ونکوور کانادا چگونه شهری است؟ از دیدگاه کلی برای زندگی در کانادا، گزینه های مختلفی در دسترس هر فرد قرار دارد که می توان آن ها را به عنوان مقصد نهایی مهاجرت خود انتخاب کند اما باید در نظر داشت که زندگی در هر یک از شهرهای کانادا می‌تواند چالش‌های بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. طبیعتا هر کدام از این شهرها که مقصد نهایی شما برای مهاجرت باشند، از نظر موقعیت جغرافیایی، آب و هوایی، وضعیت دانشگاه‌ها، شغل و … یکسان نیستند و ویژگی‌های منحصر به فرد خودشان را دارند.

اما معرفی شهر ونکوور در کانادا از این جهت حائز اهمیت است که بیشتر افراد این شهر را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اند و معتقدند که سکونت در این شهر، می‌تواند کیفیت زندگی را به بالاترین سطح ممکن برساند.

 • کشور: کانادا
 • نام انگلیسی: Vancouver
 • استان: بریتیش کلمبیا
 • جمعیت: ۲٬۴۷۶٬۱۴۵
 • مساحت: ۲٬۸۷۷٫۳۶
 • تراکم جمعیت: ۸۵۶/۲ در کیلومتر مربع

نگاهی به داده های مختلف آماری می تواند نشان دهد که آیا تصویرکردن ونکوور به عنوان مقصد مناسب برای زندگی درست است یا خیر. در ادامه تلاش خواهیم کرد تا با بررسی نکات مهم و کلیدی در رابطه با زندگی در ونکوور، شرایط زندگی در این کشور را به دقت مورد بررسی قرار دهیم.

ونکوور کانادا از دیدگاه کلی

ونکوور یکی از اصلی‌ترین شهرهای غربی کاناداست که در استان بریتیش کلمبیا  و بین کوهستان‌های راکی و اقیانوس آرام قرار گرفته است.  سرشماری‌های آماری در سال 2022 نشان می‌دهد که جمعیت فعلی ونکوور، 2 میلیون و 632 هزار نفر است که نسبت به سال 2021 با یک درصد افزایش همراه بوده است. به طور کلی جمعیت ونکوور سالانه با افزایش نسبی همراه است. به عنوان مثال جمعیت این شهر در سال 2019، 2 میلیون و 556 هزار نفر برآورد شده بود.

اما جالب است بدانید که در مجموع ۴۰ درصد از کل جمعیت ونکوور را مهاجران تشکیل می‌دهد. همچنین 25 درصد از جمعیت این شهر که دارای بالاترین نسبت مهاجران آسیایی در بین شهرهای آمریکای شمالی است را چینی‌ها تشکیل می‌دهند؛ شاید به همین خاطر است که محله چینی‌های ونکوور یکی از بزرگترین محله‌های آمریکای شمالی است.

شهر سرسبز و توریستی ونکوور، یکی از مهمترین شهرهای کانادا برای سرمایه‌گذاری ملک محسوب می‌شود. ونکوور به زندگی‌های آرام و لوکس شهروندان آن شهرت دارد؛ ساکنانی که مرفه‌ترین‌هایشان در محله‌های وست ونکوور اقامت دارند.

زندگی شهری در ونکوور بسیار جذاب است چراکه این شهر یکی از شهرهای مهم در فلسفه شهرسازی است. بومیان ونکوور بیش از 10000 سال قبل در این شهر زندگی می کردند و به همین دلیل است که ونکوور یکی از زیست گاه های قدیمی بشر به حساب می آید اما رسمیت آن به قرن 19 میلادی باز می گردد. در جدول زیر اطلاعاتی در رابطه با شرایط کلی ونکوور ارائه شده است.

ششم آپریل 1886 سال تاسیس
نام جورج ونکوور وجه تسمیه
631486 جمعیت شهری (سرشماری 2016)
2264823 جمعیت منطقه شهری (سرشماری 2016)
114.97 کیلومتر مربع مساحت شهر
صفر تا صدوپنجاه متر ارتفاع از سطح آب های آزاد
8:00-UTC فاصله زمانی

زندگی در ونکوور برای چه افرادی مناسب است؟

شهر ونکوور برای افرادی مناسب است که تصمیم دارند در محیطی آرام و با کیفیت زندگی کنند. این شهر در اغلب ارزیابی‌ها و رتبه‌بندی‌های جهانی، به عنوان یکی از شهرهای برتر در دنیا شناخته می‌شود.

ونکوور شهری پر ازدحام نیست و شاید به نوعی در نقطه مقابل تورنتو قرار دارد. اگر صنعتی بودن برای شما یک ویژگی نه چندان مهم محسوب می‌شود، ونکوور می‌تواند گزینه بهتری برای زندگی آینده شما باشد.

از سوی دیگر این نکته را در نظر داشته باشید که ونکوور به آمریکا نزدیک است و می‌تواند گزینه مناسب‌تری برای افرادی باشد که قصد رفت و آمد به آمریکا را دارند. شما می‌توانید با ۴۵ دقیقه رانندگی به آمریکا برسید.

از سوی دیگر شاید یکی از معایب زندگی در ونکوور این باشد که هزینه زندگی در این شهر نسبت به سایر شهرهای کانادا، بیشتر است. که البته بیشتر این هزینه زندگی صرف پرداخت اجاره خانه می‌شود.

در نهایت این انتخاب شماست که آیا تصمیم دارید با پرداخت هزینه بیشتر در شهری زندگی کنید که از کیفیت، رفاه و زیبایی بیشتری نسبت به شهرهای صنعتی برخوردار است یا خیر. البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که هزینه اجاره خانه در نقاط مختلف شهر ونکوور با هم متفاوت است.

ونکوور برای ایرانی ها نیز مقصدی جذاب و البته دلپذیر است و جمعیت ایرانی هایی که در این شهر زندگی می کنند نیز به خوبی این مسئله را نشان می دهد. در سرشماری انجام شده در سال 2016، جمعیت ایرانی های شهر ونکوور 9385 نفر بوده و در مادر شهر ونکوور نیز 44355 ایرانی زندگی می کردند. نمودار زیر به تفکیک این مسئله را نشان می دهد.

نمودار جمعیت شهروندان ایرانی در ونکوور

معرفی شرایط آب و هوایی شهر ونکوور در کانادا

به طور کلی، بریتیش کلمبیا یکی از بهترین استان‌های کانادا از نظر آب و هوایی است و شهروندان این شهر به خوبی می‌توانند زندگی در شرایط استاندارد آن را تجربه کنند.

در ونکوور تابستان‌ها کوتاه، اما راحت است و وجود ابر در آسمان این شهر نیز امری رایج است. در زمستان نیز هوا معمولا ابری است، ولی با این تفاوت که رطوبت بالاتر است و هوا سرد می‌شود و طول دوره زمستان نیز بلندتر است.

متوسط دمای هوا در این شهر بین 2 تا 23 درجه سانتی گراد در حال تغییر است و به ندرت به کمتر از 4- یا بالاتر از 26 درجه سانتی گراد می‌رسد. آنچه داده‌های آماری نشان می‌دهد، بهترین زمان برای سفر به ونکوور کانادا، از میانه ماه جولای تا اواخر ماه آگوست است.

همانطور که گفته شد، تابستان ها در ونکوور در حدود 3 ماه به طول می‌انجامد و 15 جون تا 11 سپتامبر را می‌توان به عنوان فصل گرم در این شهر معرفی کرد که میانگین دما در آن معمولا بیش از 19 درجه سانتی گراد است.

جولای به عنوان گرم‌ترین ماه سال در این شهر شناخته می‌شود که دمای هوا در گرم‌ترین حالت به طور متوسط به 22 و در سردترین زمان به 14 درجه سانتی گراد، می‌رسد.

فصل سرد در این شهر نیز به طور متوسط 3 ماه به طول می‌انجامد و از 13 نوامبر تا 5 مارچ نیز هوای زمستانی در این شهر حکمفرما است. دمای هوا در این بازه زمانی معمولا کمتر از 9 درجه سانتی گراد است.

به طور معمول دسامبر سردترین ماه سال در این شهر است و دمای هوا در این ماه بین 2 تا 6 درجه سانتی گراد بالای صفر در حال تغییر است.

تعداد روزهایی که دمای هوا در ونکوور به کمتر از صفر درجه سانتی گراد می‌رسد، بسیار محدود است و این امتیازی است که کمتر شهری در این کشور از آن بهره‌مند است

فصل سرد در این شهر نیز به طور متوسط 3 ماه به طول می انجامد و از 13 نوامبر تا 5 مارچ نیز هوای زمستانی در این شهر حکمفرما است. دمای هوا در این بازه زمانی معمولا کمتر از 9 درجه سانتی گراد است. به طور معمول دسامبر سردترین ماه سال در این شهر است و دمای هوا در ان بین 2 تا 6 درجه سانتی گراد بالای صفر در حال تغییر است. بررسی نمودار زیر، آگاهی روشن تری از شرایط جوی در این شهر در اختیار شما قرار خواهد داد.

نمودار آب و هوای شهر ونکوور در کانادا

تعداد روزهایی که دمای هوا در ونکوور به کمتر از 0 درجه سانتی گراد می رسد بسیار محدود است و این امتیازی است که کمتر شهری در این کشور از آن بهره مند می شود.

نقشه ونکوور

بررسی شاخص های کیفیت زندگی در ونکوور

بر اساس آمار هایی که سایت نامبئو (یکی از مهمترین سایت‌ها و مراجع آمار) منتشر کرده است، شهر ونکوور از نظر کیفیت زندگی در رتبه 57 قرار دارد. شاخص کیفیت زندگی در این شهر 172.86 برآورد و در واقع بسیار بالا ارزیابی شده است.

در نمودار پیشرو وضعیت کیفیت زندگی در شهر ونکوور با برخی دیگر از شهرهای دنیا که شاخص کیفیت زندگی در آنها بیشتر است، مقایسه شده است. این نمودار که بر اساس اطلاعات آماری معتبر کشیده شده است، به خوبی بیانگر این است که این شهرها از نظر کیفیت زندگی تفاوت زیادی با هم ندارند.

ونکوور با شاخص 172.23 با شهر رالی (آمریکا) با شاخص 207.78 به عنوان بهترین شهر جهان از نظر کیفیت زندگی در یک نمودار قرار گرفته‌اند.

کیفیت زندگی ونکوور درمقایسه با بهترین شهرهای دنیا

از معیارهایی که در ارزیابی شاخص کیفیت زندگی تاثیرگذار هستند، می‌توان به قدرت خرید، امنیت، خدمات درمانی و بهداشت، آب و هوا، میزان آلودگی هوا، وضعیت ترافیک شهری و هزینه زندگی اشاره کرد. تمام این شاخص‌ها در شهر ونکوور وضعیت بسیار خوبی دارند، به غیر از هزینه زندگی که بسیار بالا ارزیابی شده است.

کیفیت زندگی شهر ونکوور

رفتار مردم ونکوور با مهاجران

سیاست کشور کانادا جذب افراد تحصیل‌کرده، نخبه و متخصص از سر تا سر دنیاست. بنابراین با مهاجرین رفتار تبعیض ‌آمیز یا همراه با بی‌احترامی صورت نمی‌گیرد. همچنین برای پیدا کردن شغل در ونکوور نیاز دارید که با بقیه متقاضیان وارد رقابت شوید.

برخلاف برخی از کشورهای اروپایی، در ونکوور اولویت برای دست یافتن به یک موقعیت شغلی با مردم کانادا نخواهد بود. مردم در ونکوور به داشتن آغوش باز معروف هستند؛ یعنی با مهاجرین خوب رفتار می‌کنند. مهاجرین در ونکوور از امکانات رفاه اجتماعی و مراقبت‌های سلامتی مانند مردم کانادا برخوردار هستند.

بهترین اماکن گردشگری در ونکوور

ونکوور یکی از محبوب ترین شهرهای کاناداست که تفریحات زیادی برای ساکنین و بازدیدکنندگانش فراهم کرده است. محله های قدیمی، موزه های هنری، رستوران و کافه ها و هر آنچه که شخصی برای دوست داشتن یک شهر نیاز دارد، در ونکوور وجود دارد.

۱.- پارک استنلی | Stanley Park

یکی از بزرگترین پارک های شهری در آمریکای شمالی، پارک استنلی است که بیشتر بخش های اطراف آن را آب محاصره کرده است.

۲.- فلای اُور کانادا | FlyOver Canada

این سرگرمی که به پرواز نهایی (ultimate flying ride) نیز معروف است، شما را به سبری عجیب توسط یک تکنولوژی خاص می برد.

۳. آکواریوم ونکوور | Vancouver Aquarium

این جاذبه به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی به حفاظت از زندگی آبزیان از طریق آموزش، تحقیق و اقدام مستقیم، اختصاص داده شده است.

4. مرکز خرید متروپولیس ات متروتاون | Metropolis at Metrotown

اگر عاشق خرید کردن هستید، بازدید از شهر ونکوور بدون دیدن بزرگترین مرکز خرید بریتیش کلمبیا کامل نخواهد شد.

تصویر آکواریوم ونکوور در کانادا

هزینه‌های زندگی در ونکوور

یکی از مهمترین موضوعاتی که باید برای مهاجرت به یک شهر خارجی در نظر داشت، برآورد هزینه‌های زندگی در آن شهر است. شاخص هزینه‌های زندگی در کانادا نشان می‌دهد که ونکوور گرانترین شهر این کشور برای زندگی است. طبیعی است که هزینه اقامت برای گردشگران و همچنین دانشجویانی که از درآمد کمتری برخوردار هستند، سخت‌تر است. البته باید این نکته را نیز در نظر داشت که اجازه کار به صورت نیمه‌وقت برای دانشجویان این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند هزینه‌های زندگی را آسان‌تر پرداخت کنند.

هزینه تخمینی برای زندگی یک خانواده چهار نفره در شهر ونکوور، ماهانه حدود 3 هزار و 454 دلار (بدون اجاره خانه) و برای یک فرد مجرد حدود 938 دلار (بدون اجاره خانه) برآورد شده است. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که به صورت کلی هزینه زندگی در شهر ونکوور (بدون اجاره خانه)، 144 درصد گران‌تر از هزینه زندگی در ترکیه است.

میانگین هزینه رستوران در شهر ونکوور

قیمت به دلار کانادا نوع رستوران
15-32 غذای اصلی، رستوران ارزان (برای یک نفر)
56-200 غذای اصلی، رستوران متوسط (برای 2 نفر)
3-6 قهوه (کاپوچینو)
10-15 مک دونالد

میانگین خرید روزانه در شهر ونکوور

قیمت به دلار کانادا نوع کالا
2-6 شیر (یک لیتر)
3-6 12 عدد تخم مرغ
8-25 فیله مرغ (یک کیلوگرم)
2-8 برنج سفید (یک کیلوگرم)
2-9 نان (500 گرم)
10-30 گوشت گاو (یک کیلوگرم)
2-5 سیب زمینی
2-7 سیب ( یک کیلوگرم)
1-5 پیاز (یک کیلوگرم)
2-4 موز (یک کیلوگرم)
1-5 کاهو

میانگین هزینه خرید لباس در شهر ونکوور

قیمت به دلار کانادا نوع کالا
50-110 شلوار جین (لوئیس 501 یا مشابه آن)
23-75 لباس تابستانه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای (zara, H&M  و …)
60-150 یک جفت کفش نایک
85-250 یک جفت کفش مردانه

هزینه حمل و نقل عمومی در شهر ونکوور

سیستم حمل و نقل عمومی در ونکوور بسیار راحت و کارآمد است. اتوبوس، اتوبوس دریایی و قطار هوایی از اصلی‌ترین وسایل نقلیه این شهر محسوب می‌شوند که هم در اکثر نقاط شهر قابل دسترس و هم به نسبت ارزان هستند.

سیستم حمل و نقل عمومی این شهر از ساعت ۵ صبح تا ۱ بامداد، فعال است. هزینه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ارزان است، اما در صورتی که بخواهید به اطراف شهر سفر کنید، طبیعتا باید هزینه بیشتری نسبت به سفرهای درون‌شهری پرداخت کنید.

میانگین هزینه حمل و نقل عمومی در شهر ونکوور

قیمت به دلار کانادا حمل و نقل
2-4 بلیت یک طرفه (درون شهری)
97-135 حمل و نقل عمومی (ماهیانه)
3-5 تاکسی (هر یک کیلومتر)
32-60 تاکسی (1 ساعت انتظار)
1.12-1.5 بنزین (یک لیتر)

هزینه اجاره و خرید خانه در شهر ونکوور

بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده، هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ماهیانه به صورت متوسط 1800 2600  دلار است. هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در بیرون از شهر نیز معادل 1500 تا 2200 دلار است.

اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر ونکوور نیز ماهیانه 3500 تا 6500 دلار هزینه دارد. اجاره همین آپارتمان در خارج از شهر نیز 2500 تا 4 هزار دلار هزینه دارد.

قیمت خرید خانه در مرکز شهر نیز (هر متر مربع)، 10 تا 17 هزار دلار است و همچنین برای خرید خانه در خارج از شهر باید برای هر متر مربع 7 تا 13 هزار دلار هزینه کنید.

محله های ایرانی‌نشین در ونکوور

ایرانیان بیشتر در شمال و غرب ونکوور سکونت دارند. همچنین تعداد ایرانیان در محله‌های برنابی و ککوییتلام نیز زیاد است.

ایرانیان در ونکوور

تقریبا ۴۶ هزار ایرانی در ونکوور سکونت دارند. ایرانیان مقیم در ونکوور اغلب اشخاصی هستند که با تکیه بر تخصص علمی و مدرک تحصیلی، ونکوور را برای زندگی برگزیده‌اند. ایرانی ها در ونکوور از طریق شبکه‌های اجتماعی یک‌دیگر را پیدا کرده و ضمن برقراری ارتباط دوستانه، تجربیات خود در طول زندگی در ونکوور را در اختیار هم قرار می‌دهند. جالب است بدانید که برخی از ارتباطات ایرانیان در مغازه‌هایی مانند نانوایی شکل می‌گیرد.

شرایط کار در ونکوور کانادا

کار در کانادا یکی از روش های مهاجرت به این کشور توسط افرادی است که دارای تخصصی خاص هستند. متوسط درآمد بالا در ونکوور، بسیاری را به خود جلب می کند تا بتوانند از طرق مختلف خود را به این شهر برسانند. بر اساس داده های به دست آمده، متوسط درآمد در ونکوور معادل 10700$ دلار کانادا در ماه است و هر فرد بسته به توانمندی هایی خود می تواند در این کشور به کار مشغول شود. برخی از مهم ترین مشاغلی که در شهر ونکوور به آن ها نیاز خواهد بود عبارتند از:

 • پرستاران با NOC 3012 و 3900 فرصت شغلی
 • معلمان دبستان با NOC 4032 و 2230 فرصت شغلی
 • مشاورین و آنالیزورهای سیستم های اطلاعاتی با NOC 2171 و 1650 فرصت شغلی
 • معلمان دبیرستان با NOC 4031 و 1400 فرصت شغلی
 • حسابداران و نیروی کار امور مالی با NOC 2174 و 1180 فرصت شغلی
 • اساتید دانشگاه با NOC 4011 و 920 فرصت شغلی

برخی از فرصت های شغلی مورد نیاز در ونکوور که نیازی به مدرک تحصیلی دانشگاهی ندارند نیز عبارتند از:

 • مدیران خرده و عمده فروشی با NOC 3413 و 3540 فرصت شغلی
 • مدیران دفتر با NOC 1221 و 3080 فرصت شغلی
 • کارگران حوزه های خدماتی با NOC 4212 و 2440 فرصت شغلی
 • تکنسین های حسابداری با NOC 1311 و 1720 فرصت شغلی
 • مکانیک های خودروها با NOC 7321 و 1200 فرصت شغلی
 • آرایشگران مو با NOC 6341 و 1140 فرصت شغلی

فرصت های شغلی در ونکوور به همین موارد ختم نمی شود و افراد می توانند با جستجو در این رابطه دریابند که آیا حرفه آن ها نیز در دسته حرفه های مورد نیاز در کانادا قرار دارد یا خیر.

بهترین مراکز آموزشی در ونکوور کانادا

دریافت ویزای تحصیلی کانادا یکی دیگر از روش های مناسب برای مهاجرت به کانادا است. بسیاری از دانشگاه های این کشور در رتبه بندی های جهانی توانسته اند جایگاه بسیار عالی را به دست آورند و ونکوور نیز جایگاه یکی از همین دانشگاه ها است. در شهر ونکوور 3 دانشگاه کانادایی وجود دارد و دانشگاه بریتیش کلمبیا با 59659 دانشجو، بزرگ ترین و بدون تردید بهترین دانشگاه ونکوور و همچنین استان بریتیش کلمبیا است. این دانشگاه را به عنوان دومین دانشگاه تراز اول کانادا نیز می شناسند.

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار نیز دیگر دانشگاه شهر ونکوور است که تنها 1700 دانشجو دارد و رتبه 74 بهترین دانشگاه های کانادا را به خود اختصاص داده است. دانشگاه کانادا وست نیز با قرار گرفتن در رتبه 95 بهترین دانشگاه های کشور کانادا، سومین دانشگاه مطرح شهر ونکوور است.

علاوه بر دانشگاه ها، در مدارس ونکوور نیز می توان به ادامه تحصیل مشغول شد و شرایطی را ایجاد کرد که کودک از ابتدا در محیطی کاملا استاندارد برای تحصیل آموزش ببیند. مدارس در کانادا را می توان به دسته بندی های مختلفی تقسیم کرد اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند که مدارس شبانه روزی را برای تحصیل خود انتخاب کنند تا از این طریق بتوانند امنیت اقامت فرزند خود در کانادا را نیز تامین کنند.

مدرسه هنگ دی یکی از دبستان های مشهور شهر ونکوور است که به صورت روزانه اداره می شود و دانش آموزان دختر و پسر می توانند در این مدرسه نام نویسی کنند. هزینه تحصیل در این مدرسه به طور متوسط 12000$ دلار کانادا در سال است.

دبیرستان بدوِل به عنوان یکی از مدارس خاص شبانه روزی و هوم استی در ونکوور به حساب می آید و دانش آموزان تنها از پایه هشتم امکان ثبت نام در این مدرسه را دارند. 650 دانش آموز در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند و هزینه تحصیل در آن نیز در حدود 25250$ تا 47725$ دلار کانادا در سال متغیر است. مدرسه بروکتون نیز یکی از مدارس روزانه ونکوور است که به دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس دوازدهم به صورت مختلط خدمات آموزشی ارائه می دهد.

آکادمی وایت راک کریستین یکی از مدارس هوم استی در کانادا و شهر ونکوور است که هزینه های نسبتا مقرون به صرفه تری دارد. دانش آموزان دختر و پسر در این مدرسه از سال اول تا دوازدهم را می توانند در همین مدرسه پشت سر بگذارند. هزینه تحصیل در این مدرسه بین 7500 تا 10500$ دلار کانادا در سال است.

آکادمی الکساندر نیز یکی دیگر از مدارس هوم استی در ونکوور است که به آموزش دانش آموزان از سال نهم تا دوازدهم می پردازد. هزینه تحصیل در این مدرسه مختلط نیز بین 16500$ تا 22800$ دلار کانادا در سال است.

ونکوور نه تنها برای زندگی بلکه برای سفرها توریستی نیز یکی از شهرهای جذاب کانادا به حساب می آید و افرادی که این شهر را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند، تجربه ای دلپذیر و خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود رقم می زنند. در چنین شرایطی باید به این نکته اشاره داشت که ونکوور فرصت های شغلی فراوانی را در اختیار می گذارد و مدارس و دانشگاه های بسیار معتبری را در خود جای داده است.

انتخاب راه درست مهاجرت به این شهر می تواند به هر فرد کمک کند تا به بهترین شکل ممکن خود را به این شهر با کیفیت برای زندگی برساند. در صورتی که به دنبال بهترین مسیرهای مهاجرتی به کانادا هستید، با مشاورین ما در ارتباط باشید تا شما را با توجه به تجربیات خود در زمینه مهاجرت به کانادا و همچنین شرایط زندگی در شهرهای مختلف این کشور راهنمایی کنند.

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند. بدیهی است برداشت و مشورت های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می شود. مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کانادپاس و کاریابی بین المللی مهیار مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مهیار حلاج پور

«افتخار داریم که مورد اعتماد شما هستیم»

من مهیار حلاج پور هستم،

عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC یا اصطلاحا وکیل مهاجرت.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم که ممتاز ترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را در مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس ارائه می دهیم.

شرکت توسعه بیزینس ،سرمایه گذاری استارت آپ i3 Capital گام به گام با بهترین متخصصین و مشاورین در خدمت اهداف کارآفرینانی است که برای پیشبرد اهدافشان به ما اعتماد کرده اند‌.

و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

کاناداپاس - وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو - بیوگرافی مهیار حلاج پور
ارزیابی رایگان رزرو وقت مشاوره وقت مشاوره فوری
× تماس با ما
Copy link