برنامه سرمایه گذاری در کانادا ، جزیره پرنس ادوارد برای افرادی مناسب است که بتوانند در جزیره پرنس ادوارد سرمایه گذاری کرده و به طور فعال کسب و کار خود را مدیریت کنند.

شخص متقاضی قبل از دریافت اقامت دائم کانادا، با ویزای اجازه کار(work permit) یکساله به جزیره پرینس ادوارد وارد می شود. اگر در این برنامه از شما دعوت شود تا درخواست خود را ارائه کنید، نیاز است تا ابتدا یک بزینس پلن ارائه کرده سپس در صورت تایید بزینس پلن ،شما از اداره مهاجرت به کانادا اجازه ارائه درخواست برای اجازه کار دریافت خواهید کرد.

مجموعه مهاجرتی کاناداپاس با مدیریت آقای مهیار حلاج پور، وکیل مهاجرت به کانادا از شما دعوت میکند، فرم ارزیابی رایگان را به دقت تکمیل کرده، سوابق و افتخارات خود را نیز ذکر بفرمایید.

فرم ارزیابی رایگان

در صورت تمایل می توانید از طریق فرم زیر شماره خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند


  جزیره پرنس ادوارد به انگلیسی Prince Edward Island به فرانسوی Île-du-Prince-Édouard یکی از استان‌های کانادا است که متشکل از جزیره ‌ای به همین نام و چند جزیره دیگر است. به نیوبرانزویک و نواسکوشیا و کبک، نزدیک است و به نسبت سایر استان های کانادا، جمعیت و مساحت کمتری دارد.

  آنچه در ادامه خواهید خواند:

  درباره جزیره پرنس ادوارد
  جزیره پرنس ادوارد به انگلیسی Prince Edward Island

  درباره جزیره پرنس ادوارد

  اقتصاد در این منطقه بر پایه مزرعه ‌داری است که ۲۵٪ تولید سیب زمینی را در کانادا به تنهایی تامین می کند. پرینس ادوارد از یک جزیره اصلی و ۲۳۱ جزیره کوچک تر تشکیل شده است و نزدیک به 6 کیلومتر کیلومتر مربع مساحت دارد.صنایع عمده در استان کشاورزی، گردشگری، ماهیگیری، و تولیدات صنعتی می‌باشد.

  حدود ۱۵۰۰ مزرعه در جزیره پرنس ادوارد وجود دارد. محصولات زراعتی پرورشی دیگری در جزیره پرنس ادوارد وجود دارند مانند سیب، توت فرنگی، زغال اخته، هویج، پیاز، گوجه فرنگی، حبوبات، و غیره. صنعت گردشگری خصوصا در طول تابستان یکی از منابع مهم درآمدی جزیره محسوب می‌شود. جذابیت مناظر طبیعی و زمین‌های گلف این جزیره تعداد زیادی از گردشگران را هر سال به خود جذب می‌کند.
  یکی دیگر از موارد عمده اقتصادی این استان صنعت ماهیگیری، است. فناوری ، به خصوص در زمینه‌های فضا، فناوری اطلاعات، علوم زیستی و انرژی‌های تجدید پذیردر این استان جایگاه به خصوصی دارد.

  برنامه سرمایه گذاری در استان پرنس ادوارد کانادا

  برنامه سرمایه گذاری در کانادا ، جزیره پرنس ادوارد برای افرادی مناسب است که بتوانند در جزیره پرنس ادوارد سرمایه گذاری کرده و به طور فعال کسب و کار خود را مدیریت کنند.

  شخص متقاضی قبل از دریافت اقامت دائم کانادا، با ویزای اجازه کار(work permit) یکساله به جزیره پرینس ادوارد وارد می شود. اگر در این برنامه از شما دعوت شود تا درخواست خود را ارائه کنید، نیاز است تا ابتدا یک بزینس پلن ارائه کرده سپس در صورت تایید بزینس پلن ،شما از اداره مهاجرت به کانادا اجازه ارائه درخواست برای اجازه کار دریافت خواهید کرد.

  شرایط سرمایه گذاری در پرنس ادوارد

  متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در پرنس ادوارد باید حداقل شرایط زیر را داشته باشند:

  • سن بین 21 تا 59 سال
  • حداقل دارایی خالص متقاضی و یا همسرش به ارزش 600.000 دلار کانادا که از طریق منابع قانونی به دست آمده و قابل اثبات باشد.
  • داشتن سوابق و مهارت های مدیریتی قابل انتقال و سابقه اشتغال یا مالکیت بیزنس
  • تعهد به کارآفرینی حداقل مبلغ 150.000 دلار کانادا (برای خرید یا ایجاد یک بیزنس در استان)  یا مالکیت حداقل 33.3 درصد از سهام و یا سرمایه گذاری یک میلیون دلار
  • حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر از آن
  • حداقل مدرک 4  CLB
  شرایط سرمایه گذاری در پرنس ادوارد
  برنامه کارآفرینی پرنس ادوارد

  برنامه کارآفرینی پرنس ادوارد

  برنامه مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی جزیره پرنس ادوارد فرصتی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا فراهم می‌سازد تا ازاین طریق نامزد اخذ اقامت دائم کانادا شوند، به این شرط که در این جزیره سرمایه‌گذاری کرده و بیزنس خود را مدیریت کنند.

  پس از اخذ پذیرش، متقاضی با مقامات دولت کانادا در پرنس ادوارد قراردادی را امضا می‌نماید.

  این قرارداد متقاضی را ملزم می‌کند که 100% یک بیزنس را از طریق خرید یک بیزنس موجود یا تأسیس یک بیزنس جدید در جزیره مدیریت نماید.

  در این برنامه متقاضیان در صورت داشتن شرایط مورد نیاز و به ودیعه گذاشتن 200 هزار دلار کانادا در نزد دولت استانی پرنس ادوارد و انجام  روند مهاجرت، ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت خواهند نمود.

  دپوزیت 200,000 دلار کانادا قابل استرداد و بدون بهره است و به شرح زیر برگشت داده می شود:

  • 25,000 دلار کانادا پس از 6 ماه اقامت در جزیره پرنس ادوارد بازپرداخت می شود.
  • 25,000 دلار کانادا پس از 1 سال اقامت در جزیره پرنس ادوارد بازپرداخت می شود.
  • 150,000 دلار کانادا هنگامی که متقاضی شرایط توافق نامه را برآورده کند، آزاد می شود.

  برنامه مهاجرتی کارآفرینی پرنس ادوارد بر اساس سیستم امتیازبندی، متقاضیان خود را انتخاب می کند در صورتی که متقاضیان  مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کارآفرینی جزیره پرنس ادوارد  واجد شرایط باشند با به دست آوردن حداقل امتیاز مورد نیاز (50 امتیاز)، خواهند توانست برای این طرح از طریق  مشاور رسمی و یا وکیل مهاجرتی خود اقدام نمایند.

  تیم کاناداپاس با مدیریت آقای مهیار حلاج پور وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو و عضو رسمی شورای مشاورین مهاجرتی ICCRC شما را تا رسیدن به نتیجه دلخواهتان یاری خواهد رساند.

  نحوه امتیاز بندی و شرایط لازم کارآفرینی جزیره پرنس ادوارد

   

  • سن: سن در برنامه کارآفرینی جزیره پرنس ادوارد بین 21 تا 60 سال در نظر گرفته شده است. بهترین بازه سنی بین 21 تا 50 سال است که بیشترین امتیاز را داراست.

   

  سن امتیاز
  21-24 7
  25-29 20
  30-44 20
  45-49 15
  7
  بالای 54 7

   

  حداکثر امتیاز قابل کسب20 امتیاز

   

  • سوابق مدیریتی: متقاضیان باید حداقل 1 سال سابقه مدیریت ارشد یا مالکیت بیزینس داشته باشند و به سابقه بیش از 5 سال بیشترین امتیاز داده شده است.

   

  سابقه مالکیتی یا مدیریتی امتیاز
  5سال در 7 سال اخیر با سهام بالای 50% 50
  3 سال در 5 سال اخیر با سهام بالای 50% 40
  5 سال در 7 سال اخیر با سهام 20 تا50% 35
  5 سال در 7 سال اخیر با سهام صفر تا 20% 30
  3 سال در 5 سال اخیر با سهام 20 تا 50% 25
  3 سال در 5 سال اخیر با سهام از صفر تا 20% 20

   

  حداکثر امتیاز قابل کسب 50 امتیاز

   

  • سطح مهارت زبان

   

  سطح مهارت زبان امتیاز
  CLB 10 40
  CLB 9 40
  CLB 8 35
  CLB 7 30
  CLB 6 20
  CLB 5 10
  CLB 4 یا مدرک بعد از متوسطه به زبان انگلیسی یا فرانسوی 0

   

  حداکثر امتیاز قابل کسب20 امتیاز

   

  • تحصیلات

   

  مدرک تحصیلی امتیاز
  کارشناسی ارشد یا دکترا 20
  کارشناسی 17
  فوق دیپلم 12
  دیپلم 0

   

  حداکثر امتیاز قابل کسب20 امتیاز

   

  • نامه تاییدیه از جامعه
   امتیازات مربوط به این فاکتور انتخاب براساس تاییدیه امضا شده از یک انجمن مشارکت کننده PEI اعطا می شود.

   

  نامه تاییدیه از جامعه امتیاز
  نامه تاییدیه کتبی از مناطق روستایی 35
  نامه تاییدیه کتبی از جوامع اطراف مرکز استان

   

  حداکثر امتیاز قابل کسب 35 امتیاز

   

  • سازگاری: داوطلبان کارآفرین می توانند بر اساس مدارکی که در مورد هر یک از عوامل سازگاری زیر ارائه شده است ، امتیاز کسب کنند.

   

  فاکتورها امتیاز
  فرزند حداقل 6 ماه مداوم در یک موسسه آموزشی استان ثبت نام کرده باشد 10
  همسر  یا شریک زندگی از یک موسسه بعد از متوسطه در  استان فارغ التحصیل شده باشد 5
  همسر یا شریک زندگی و یا فرزند  CLB 6 یا بالاتر را به زبان انگلیسی یا فرانسه دارند 10
  همسر  یا شریک زندگی حداقل 5 سال سابقه کار در 5 سال گذشته دارد

   

  5
  یکی از بستگان نزدیک حداقل 12 ماه متوالی در استان زندگی می کنند که اقامت دائم یا شهروند کانادایی دارند 10
  تجربه در کشاورزی و قصد راه اندازی مزرعه در استان پرنس ادوارد 10

   

  حداکثر امتیاز قابل کسب 35 امتیاز

  در ادامه برخی از سوالات متداول موکلان بیان شده است:

  برنامه سرمایه گذاری در کانادا ، جزیره پرنس ادوارد برای افرادی مناسب است که بتوانند در جزیره پرنس ادوارد سرمایه گذاری کرده و به طور فعال کسب و کار خود را مدیریت کنند. شخص متقاضی قبل از دریافت اقامت دائم کانادا، با ویزای اجازه کار(work permit) یکساله به جزیره پرینس ادوارد وارد می شود. اگر در این برنامه از شما دعوت شود تا درخواست خود را ارائه کنید، نیاز است تا ابتدا یک بزینس پلن ارائه کرده سپس در صورت تایید بزینس پلن ،شما از اداره مهاجرت به کانادا مبنی بر اجازه ارائه درخواست برای اجازه کار دریافت خواهید کرد.

  حداقل دارایی خالص متقاضی و یا همسرش به ارزش 600.000 دلار کانادا که از طریق منابع قانونی به دست آمده و قابل اثبات باشد. تعهد به کارآفرینی حداقل مبلغ 150.000 دلار کانادا (برای خرید یا ایجاد یک بیزنس در استان)  یا مالکیت حداقل 33.3 درصد از سهام و یا سرمایه گذاری یک میلیون دلار از شرایط این برنامه است.

  در این برنامه متقاضیان در صورت داشتن شرایط مورد نیاز و به ودیعه گذاشتن 200 هزار دلار کانادا در نزد دولت استانی پرنس ادوارد و انجام  روند مهاجرت، ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت خواهد نمود.

  مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند. بدیهی است برداشت و مشورت های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می شود. مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


  مهیار حلاج پور

  «افتخار داریم که مورد اعتماد شما هستیم»

  من مهیار حلاج پور هستم،

  عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC یا اصطلاحا وکیل مهاجرت.

  زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم که ممتاز ترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را در مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس ارائه می دهیم.

  شرکت توسعه بیزینس ،سرمایه گذاری استارت آپ i3 Capital گام به گام با بهترین متخصصین و مشاورین در خدمت اهداف کارآفرینانی است که برای پیشبرد اهدافشان به ما اعتماد کرده اند‌.

  و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

  کاناداپاس - وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو - بیوگرافی مهیار حلاج پور
  ارزیابی رایگان رزرو وقت مشاوره
  × تماس با ما
  Copy link