برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

این استان غربی‌ترین استان کانادا و در کنار اقیانوس آرام قرار دارد که نزدیک به 5 میلیون نفر جمعیت دارد. مساحت این استان به اندازه جمع مساحت کشورهای فرانسه، آلمان و هلند است.  بخش مهمی از جمعیت استان را، مهاجران تشکیل می‌دهند. سالانه در حدود ۳۵۰۰۰ نفربه عنوان مهاجر وارد این استان می‌شوند. استان بریتیش کلمبیا با داشتن یک محیط طبیعی غنی، جمعیت متنوع فرهنگی و اقتصادی با ثبات، فرصت های سرمایه گذاری در کانادا در بسیاری از بخش های صنعت را ممکن می سازد. گسترش اقتصاد دانش محور ، توسعه منابع طبیعی، بهره برداری از جاذبه های گردشگری، فرهنگ پویا و افزایش زیرساخت های استان ، همگی فرصت های مناسبی را برای سرمایه گذاران در این استان کانادا فراهم می کنند.

مجموعه مهاجرتی کاناداپاس با مدیریت آقای مهیار حلاج پور، وکیل مهاجرت به کانادا از شما دعوت میکند، فرم ارزیابی رایگان را به دقت تکمیل کرده، سوابق و افتخارات خود را نیز ذکر بفرمایید.

در صورت تمایل می توانید از طریق فرم زیر شماره خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

قبل از اقدام به فرستادن تقاضا نامه برای کارآفرینی کانادا ، پیشنهاد می­کنیم همان طور که قبلا گفته شد حتما با یک کارشناس توانا و دقیق و آگاه به مسائل مهاجرت و اخذ امتیاز کارآفرینی، مشورت کنید. در این صورت کمتر دچار خطا و اشتباه می­ شوید و می­ توانید همه مراحل اخذ کارآفرینی در کانادا را به صورت قانونی و با حداقل مشکل پشت سر بگذارید. تیم حرفه ای و کارشناس کاناداپاس ، برای وصول به خواسته تان در این راه در کنار شماست.

برنامه‌های کارآفرینی در بریتیش کلمبیا شامل 2 پلن هستند. پلن اول برنامه اصلی استان و پلن دوم برنامه ی منطقه ای استان می باشد. در ادامه مواردی مثل حداقل شرایط مورد نیاز کارآفرینان، شرایط لازم برای متقاضیان برنامه کارآفرینی کانادا بریتیش کلمبیا، شرایط کسب و کار برای کارآفرینی کانادا، حداقل شرایط سرمایه گذاری برای کارآفرینی، عوامل مهم و نحوه ی امتیاز بندی و … بررسی خواهند شد. با ما همراه باشید.

مقالات مهم در رابطه با استارتاپ کانادا [ کلیک کنید ]

وکیل استارتاپ کاناداکلاهبرداری استارتاپ کانادا
بهترین کشور برای استارتاپمقایسه کارآفرینی و استارتاپ کانادا
عوامل موثر در موفقیت ویزای استارتاپ کاناداتفاوت مرکز رشد با شتاب دهنده در برنامه استارتاپ
سرمایه گذاری کبکفرصت های سرمایه گذاری در کانادا

محاسبه آنلاین مدت زمان گرفتن ویزا

برای محاسبه مدت زمان صدور ویزای خود با کلیک روی لینک زیر، نوع برنامه مهاجرتی خود را از قسمت Select an application type انتخاب کرده سپس روی دکمه get processing times کلیک کنید.

برنامه اصلی استان BC یا مهاجرت از طریق کارآفرینی کانادا در بریتیش کلمبیا (BC Entrepreneur Base Category)

این برنامه در ایران با نام برنامه سرمایه‌گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا شناخته می‌شود. در این برنامه امکان سرمایه گذاری در تمام مناطق بریتیش کلمبیا هست، ولی هر منطقه در سیستم امتیاز شماری امتیاز خود را دارد.

این برنامه ، یکی از برنامه استانی بریتیش کلمبیا است که سیستم ثبت نام آن منحصر به فرد است. این سیستم مشابه سیستم اعلام تمایل (EOI System) می باشد. متقاضیان که ثبت نام کرده اند و دارای شرایط مورد نظر باشند، ابتدا از سوی استان دعوت نامه دریافت می کنند و درخواست خود را ارسال می کنند. در مرحله بعد، افراد پذیرفته شده ، اجازه کار دریافت می کنند و اگر کسب و کار راه اندازی شده، طبق معیارهای مورد نظر استان باشد، متقاضیان اجازه دارند، درخواست اقامت دائم نمایند.

این برنامه برای کسانی که تمایل به زندگی در بریتیش کلمبیا را دارند و می خواهند در این استان سرمایه گذاری کنند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند ، می تواند منجر به اقامت دائم گردد.

ثبت شرکت در بریتیش کلمبیاسرمایه‌ گذاری در بریتیش کلمبیا

حداقل شرایط مورد نیاز کارآفرینان

داشتن دارایی یا تمکن مالی :دارایی خالص  شخص متقاضی باید معادل با حداقل 600 هزار دلار  کانادا باشد که به نام داوطلب یا همسر وی باشد.

سرمایه گذاری : میزان این سرمایه گذاری باید حداقل 200،000 دلار کانادا باشد.

مدرک تحصیلی : متقاضی باید دست کم دارای یک مدرک تحصیلی (دیپلم به بالا ) و سابقه مدیریتی فعال با مالکیت 100% طی 3 سال از 5 سال گذشته باشد.

سابقه ی کار : داوطلب باید دانش لازم برای راه اندازی کسب و کار خود در استان بریتیش کلمبیا را داشته باشد. شرایط این سابقه کار به شرح زیر است:

 1. 3 سال سابقه مالکیت و مدیریت یا 4 سال سابقه مدیریت ارشد یا ترکیبی از حداقل یک سال سابقه ی کار به عنوان مالک یا  مدیر کسب و کار و حداقل 2 سال سابقه کار به عنوان مدیر ارشد کسب و کار
 2. مدیریت فعال و مستمر کسب و کار راه اندازی شده
 3. فراهم آوردن حداقل یک فرصت شغلی برای شهروندان کانادایی یا مقیمان دائم آن

درباره برنامه کارآفرینی ونکوور و شرایط کارآفرینی در ونکوور در این مقاله مطالعه کنید.

شرایط لازم برای متقاضیان برنامه کارآفرینی کانادا، بریتیش کلمبیا :

 • مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداقلCLB4  یا بالاتر )
 • اقامت قانونی در کشوری که در آن زندگی می کند.
 • داشتن حداقل 600،000 دلار دارایی خالص شخصی
 • داشتن سابقه کاری حداقل 3 سال در سمت مالک  و مدیر یا حداقل 4 سال یا بیشتر به عنوان مدیر ارشد و یا ترکیبی از 1 سال تجربه مالک یا مدیر و حداقل دو سال تجربه مدیریت ارشد(در 10 سال اخیر).
 • مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم یا مالکیت 100 %  کسب و کار در 3 سال از 5 سال گذشته .
 • اگر متقاضی دعوت نامه دریافت کند، باید مدرک تحصیلی خود را ارائه کند و این امکان وجود خواهد داشت، از او یک گزارش ارزیابی مدرک  بخواهند.
 • ارائه جزئیات مفاهیم کسب و کار
 • نشان دادن این که شخص متقاضی در طول  18ماه، حداقل 200،000 دلار در کسب و کار پیشنهادی خود، سرمایه گذاری خواهد کرد.
 • نشان دادن این که کسب و کار پیشنهادی حداقل یک فرصت شغلی برای شهروندان و مقیمان دائم کانادا ایجاد خواهد کرد.

نکته-1: اگر متقاضی موفق به دریافت دعوت نامه  شود، باید نشان دهد که کسب و کار پیشنهادی وی با  کسب و کار اعلام شده  او در زمان ثبت نام، هماهنگ است و  شرایط  و چگونگی موفقیت آن در بریتیش کلمبیا را نشان دهد.

نکته-2: عدم ارائه مدارک مورد نیاز برای  اعلام اموال و منابع تأمین آن ها ممکن است موجب رد درخواست شود.

شرایط مفاهیم کسب و کار برای کارآفرینی کانادا :

در صورت دریافت  دعوت نامه متقاضی باید این مسأله را اثبات کند که کسب و کاری که خریداری کرده و یا تأسیس خواهد کرد، بر رشد اقتصادی استان تاثیر مثبت خواهد داشت، همچنین، متقاضی باید اثبات کند که مالک یک سوم کسب و کار است و اگر کمتر باشد او،  باید حداقل مبلغ1 میلیون دلار را برای برای خرید سهام خود سرمایه گذاری نماید.

اگر متقاضی بخواهد یک فرانچایز بخرد، ممکن است تحت برنامه کارآفرینی پذیرفته شود در صورتی که بسیار خوب آن را تاسیس کرده باشد و برنامه بهبود و گسترش آن را نیز ارائه کند.

مشاغل فصلی تنها در صورتی پذیرفته می شوند که همه شرایط برنامه کارآفرینی را داشته باشند و دست کم به مدت 8 ماه از سال فعال باشند.

حداقل شرایط سرمایه گذاری برای کارآفرینی کانادا :

متقاضی کارآفرینی، باید مبلغ 200،000 دلار کانادا را در یک کسب و کار پیشنهادی در بریتیش کلمبیا در مدت 610 روز(20 ماه) پس از رسیدن به بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری کند و این سرمایه گذاری باید از دارایی های شخصی متقاضی باشد.

عوامل مهم و نحوه ی امتیاز بندی

1.سابقه کار
حداکثر امتیاز موجود این بخش، ۲۰ امتیاز است و داوطلبین باید حداقل ۸ امتیاز از این بخش به دست آورند.

سابقه ی مالکیت یا مدیریت کسب و کار
مدت زمان امتیازات
۶۱ ماه یا بیشتر
۲۰
۴۸ تا ۶۰ ماه
۱۵
۳۷ تا ۴۸ ماه
۱۲
۲۵ تا ۳۶ ماه
۶
۱۲ تا ۲۴ ماه
۴
کمتر از ۱۲ ماه
۰
سابقه ی مدیریت ارشد بالای ۶ سال
۱۲
۴۹ تا ۶۰ ماه
۸
۲۴ ماه تا ۴۸ ماه
۴
کمتر از ۲۴ ماه۰

۲. دارایی های منقول ویا غیر منقول

دارایی خالص شامل منقول ویا غیر منقول متقاضی باید حداقل ۶۰۰،۰۰۰ دلار کانادا باشد. بیشترین امتیاز برای این بخش امتیاز ۱۲ است و حداقل امتیاز کسب شده باید ۵ امتیاز باشد.

مجموع دارایی نقدی امتیازامتیاز
بیش از ۴۰۰هزار دلار۶
بین ۲۰۰ تا ۴۰۰هزار دلار کانادا۳
بین ۵۰تا۲۰۰هزار دلار کانادا۱
کمتر از ۵۰ هزار دلار کانادا۰
مجموع دارایی غیر نقدی امتیاز
بیش از ۵ میلیون دلار کانادا ۶
بین ۲ تا ۵ میلیون دلار کانادا۵
بین ۸۰۰ تا ۲ میلیون دلار کانادا۳
بین ۶۰۰تا ۸۰۰ هزار دلار کانادا۱
زیر ۶۰۰ هزار دلارکانادا۰

۳. سرمایه گذاری شخصی

حداکثر امتیاز موجود در این بخش ۲۰ امتیاز است. حداقل ۸ امتیاز از این بخش باید کسب شود.نحوه امتیاز بندی آن به شکل زیر است.

سرمایه گذاری های شخصی واجد شرایطامتیاز
۸،۰۰۰،۰۰۰ دلار و بیشتر۲۰
۴،۰۰۰،۰۰۰ تا ۷۹۹،۹۹۹ دلار۱۶
۲،۰۰۰،۰۰۰ تا ۳،۹۹۹،۹۹۹ دلار۱۴
۱،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱،۹۹۹،۹۹۹ دلار ۱۲
۶۰۰،۰۰۰ تا ۹۹۹،۹۹۹ دلار۱۱
۴۰۰،۰۰۰ تا ۵۹۹,۹۹۹ هزار دلار ۱۰
بین ۲۰۰،۰۰۰ تا ۳۹۹.۹۹۹ هزار دلار۸
کمتر از ۲۰۰،۰۰۰ دلار ۰

۴. فرصت های شغلی ایجاد شده

این بخش براساس فرصت های شغلی ایجاد شده (در صورت خرید بیزنس) و یا مشاغل حفظ شده حساب می‌شود.

بیشترین امتیاز قابل کسب از این بخش، ۲۰ است. متقاضیان باید بتوانند حداقل یک شغل ایجاد کنند و ۸ امتیاز کسب کنند تا واجد شرایط باشند. نحوه امتیاز بندی آن را در جدول زیر ملاحظه می ‌کنید.

تعداد مشاغل FTE ایجاد و یا حفظ شدهامتیاز
۲۰ و بیشتر۲۰
۱۰ تا ۱۹۱۶
۷ تا ۹۱۴
۶۱۳
۵۱۲
۴۱۱
۳۱۰
۲۹
۱۸
کمتر از ۱ ۰


۵. موقعیت مکانی کسب و کار

امتیاز این بخش بستگی به این دارد که بیزنس شما در کدام منطقه و یا شهر استان واقع است.

جمعیت شهرامتیاز
بیش از ۵۰۰ هزار نفر ۰
بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار نفر۱
بین ۲۰۰ تا ۱۰۰ هزار نفر۳
بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار نفر۶
بین ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر۸
۳۵ تا ۶۰ هزار نفر۱۰
زیر ۳۵ هزار نفر ۱۲

۶. مالکیت کسب و کار

در صورتی که فرد متقاضی ۳ سال از ۵ سال گذشته، مالک ۱۰۰ درصد کسب و کار خود بوده باشد، از این بخش ۴ امتیاز کسب می کند. مالکیت ۱۰۰% ممکن است میان متقاضی، همسر و فرزندانش تقسیم شده باشد.

۷. سازگاری

حداکثر امتیاز این بخش 32 است اما حداقلی برای امتیاز دریافتی در این بخش مشخص نشده است. به جز سطح زبان CLB 4 که اجباری شده، سایر فاکتورها در این بخش اجباری نیستند و فقط توانایی متقاضی را برای زندگی و تطابق، در بریتیش کلمبیا نشان می دهند.

معیارها

زبان انگلیسی

سطح مهارت امتیاز
CLB 5 و بالاتر۴
CLB 4۲
CLB 3 یا کمتر ۰

سطح تحصیلات

تحصیلات امتیاز
فوق لیسانس یا دکتری۸
لیسانس۵
دیپلم یا کاردانی۲
تحصیلات متوسطه و یا کمتر۰

سن

سن امتیاز
۶۵ به بالا۰
۵۵-۶۴ ۴
۴۵-۵۴ ۶
۳۵-۴۴ ۸
۲۵-۳۴ ۴
کمتر از ۲۵ ۰

سفرهای اکتشافی از بریتیش کلمبیا

سفر امتیاز
۱تا ۳ سال قبل ۱
۱تا ۳ سال قبل ولی بدون بازدید ازمحل بیزنس پیشنهاد شده ۲
سفر در طی یک سال بوده و بازدید محل بیزینس انجام شده ۴
نداشتن سفر ۰

سابقه کار و تحصیل در کانادا

سابقه کار و تحصیل در کانادا امتیاز
ندارد۰
دارد۸

امتیازبندی بیزنس پلن

داوطلبین باید توصیفی خلاصه در رابطه با بیزنس پیشنهادی خود ارائه کنند. بیزنس پلن  پیشنهادی توسط PNP BC مورد ارزیابی قرار می گیرد و باید نشان دهد که این بیزینس چه کاری خواهد کرد وچگونگی آن را توضیح دهد و نیز بتواند محصولات و خدماتی که ارائه خواهد داد را توصیف کند. به علاوه موقعیت های شغلی و وظایف آن ها و این که شرایط متقاضی چگونه مناسب آن خواهد بود را، در این طرح معرفی کند. همچنین به این که این بیزنس چگونه سودآور خواهد بود، بپردازد و نیازهای پرسنل را توصیف و تحلیل کرده باشد.

تحقیقات عمومی بازار نباید در بیزنس پلن قرار گیرد. بیزنس پلنی که تهیه و ارائه شده بر اساس عوامل زیر امتیاز بندی می شود که هر کدام از این فاکتورها بر اساس عوامل متعدد بررسی و امتیاز بندی می شوند.

بیزنس پلنامتیاز
امکان پذیری تجاریتا سقف 30 امتیاز
قابلیت انتقال مهارت هاتا سقف 20 امتیاز
منافع اقتصادیتا سقف 30 امتیاز

برنامه منطقه ای استان بریتیش کلمبیا Pilot) BC PNP Entrepreneur Immigration Regional )

برنامه منطقه ای استان بریتیش کلمبیا که در حال حاضر به صورت موقت شروع به کار کرده است با نام برنامه ۱۰۰ هزار دلاری شناخته می‌شود.( برای مطالعه جزئیات سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا این مقاله را بخوانید.)
این روش مهاجرتی جدید، برای افراد غیرکانادایی مناسب است که می خواهند  کسب و کار خود را در مناطق کوچک تر و با جمعیت کمتر این استان تاسیس کنند. هدف این برنامه، حمایت از مناطق کم جمعیت تر و جبران کردن جمعیت کم این جوامع  است  که در اثر مهاجرت نیروهای جوان این مناطق به شهرهای بزرگ تر دچار کمبود جمعیت شده اند تا موجبات بهبود اقتصاد محلی این مناطق را فراهم آورد.

شرایط مورد نیاز

 1. حداقل 300،000 دلار دارایی خالص
 2. مالکیت یک بیزنس فعال و یا تجربه مدیریت ارشد در 5 سال گذشته به صورت:
 • 3 سال و یا بیشتر تجربه مالکیت و مدیریت
 • 4سال و یا بیشتر تجربه مدیریت ارشد
 • ترکیبی از حداقل 1 سال به عنوان مالک و مدیر و حداقل 2 سال به عنوان مدیر ارشد
 1. مهارت زبان انگلیسی و یا فرانسه CLB 4 
 2. ارائه  بیزنس پلن  در یکی از مناطق شرکت کننده در برنامه
 3. داشتن مدرک تحصیلات عالی و یا تجربه مالکیت 100% و مدیریت در حداقل 3 سال از 5 سال گذشته
 4. نشان دادن مالکیت حداقل 51 درصد بیزنسی که قرار است راه اندازی کند
 5. سرمایه گذاری به میزان حداقل 100،000 دلار کانادا در یکی از بیزنس های واجد شرایط

مناطق مورد نظر استان بریتیش کلمبیا برای ایجاد بیزنس  شامل موارد زیر است:

 • Cariboo
 • Kootenay
 • Mainland/Southwest
 • Nechako
 • North Coast
 • Northeast
 •   Thompson-Okanagan
 •  Vancouver Island/Coast

یکی از الزامات این برنامه، سفر اکتشافی به منطقه ای  است که داوطلبین قصد دارند کسب و کار خود را در آن راه اندازی کنند. هدف از این سفر، دریافت معرفی نامه منطقه است.

پس از ثبت درخواست  توسط شخص داوطلب  برای دریافت معرفی نامه به استان، وی  می بایست در سیستم آنلاین بریتیش کلمبیا ثبت نام کند و اطلاعات خواسته شده شامل سابقه کار، تحصیلات، سطح زبان، دارایی خالص و جزئیات مربوط به بیزنس  پیشنهادی  خود را در این سیستم ارائه کند.  پس از ثبت نام متقاضی امتیاز بندی می شود.

نحوه امتیازدهی

امتیازبندی اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب

بخش های امتیازدهیامتیاز
تجربه کار و مالکیت24
دارایی خالص6
میزان سرمایه گذاری شخصی10
مشاغل ایجاد شده15
جمعیت منطقه6
منطقه انتخابی12
سازگاری67

امتیازات مربوط به  ایده بیزنس

دوام تجاری30 امتیاز
تجربیات قابل انتقال15
سود اقتصادی15

* حداکثر امتیاز  قابل کسب در این سیستم 200 امتیاز است.

مقایسه برنامه اصلی و برنامه منطقه ای استان بریتیش کلمبیا

برنامه اصلیبرنامه منطقه ای
تجربه بیزینسی3سال در 10سال گذشته تجربه مالکیت بیزینس یا ۴ سال تجربه مدیریت ارشد یک کسب و کار3سال در 5سال گذشته تجربه مالکیت بیزینس یا ۴ سال تجربه مدیریت ارشد یک کسب و کار
حداقل ارزش خالص کل دارایی۶۰۰ هزار دلارکانادا۳۰۰ هزار دلارکانادا
سرمایه گذاریحداقل ۲۰۰ هزار دلارحداقل ۱۰۰ هزار دلار
کسب و کار مورد نظر در BCخرید بیزینس فعال یا راه اندازیراه اندازی کسب و کار
محل بیزنسهمه جای بریتیش کلمبیادر مناطق کم جمعیت
سفر اکتشافیاجباریاجباری
آزمون زبان انگلیسیالزامی نیستحداقل نمره حدود آیلتس ۴
امکان اقدام شراکتیوجود داردوجود ندارد
نیاز به مصاحبه با اداره مهاجرت استاندارد
تحصیلاتیک مدرک پس از دیپلم و در غیر اینصورت مالکیت صد در صد کسب و کار در سه سال از پنج سال گذشته

افرادی که گواهی تأییدیه استان  برای آنها از سوی برنامه استانی بریتیش کلمبیا صادر نمی شود :

 • افرادی که به کانادا  ممنوع الورود باشند .
 • افرادی که در کشور محل زندگی خود، اقامت قانونی نداشته باشند.
 • افرادی که در کانادا اقامت قانونی ندارند.
 • افرادی که اقامت قانونی آنها منقضی شده و اقدامی جهت تمدید آن انجام نداده اند.
 • افرادی که در کانادا بدون مجوز مشغول به کارند.
 • افرادی که سابقه پرونده پناهندگی نامشخص دارند.
 • افرادی که از کانادا اخراج شده اند.

داستان های موفقیت موکلین کاناداپاس در مسیر مهاجرت

در ادامه برخی از سوالات متداول موکلان بیان شده است:

برنامه ۲۰۰ هزار دلاری کانادا چیست؟

برنامه اصلی استان BC یا مهاجرت از طریق کارآفرینی کانادا در بریتیش کلمبیا در ایران با نام برنامه ۲۰۰ هزار دلاری شناخته می‌شود. در این برنامه امکان سرمایه گذاری در تمام مناطق بریتیش کلمبیا هست، ولی هر منطقه در سیستم امتیاز شماری امتیاز خود را دارد.

آیا اقدام برای برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا نیازمند مدرک زبان است؟

بله برای دریافت ویزا و اقامت از این طریق، شما نیازمند مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی (حداقلCLB4  یا بالاتر ) می باشید.

حداقل هزینه لازم برای برنامه اصلی کارافرینی بریتیش کلمبیا چقدر است؟

متقاضی کارآفرینی، باید مبلغ ۲۰۰،۰۰۰ دلار کانادا را در یک کسب و کار پیشنهادی در بریتیش کلمبیا در مدت ۶۱۰ روز(۲۰ ماه) پس از رسیدن به بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری کند و این سرمایه گذاری باید از دارایی های شخصی متقاضی باشد.

بیزنس پلن خوب چه ویژگی هایی دارد؟

این طرح پیشنهادی باید روابط تجاری شامل اطلاعات  تامین کنندگان حرفه ای خدماتی را به درستی نشان دهد، همچنین باید سابقه کارآفرینی متقاضی و ارتباط آن با ایده بیزنسی ، آموزش هایی که داوطلب در رابطه با ایده بیزنسی خود دیده است و سهم مدیریتی که متقاضی در رابطه با بیزنس مد نظر خود به وجود خواهد آورد ، را به خوبی نشان دهد . بنابراین این مورد یعنی نوشتن بیزنس پلن کار بسیار مهم و حساسی است که در روند موفقیت داوطلبین می تواند بسیار موثر باشد.

فهرست مطالب

سوالات متداول

در اینجا سوالات متداول را خواهید یافت. می توانید نتیجه را بر اساس بازاری که به صفحه سؤالات متداول علاقه دارید فیلتر کنید.

مهاجرت را با ما آسان کنید

مجموعه کاناداپاس به همراه وکلا و متخصصین مجرب، می‌تواند به شما در تحقق مهاجرت به کانادا کمک کند. با پر کردن فرم ارزیابی رایگان، اولین قدم در این مسیر را بردارید.