لیست مشاغل پردرآمد در کانادا: آیا به کار کردن از خانه در کانادا فکر می کنید؟ شاید بتوان گفت که یکی از بهترین شرایط کاری برای بسیاری از افراد به منظور کسب درآمد، این است که از خانه کارهای خود را انجام دهند. سوالات زیادی در رابطه با این موضوع وجود دارد که درک و دانستن پاسخ آنها، شاید کمی دشوار باشد. مثلا اینکه چگونه می‌توان در کانادا از خانه درآمد کسب کرد؟ آیا می توان در کانادا مشاغل خانگی پیدا کرد؟

در دنیای امروز کار کردن از خانه و کسب درآمد یکی از راه‌هایی است که می‌تواند برای بسیاری از افراد ارزشمند باشد و به همین دلیل است که در این مقاله قصد داریم به شرایط کار کردن از خانه در کانادا بپردازیم.

این نکته را به یاد داشته باشید که برخی از تحقیقات انجام‌شده در این زمینه نشان می‌دهد که در حدود 59 درصد از افرادی که مدرک کارشناسی یا بالاتر از آن را دریافت کرده‌اند، این امکان را دارند که از خانه کار کنند.

مزایا و معایب کار کردن از خانه

در همین بخش ابتدایی به بررسی شرایط کار کردن در خانه و مزایا و معایب پرداخته‌ایم:

معایب کار از خانه در کانادا مزایای کار از خانه در کانادا
کار کردن از خانه می‌تواند منجر به انزوای شما شود برنامه‌ریزی زمان به عهده خود شماست
ممکن است روابطی که در محیط کار ایجاد می‌شود را از دست بدهید از هر نقطه دنیا می‌توانید کار کنید
ایجاد شبکه‌ای از انسان‌ها برای رسیدن به موفقیت برای شما سخت‌تر می‌شود نداشتن رفت و آمدهای طولانی تا محل کار
افرادی که دوست دارید در اطراف شما خواهند بود
درآمد داشتن به صورت نامحدود امکان پذیر می‌شود

مشاغل خانگی پردرآمد در کانادا

حال که با مزایا و معایب این نوع از کار کردن آشنا شدید، در ادامه به بررسی تعدادی از مشاغل خانگی در کانادا خواهیم پرداخت.

دستیار مجازی از دسته شغل‌های خانگی در کانادا

میزان آموزش: کم تا متوسط

سطح درآمد: 15 تا 40 دلار در ساعت

یک دستیار مجازی می‌تواند خدمات خود را به صورت آنلاین در اختیار مشاغل یا کارآفرینان قرار دهد. این مجموعه از خدمات می‌تواند شامل بارگذاری محتوا در وبلاگ‌ها، برنامه‌ریزی قرار ملاقات‌ها، مدیریت رویدادها، مدیریت ایمیل‌ها، بازاریابی دیجیتال، تصحیح و مدیریت رسانه‌های اجتماعی و غیره باشد.

این امکان وجود دارد که یک دستیار مجازی این فعالیت‌ها را شخصا انجام دهد یا اینکه صرفا بر روی چند مورد از آنها تمرکز داشته باشد. برای مثال افراد زیادی هستند که امروزه کار کردن بر روی یک اپلیکیشن خاص مانند پینترس را انجام می‌دهند. در شرکت‌های بزرگ رایج است که فرد بر روی یک یا دو قسمت تمرکز داشته باشد.

اما اگر برای یک بلاگر مستقل کار کنید ممکن است از شما بخواهد تا در همه زمینه‌ها او را همراهی کنید. در واقع این موضوعی است که به کارفرمای شما بستگی دارد. این حرفه می‌تواند به شما کمک کند تا راه‌های کسب و کار را نیز آموزش ببنید.

دستیار مجازی از دسته شغل‌های خانگی در کانادا

معلمی زبان از مشاغل خانگی در کانادا

آموزش مورد نیاز: کم تا متوسط

درآمد ساعتی: 14 تا 30 دلار در ساعت

آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از رایج‌ترین مشاغل برای افرادی است که در سراسر جهان سفر می‌کنند. در صورتی که تسلط مناسبی به زبان انگلیسی دارید، به‌راحتی می توانید به صورت آنلاین به کودکان و نوجوانان در کشورهای دیگر از جمله کره و تایوان زبان انگلیسی آموزش دهید.

برخی از شرکت‌ها برای پذیرش شما به مدرک دانشگاهی نیاز دارند، اما شرکت‌هایی مانند Palfish نیز هستند که بدون مدرک دانشگاهی شما را پذیرش می کنند.

پس از درخواست خود می‌توانید از خانه به تدریس زبان انگلیسی بپردازید. در سال‌های گذشته چین دسترسی به این آموزش‌های خارجی را محدود کرده است و همین مسئله به کسب و کار معلمان در خارج از کشور ضربه وارد کرده است.

در صورتی به سراغ این شغل بروید که صبور هستید و البته می‌توانید با کودکان تعامل داشته باشد. برای این که بتوانید این شغل را داشته باشید، بهتر است مدرک آموزش زبان خارجی یا TEFL را دریافت کنید تا بتوانید در بازار رقابتی این حرفه، شرایط خود را بهبود ببخشید.

مشاغل خانگی پردرآمد در کانادا بدون مدرک دانشگاهی

شرایط مهاجرت معلمان به کانادا چگونه است؟

تولیدکننده محتوا از مشاغل خانگی در کانادا

آموزش مورد نیاز: کم تا متوسط

درآمد: 10 تا 100 دلار برای هر مقاله

نویسندگی محتوا برای مشاغل آنلاین از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نویسندگان می‌توانند مقالات متنوعی را در این زمینه طراحی و تولید کنند. میلیون‌ها وبلاگ مختلف در جهان وجود دارد که به نویسنده نیاز دارند و فرد می‌تواند در موضوعات مختلف بسته به علاقه خود یک وبلاگ برای نویسندگی پیدا کند. این یک شغل بسیار پر متقاضی است.

این یک روش است که بسیاری از افراد فعالیت‌های آنلاین خود را از این طریق آغاز می‌کنند. در صورتی که سابقه کاری ندارید، بهتر است کارفرماهایی را انتخاب کنید که حاضر هستند شما را به عنوان یک تازه‌کار انتخاب کنند.

در صورتی که از نوشتن لذت می‌برید و به دنبال یادگیری مطالب جدید هستید، این می‌تواند یک شغل ایده‌آل برای شما باشد. در نظر داشته باشید که باید در این رشته نحوه تحقیق کردن و جستجوی مطالب را به خوبی آموزش ببینید و طوری نگارش کنید که دیگران از خواندن مطالب شما لذت ببرند.

اگر آموزشی در این باره ندیده‌اید، یوتیوب می تواند داده های آموزشی زیادی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهد.

تولیدکننده محتوا از مشاغل خانگی در کانادا

ویزای استارتاپ کانادا، روشی برای دریافت اقامت موقت و دائم کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا و ایجاد استارتاپ است.

توسعه‌دهنده وب از مشاغل خانگی در کانادا

آموزش مورد نیاز: زیاد

محدوده پرداخت:  20 تا 100 دلار در ساعت

یکی از کارهایی که می‌تواند درآمد بالایی را برای فرد به ارمغان آورد و البته از خانه انجام شود، توسعه‌دهندگی وب است. یک توسعه‌دهنده وب، برای مشاغل مختلف وب سایت ایجاد می‌کند یا برنامه‌های آنلاین برای آنها ترتیب می‌دهد. برای ساخت این برنامه‌ها معمولا ممکن است کار به صورت تیمی یا انفرادی انجام شود.

به یاد داشته باشید که این یک شغل پردرآمد و البته پرمتقاضی در کانادا است. اگر بتوانید دوره آموزشی این شغل را با موفقیت پشت سر بگذارید و به یک توسعه‌دهنده خوب تبدیل شوید، شرکت‌های زیادی آماده همکاری با شما خواهند بود. البته در نظر داشته باشید که این شغل می‌تواند سخت و طاقت‌فرسا باشد و با مشکلات زیادی برای یافتن اولین فرصت‌های شغلی شما را روبه‌رو کند.

بهتر است این شغل را در صورتی انتخاب کنید که می‌توانید برای مشکلات راه حل ایجاد کنید، کار تیمی را به خوبی می‌دانید، از دانش فنی بالایی برخوردار هستید و از ایجاد چیزهای جدید لذت می‌برید.

توسعه‌دهنده وب از مشاغل خانگی در کانادا

شرایط دریافت ویزای کار کانادا را در این مقاله بخوانید.

طراح UI/UX از مشاغل خانگی در کانادا

آموزش مورد نیاز: زیاد

محدوده پرداخت:  15 تا 100 دلار در ساعت

همانطور که می‌دانید یک طراح UX تجربه کار را شکل می‌دهد و این در حالی است که UI رابطه کاربر را شکل می‌دهد. یک طراح در این زمینه، طرح‌بندی یک اپلیکشین یا وب سایت را طراحی می‌کند که استفاده از آن برای کاربر آسان‌تر و البته لذت بخش‌تر شود.

در حقیقت می‌توان گفت که این یک حرفه وابسته به هنر و تکنونولوژی است و می تواند برای افرادی که به صورت همزمان به مدرنیته و هنر علاقه دارند، بسیار مفید باشد.

این دسته از افراد معمولا با توسعه‌دهندگان وب کار می‌کنند. طراحان معمولا طرح را بر روی کامپیوتر طراحی می‌کنند و آن را در اختیار توسعه‌دهنده‌ای قرار می‌دهند که بتواند با کدگذاری بر روی طرح، آن را ایجاد کند.

در صورتی به سراغ این شغل بروید که اولا به هنر علاقه دارید، توانایی کار به صورت تیمی را دارید و در طراحی‌های خود دارای ذوق و سلیقه هستید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی در کانادا

آموزش مورد نیاز: متوسط تا زیاد

محدوده پرداخت:  15 تا 40 دلار در ساعت

شبکه‌های اجتماعی یک حساب کاربری را مدیریت کنید که بزرگ‌ترین آنها اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، پینترس، لینکدین و غیره هستند. یک مدیر شبکه‌های اجتماعی باید با مخاطبان خود همراه شود و تعداد افراد دنبال‌کننده را افزایش دهد و با یک برنامه دقیق حساب‌های کاربری را به‌روز رسانی کند.

وظیفه مدیران شبکه اجتماعی آن است که به نظرات مخاطبان پاسخ دهند، محتوای مورد نیاز شامل تصاویر و ویدئوها را تولید کرده و آنها را به اشتراک بگذارند.

شما می‌توانید انتخاب کنید که در یک یا چند پلتفرم تخصص داشته باشید. تقاضای زیادی برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی در بازار کار وجود دارد. برای رسیدن به این شغل نیاز به مدرک خاصی نیست و در صورتی که بتوانید آموزش‌های درستی را در این زمینه به دست آورید، قطعا می‌توانید به موفقیت برسید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی در کانادا

کپی‌رایتر از مشاغل خانگی در کانادا

آموزش مورد نیاز: کم تا متوسط

محدوده پرداخت:  از 10 دلار به بالا در ساعت

کپی رایتینگ شبیه به نوشتن محتوا است با این تفاوت که تنها هدف شما از نوشتن محتوا فروش چیزی است. متن تازه نوشته شده معمولا برای بازاریابی، تبلیغات یا فروش ایجاد می‌شود.

کپی‌رایترها می‌توانند در زمینه نوشتن تگ‌ها، نامه‌های فروش ایمیلی، توضیحات تبلیغات آنلاین، تبلغات گوگل یا صفحات فرود توانمندی به دست آورند. در بسیاری از این مشاغل، کپی‌رایترها می توانند کمیسیون های زیادی را از طریق افزایش فروش محصولات از راه خدمات خود که در بالا ذکر شد به دست آورند.

این شغلی است که به پشتکار و توانایی زیاد نیاز دارد و می‌تواند درآمدی عالی را به همراه داشته باشد. به محض یافتن اولین یا دومین کار، پیدا کردن مشتریان جدیدتر کار ساده‌ای خواهد بود. در صورتی به سراغ این شغل بروید که:

  • به فروش و تبلیغات علاقه‌مند هستید.
  • نوشتن را دوست دارید.
  • از طریق نوشتن می‌توانید بر روی دیگران تاثیر بگذارید.
  • می‌توانید برای خودتان به خوبی بازاریابی کنید.

مترجم نوشتاری از مشاغل خانگی در کانادا

آموزش مورد نیاز: تسلط به زبان دوم

محدوده پرداخت: 15 تا 35 دلار در ساعت

شما می‌توانید به عنوان یک مترجم حضوری مشغول به فعالیت باشید ولی اگر تمایل به کار از خانه دارید، باید به عنوان یک مترجم نوشتاری کار کنید.

شما در این صورت باید نوشته‌ها را به زبان دیگری ترجمه کنید و این می‌تواند شامل وبلاگ‌ها، سایت‌ها یا مجلات دانشگاهی باشد. این شغل چندان در دسترس نیست چراکه باید به دو زبان به صورت همزمان تسلط داشته باشید.

معرفی بیش از 10 شغل پردرآمد در کانادا بدون نیاز به مدرک دانشگاهی

در کانادا مشاغل زیادی وجود دارد که می‌توانید آنها را به عنوان یک شغل خانگی در نظر بگیرید. برخی از این مشاغل سطح درآمد بسیار بالایی را برای شما ایجاد خواهند کرد و می‌توانید در آسوده‌ترین شرایط در خانه خود به کسب درآمد در کانادا مشغول شوید.

در این صورت شما می‌توانید در سفر نیز کار کنید و مدت طولانی‌تری را دور از خانه بمانید. محدودیت‌های حضور در محل کار برای شما کاهش پیدا خواهد کرد و بر اساس توانمندی‌های خود می‌توانید درآمد مناسبی داشته باشید.

در صورتی که در جست‌وجوی مسیری درست، کم‌هزینه و سریع برای رسیدن به کانادا هستید، با مشاورین ما در ارتباط باشید تا با بررسی رزومه شما، مسیر هموار مهاجرت را پیش روی شما قرار دهند.

فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید، ما شرایط شما را دقیق بررسی میکنیم و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهیم.