی می شوند.

   

  بیزنس پلن امتیاز
  امکان پذیری تجاری تا سقف 30 امتیاز
  قابلیت انتقال مهارت ها تا سقف 20 امتیاز
  منافع اقتصادی تا سقف 30 امتیاز 

  برنامه منطقه ای استان بریتیش کلمبیا Pilot) BC PNP Entrepreneur Immigration Regional )

  برنامه منطقه ای استان بریتیش کلمبیا که در حال حاضر به صورت موقت شروع به کار کرده است با نام برنامه ۱۰۰ هزار دلاری شناخته می‌شود.( برای مطالعه جزئیات سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا این مقاله را بخوانید.)
  این روش مهاجرتی جدید، برای افراد غیرکانادایی مناسب است که می خواهند  کسب و کار خود را در مناطق کوچک تر و با جمعیت کمتر این استان تاسیس کنند. هدف این برنامه، حمایت از مناطق کم جمعیت تر و جبران کردن جمعیت کم این جوامع  است  که در اثر مهاجرت نیروهای جوان این مناطق به شهرهای بزرگ تر دچار کمبود جمعیت شده اند تا موجبات بهبود اقتصاد محلی این مناطق را فراهم آورد.

  شرایط مورد نیاز 

  1. حداقل 300،000 دلار دارایی خالص
  2. مالکیت یک بیزنس فعال و یا تجربه مدیریت ارشد در 5 سال گذشته به صورت:
   • 3 سال و یا بیشتر تجربه مالکیت و مدیریت
   • 4سال و یا بیشتر تجربه مدیریت ارشد
   • ترکیبی از حداقل 1 سال به عنوان مالک و مدیر و حداقل 2 سال به عنوان مدیر ارشد
  1. مهارت زبان انگلیسی و یا فرانسه CLB 4 
  2. ارائه  بیزنس پلن  در یکی از مناطق شرکت کننده در برنامه
  3. داشتن مدرک تحصیلات عالی و یا تجربه مالکیت 100% و مدیریت در حداقل 3 سال از 5 سال گذشته
  4. نشان دادن مالکیت حداقل 51 درصد بیزنسی که قرار است راه اندازی کند
  5. سرمایه گذاری به میزان حداقل 100،000 دلار کانادا در یکی از بیزنس های واجد شرایط

  مناطق مورد نظر استان بریتیش کلمبیا برای ایجاد بیزنس  شامل موارد زیر است:

  • Cariboo
  • Kootenay
  • Mainland/Southwest
  • Nechako
  • North Coast
  • Northeast
  •   Thompson-Okanagan
  •  Vancouver Island/Coast

  یکی از الزامات این برنامه، سفر اکتشافی به منطقه ای  است که داوطلبین قصد دارند کسب و کار خود را در آن راه اندازی کنند. هدف از این سفر، دریافت معرفی نامه منطقه است.

  پس از ثبت درخواست  توسط شخص داوطلب  برای دریافت معرفی نامه به استان، وی  می بایست در سیستم آنلاین بریتیش کلمبیا ثبت نام کند و اطلاعات خواسته شده شامل سابقه کار، تحصیلات، سطح زبان، دارایی خالص و جزئیات مربوط به بیزنس  پیشنهادی  خود را در این سیستم ارائه کند.  پس از ثبت نام متقاضی امتیاز بندی می شود.

  نحوه امتیازدهی

   

  امتیازبندی اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب

   

  بخش های امتیازدهی امتیاز
  تجربه کار و مالکیت

   

  24
  دارایی خالص 6
  میزان سرمایه گذاری شخصی 10
  مشاغل ایجاد شده 15
  جمعیت منطقه 6
  منطقه انتخابی 12
  سازگاری 67

   

  امتیازات مربوط به  ایده بیزنس

   

  دوام تجاری 30 امتیاز
  تجربیات قابل انتقال 15
  سود اقتصادی 15

   

  * حداکثر امتیاز  قابل کسب در این سیستم 200 امتیاز است.

  مقایسه برنامه اصلی و برنامه منطقه ای استان بریتیش کلمبیا

   

  برنامه اصلی برنامه منطقه ای
  تجربه بیزینسی 3سال در 10سال گذشته تجربه مالکیت بیزینس یا ۴ سال تجربه مدیریت ارشد یک کسب و کار 3سال در 5سال گذشته تجربه مالکیت بیزینس یا ۴ سال تجربه مدیریت ارشد یک کسب و کار
  حداقل ارزش خالص کل دارایی ۶۰۰ هزار دلارکانادا ۳۰۰ هزار دلارکانادا
  سرمایه گذاری حداقل ۲۰۰ هزار دلار حداقل ۱۰۰ هزار دلار
  کسب و کار مورد نظر در BC خرید بیزینس فعال یا راه اندازی راه اندازی کسب و کار
  محل بیزنس همه جای بریتیش کلمبیا در مناطق کم جمعیت
  سفر اکتشافی اجباری اجباری
  آزمون زبان انگلیسی الزامی نیست حداقل نمره حدود آیلتس ۴
  امکان اقدام شراکتی وجود دارد وجود ندارد
  نیاز به مصاحبه با اداره مهاجرت استان دارد
  تحصیلات یک مدرک پس از دیپلم و در غیر اینصورت مالکیت صد در صد کسب و کار در سه سال از پنج سال گذشته

  افرادی که گواهی تأییدیه استان  برای آنها از سوی برنامه استانی بریتیش کلمبیا صادر نمی شود :

  • افرادی که به کانادا  ممنوع الورود باشند .
  • افرادی که در کشور محل زندگی خود، اقامت قانونی نداشته باشند.
  • افرادی که در کانادا اقامت قانونی ندارند.
  • افرادی که اقامت قانونی آنها منقضی شده و اقدامی جهت تمدید آن انجام نداده اند.
  • افرادی که در کانادا بدون مجوز مشغول به کارند.
  • افرادی که سابقه پرونده پناهندگی نامشخص دارند.
  • افرادی که از کانادا اخراج شده اند.

  داستان های موفقیت موکلین کاناداپاس در مسیر مهاجرت

  در ادامه برخی از سوالات متداول موکلان بیان شده است:

  برنامه اصلی استان BC یا مهاجرت از طریق کارآفرینی کانادا در بریتیش کلمبیا در ایران با نام برنامه ۲۰۰ هزار دلاری شناخته می‌شود. در این برنامه امکان سرمایه گذاری در تمام مناطق بریتیش کلمبیا هست، ولی هر منطقه در سیستم امتیاز شماری امتیاز خود را دارد.

  بله برای دریافت ویزا و اقامت از این طریق، شما نیازمند مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداقلCLB4  یا بالاتر ) می باشید.

  متقاضی کارآفرینی، باید مبلغ 200،000 دلار کانادا را در یک کسب و کار پیشنهادی در بریتیش کلمبیا در مدت 610 روز(20 ماه) پس از رسیدن به بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری کند و این سرمایه گذاری باید از دارایی های شخصی متقاضی باشد.

  این طرح پیشنهادی باید روابط تجاری شامل اطلاعات  تامین کنندگان حرفه ای خدماتی را به درستی نشان دهد، همچنین باید سابقه کارآفرینی متقاضی و ارتباط آن با ایده بیزنسی ، آموزش هایی که داوطلب در رابطه با ایده بیزنسی خود دیده است و سهم مدیریتی که متقاضی در رابطه با بیزنس مد نظر خود به وجود خواهد آورد ، را به خوبی نشان دهد . بنابراین این مورد یعنی نوشتن بیزنس پلن کار بسیار مهم و حساسی است که در روند موفقیت داوطلبین می تواند بسیار موثر باشد.

  مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند. بدیهی است برداشت و مشورت های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می شود. مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


  مهیار حلاج پور

  «افتخار داریم که مورد اعتماد شما هستیم»

  من مهیار حلاج پور هستم،

  عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC یا اصطلاحا وکیل مهاجرت.

  زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم که ممتاز ترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را در مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس ارائه می دهیم.

  شرکت توسعه بیزینس ،سرمایه گذاری استارت آپ i3 Capital گام به گام با بهترین متخصصین و مشاورین در خدمت اهداف کارآفرینانی است که برای پیشبرد اهدافشان به ما اعتماد کرده اند‌.

  و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

  کاناداپاس - وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو - بیوگرافی مهیار حلاج پور
  ارزیابی رایگان رزرو وقت مشاوره
  × تماس با ما
  Copy link