اگر فرصت مطالعه کل محتوا را ندارید با خواندن خلاصه مقاله در زمان کوتاهی اطلاعات موردنیازتان را کسب کنید

۵ دلیل اصلی که باعث ریجکت شدن ویزای کانادا می شود:

 • بر اساس قوانین مهاجرت کانادا، مدارک برخی از افراد «غیرقابل تصدیق» است و اجازه ورود به کانادا را ندارند.
 • دلایل امنیتی، قضایی و پزشکی ممکن است باعث شود که فردی «غیرقابل تصدیق» شود.

دلایل پزشکی

 • در صورتی که افسر مهاجرت تشخیص دهد که فرد ممکن است سلامت عمومی را به خطر بیندازد، به او اجازه ورود نمی دهد.
 • در صورتی که فرد به بیماری هایی دچار باشد که امنیت عمومی را به خطر می اندازد، نیز با ورود او مخالفت خواهد شد.
 • در صورتی که تست های پزشکی فرد نشان دهد که در کشور کانادا نیازمند درمان های مداوم است با درخواست او مخالفت خواهد شد.

دلایل قضایی

 • بر اساس قوانین مهاجرتی کانادا، اگر فردی مرتکب جرمی شود، ممکن است اجازه ورود به کانادا را پیدا نکند. این جرم می تواند شامل جرائم جزئی یا جدی باشد مانند، سرقت، تجاوز، قتل، رانندگی پر خطر، رانندگی پس از استفاده از مواد مخدر یا مشروبات الکلی و نگهداری یا قاچاق مواد مخدر.
 • در صورتی که فرد قبل از ۱۸ سالگی مرتکب جرمی شده باشد، شانس ورود به کانادا را خواهد داشت.

دلایل امنیتی

 • در صورتی که افسر مهاجرتی در کانادا تشخیص دهد که فرد قصد جاسوسی در کشور کانادا را دارد یا هدف او انجام عملیات تروریستی یا براندازی است، مانع ورود او به کانادا خواهد شد.
 • همچنین مقامات دولتی که مرتکب نقض قوانین حقوق بشری شده باشند نیز قادر به ورود به کشور کانادا نخواهند بود.

عدم تمکن مالی

 • اگر فردی نتواند ثابت کند که قادر به حمایت مالی خود یا اعضای خانواده اش در کانادا خواهد بود، نمی تواند ویزای کانادا را به دست آورد.

عدم شفافیت در دلیل سفر به کانادا

 • افسر مهاجرت باید مطمئن شود که دلایل سفر متقاضی قانونی بوده و ماهیتی مثبت دارد.

رفع ریجکتی ویزای توریستی کانادا

 • اگر ویزای شما به علت نقص در مدارک و یا مسائل مالی رد شده باشد باز هم شانس اقدام مجدد برای ویزای کار و یا تحصیل و یا اقامت کانادا را خواهید داشت.

ورود به کانادا برای افراد غیر قابل تصدیق

 • برای اینکه فردی واجد شرایط ورود به کانادا شود، اهمیت ورود او به کانادا باید مهم تر از خطرات بهداشتی و امنیتی آن باشد تا افسر مهاجرتی کانادا، مجوز حضور را صادر کند.
 • طول مدت اجازه اقامت این افراد به دلیل حضورشان در کانادا بستگی دارد.

سایر دلایل ریجکت شدن

 • از دیگر دلایل ریجکتی ویزا، موانع قانونی است که یکی از اعضای خانواده فرد برای ورود به کانادا ایجاد می کند.در حقیقت این بدان معناست که یکی از اعضای خانواده فرد متقاضی غیر قابل تصدیق است.
 • همچنین عدم رعایت برخی قوانین نیز می تواند منجر به عدم صدور ویزا برای فرد شود.

اقدامات رفع ریجکتی

 • درخواست برای ارزیابی دوباره با فرستادن مدارک کامل‌تر
 • اعتراض علیه تصمیم دادگاه فدرال
 • ثبت ‌نام برای درخواست جدید با در نظر گرفتن مشکلات ذکر شده

ریجکتی ویزای کانادا چه دلایلی دارد؟ علت طولانی شدن جواب ویزای کانادا چیست؟ برای رفع ریجکتی ویزای کانادا چه راهکارهایی وجود دارد؟ اقدامات پس از ریجکت شدن ویزا کانادا چیست؟ را در این مقاله مطالعه کنید.

امروزه بسیاری از افراد یا موسسه هایی که در امر مهاجرت فعالیت می کنند، با ارائه وعده های غیرممکن نظیر تضمین ویزای کانادا، سعی در جذب مشتری دارند و این درحالی است که تضمینی برای دریافت ویزا نه تنها از کانادا بلکه از هیچ کشور دیگری وجود ندارد. یک وکیل خوب مهاجرتی تنها قادر خواهد بود تا با رفع موانع موجود در پرونده فرد، ریسک ریجکت شدن ویزا را به صورت چشمگیری کاهش دهد. دلیل اصلی این کار، تجربه های قبلی و همچنین تسلط وکیل بر قوانین مهاجرتی است.

با استخدام مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس، ضمن قرارداد با شخص آقای حلاج پور و بهره مندی از تجربیات ارزشمند ایشان به تیم متخصص حقوقی هم دسترسی یافته و کلیه نیازهای حقوقی از جمله امکان اعتراض به تصمیم اداره مهاجرت در دادگاه فدرال نیز خواهید داشت.

دلایل ریجکت شدن درخواست ویزای کانادا چیست و چه راهکاری برای رفع ریجکتی ویزای کانادا وجود دارد؟ را در ویدئو زیر از زبان آقای مهیار حلاج پور بهترین وکیل ایرانی مهاجرت کانادا بشنوید.

کشورهای مختلف جهان از جمله کانادا، قوانینی را وضع کرده اند که به موجب آن اجازه ورود به افرادی که ممکن است برای امنیت داخلی آن ها تهدید به شمار روند یا مشکلاتی در این کشور ایجاد کنند را بگیرند. افرادی که به صورت غیر قانونی وارد یکی از کشورهای جهان شوند نیز معمولا از آن کشور اخراج می شوند و برای مدتی طولانی اجازه بازگشت به آن کشور حتی به صورت قانونی را نخواهند داشت.

در این مقاله سعی بر آن داریم تا 5 دلیل اصلی که موجب ریجکت شدن ویزای کانادا خواهد شد را مورد بررسی قرار دهیم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در رابطه با انواع روش های مهاجرت به کانادا قادر خواهید بود تا مقالات نگارش شده در این وب سایت را مطالعه فرموده یا با ما در ارتباط باشید.

رفع ریجکتی ویزای کانادا: معنی غیر قابل تصدیق بودن چیست؟

برخی از افراد اجازه ورود به کانادا را نخواهند داشت. بر اساس قوانین مهاجرت کانادا، مدارک این افراد “غیرقابل تصدیق” است. در این رابطه یک افسر اداره مهاجرت کانادا زمانی تصمیم گیری خواهد کرد که فرد درخواست ویزا، یا اجازه ورود الکترونیکی دهد یا آن که به یکی از مسیرهای ورودی کانادا وارد شود. دلایل مختلفی برای جلوگیری از ورود افراد به کانادا وجود دارد که اساسی ترین آن ها عبارتند از:

 • دلایل امنیتی
 • دلایل قضایی
 • دلایل پزشکی

در صورتی که مدارک فردی غیرقابل تصدیق باشد، معمولا به او اجازه ورود به کانادا داده نخواهد شد با این وجود، اگر فرد بتواند دلایل موجهی ارائه دهد، ممکن است به او یک اجازه اقامت موقت داده شود. البته اگر فردی مجرم شناخته شده باشد، این شانس را خواهد داشت که از طریقی مجوز ورود موقت به کانادا را دریافت کند. برای مثال اگر کسی در هنگام رانندگی تحت تاثیر استفاده از مواد مخدر یا مشروبات الکی باشد، اجازه ورود به کانادا را نخواهد یافت چراکه مصداق بارز جرم را مرتکب شده است.

با این وجود او قادر خواهد بود تا با پرداخت 200$ دلار کانادا پروسه جدیدی را برای خود آغاز کند تا بتواند اقامتی موقت دریافت کند. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که هیچ گونه تضمینی برای دریافت اجازه ورود موقت وجود ندارد.

پرونده پزشکی از عوامل ریجکتی ویزای کانادا

از عواملی که در دریافت ویزای کانادا تاثیر فراوانی خواهد داشت، پرونده پزشکی فرد است بنابراین در صورتی که فردی تقاضای ورود به کانادا را داشته باشد، باید بتواند با رعایت قوانین، مجوز ورود به این کشور را دریافت کند. برخی بیماری ها می تواند مانع دیدار، تحصیل، کار و یا زندگی دائم در کانادا شود.

به طور کلی 3 دلیل برای غیر قابل تصدیق بودن پرونده یک فرد از نظر پزشکی وجود دارد:

 • خطر برای سلامت عمومی
 • خطر برای امنیت عمومی
 • تقاضای بیش از اندازه برای خدمات بهداشتی یا اجتماعی

در صورتی که افسر مهاجرت تشخیص دهد که فرد ممکن است سلامت عمومی را به خطر بیاندازد، اجازه ورود او به کانادا را صادر نمی کند. تست های پزشکی تنها در صورتی مورد تایید قرار خواهد گرفت که پزشک معتمد سفارت کانادا آن را تایید کرده باشد. در صورتی که فرد به بیماری هایی نظیر سل یا سفلیس دچار شده باشد، یا با افرادی که به بیماری های عفونی مبتلا هستند، روابط داشته باشند، نمی تواند مجوز حضور در کانادا را پیدا کند. نکته اصلی آن است که شرایط جسمانی فرد چگونه سلامت جامعه کانادایی را به خطر می اندازد.

در صورتی که فرد به بیماری هایی دچار باشد که امنیت عمومی را به خطر می اندازه، نیز با ورود او مخالفت خواهد شد. این بیماری ها می تواند شامل ناتوانایی های ذهنی و جسمی یا بروز رفتار های خشونت آمیز باشد. از طرف دیگر در صورتی که تست های پزشکی فرد نشان دهد که در کشور کانادا نیازمند درمان های مداوم است نیز با درخواست او مخالفت خواهد شد و اجازه ورود به وی داده نمی شود.

سوء سابقه قضایی از عوامل ریجکت شدن ویزای کانادا

بر اساس قوانین مهاجرتی کانادا، اگر فردی مرتکب جرمی شود، ممکن است اجازه ورود به کانادا را پیدا نکند. این جرم می تواند شامل جرائم جزئی یا جدی باشد. برخی از جرم ها عبارتند از:

 • سرقت
 • تجاوز
 • قتل
 • رانندگی پر خطر
 • رانندگی پس از استفاده از مواد مخدر یا مشروبات الکلی
 • نگهداری یا قاچاق مواد مخدر

البته در صورتی فرد قبل از 18 سالگی مرتکب جرمی شده باشد، شانس ورود به کانادا را خواهد داشت. همچنین زمان وقوع جرم نیز بسیار حائز اهمیت است. عملکرد فرد پس از ارتکاب جرم نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورتی که جرم واقع شده همراه با جرائم دیگری نباشد، ممکن است به فرد اجازه ورود به کانادا داده شود.

مسائل امنیتی از عوامل تاثیر گذار در ریجکت شدن ویزای کانادا

یکی دیگر از مسائلی که می تواند مانع ورود افراد به کشور کانادا شود، مسائل امنیتی است. در صورتی که افسر مهاجرتی در کانادا تشخیص دهد که فرد قصد جاسوسی در کشور کانادا را دارد یا هدف او انجام عملیات های تروریستی یا براندازی (تلاش برای سرنگونی دولت یا امثال آن) است، مانع ورود او به کانادا خواهد شد. همچنین عضویت در یکی از گروه های جاسوسی یا تروریستی نیز مانعی برای ورود به کشور کانادا خواهد بود.

مواردی که نشان دهد فرد قوانین مربوط به حقوق بشر یا حقوق بین المللی را زیر پا گذاشته است نیز منجر به ریجکت شدن تقاضای وی برای دریافت ویزای کانادا خواهد شد. همچنین مقامات دولتی که مرتکب نقض قوانین حقوق بشری شده باشند نیز قادر به ورود به کشور کانادا نخواهند بود.

دلیل ریجکت شدن ویزای کانادا

تمکن مالی از عوامل ریجکت شدن ویزای کانادا

اگر فردی نتواند ثابت کند که قادر به حمایت مالی خود یا اعضای خانواده اش در کانادا خواهد بود، نمی تواند ویزای کانادا را بدست آورد. در این زمینه نیز تفاوتی نمی کند که فرد به چه دلیلی قصد ورود به کشور کانادا را دارد اما باید ثابت کند که توانایی حمایت خود و اعضای خانواده اش را در کانادا خواهد داشت. در این رابطه فرد باید یک گواهی معتبر بانکی ارائه کند که نشان دهنده سرمایه فرد جهت ورود به کانادا است.

برای مثال در صورتی که فردی قصد ورود به کانادا به عنوان دانشجو را داشته باشد، باید ثابت کند که توانایی پرداخت شهریه دانشگاه، هزینه های جاری زندگی و هزینه های جانبی در این کشور را خواهد داشت. در این حالت سفارت توجهی به امکان کار دانشجویی یا دریافت بورسیه های تحصیلی نخواهد داشت.

در جدول زیر، حداقل درآمد سالیانه فرد برای حمایت مالی درج شده است.

حداقل درآمد سالیانه فرد برای حمایت مالی

روشن نبودن دلیل سفر به کانادا از دلایل ریجکی ویزا

یکی از مواردی که دولت کانادا در رابطه با آن حساسیت فراوانی نشان می دهد، روشن نبودن دلیل سفر متقاضی به کانادا است. افسر مهاجرت باید اطمینان حاصل کند که دلایل سفر متقاضی قانونی بوده و ماهیتی مثبت دارد. برای مثال فرد باید مشخص کند که هدفش از ورود به کانادا شرکت در یک کنفرانس است یا صرفا قصد دیدار توریستی از این کشور را دارد.

از طرف دیگر، فرد باید بتواند ثابت کند که در زمان مشخص شده کشور کانادا را ترک خواهد کرد. سفرهای قبلی فرد می تواند نشان دهد که آیا او مطابق با قوانین کشور مقصد را ترک کرده است یا خیر. همچنین مدارکی که نشان دهد فرد باید در زمان مشخص شده کانادا را ترک کند می تواند این مسئله را به اثبات برساند. مواردی همچون شغل ثابت یا افراد وابسته در کشور مبدا که همراه فرد به کانادا مهاجرت نکرده باشند، می توانند دلایل قانع کننده ای برای افسر سفارت باشند.

متقاضیان تحصیل در کانادا نیز باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند چراکه باید نشان دهند که پس از پایان دوره تحصیل خود به کشورشان باز خواهند گشت. دلیل این مسئله آن است که ویزای تحصیلی کانادا یک ویزای موقتی است و افسر مهاجرتی باید قانع شود که دانشجو پس از پایان تحصیل خود به کشورش باز می گردد. سوابق سفر، ارتباطات خویشاوندی در کانادا و کشور مقصد از جمله عوامل تاثیر گذار در این مسئله هستند.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین زبده کاناداپاس تماس حاصل فرمایید.

تماس رایگان از ایران (ارتباط مستقیم با دفتر کانادا): 02182802280

رفع ریجکتی ویزای توریستی کانادا: توضیحاتی در رابطه با اخذ ویزای توریستی کانادا

– در صورتی که درخواست ویزای توریستی ریجکت شود، آیا می توان دوباره نسبت به رفع ریجکتی ویزای توریستی کانادا اقدام کرد؟

– در صورت عدم اخذ ویزای توریستی کانادا می توان برای اقامت کانادا اقدام کرد؟

– در صورت ریجکتی درخواست ویزای توریستی کانادا می توان ویزای کاری یا دانشجویی گرفت؟

ممکن است ویزای توریستی کانادا برای شما به هر دلیلی که باعث ایجاد شک و شبهه برای افسر بررسی پرونده شما باشد، ریجکت شده باشد و این دلیل بسیار مهم است؛ زیرا برای اقدام مجدد برای گرفتن ویزای توریستی کانادا ویا هر نوع برنامه مهاجرتی دیگر ، دلیل  رد شدن ویزای توریستی شما می تواند تعیین کننده باشد.

در پاسخ به این سوال که در صورت ریجکتی درخواست ویزای توریستی کانادا می توان ویزای کاری یا دانشجویی و یا اقامت کانادا اقدام کرد باید گفت بله امکان دارد.

اگر برای ویزای توریستی کانادا اقدام کرده اید و این درخواست شما با ریجکتی مواجه شده ، این که ویزای توریستی شما چرا رد شده است در جریان اقدام مجدد برای گرفتن مجدد آن و اقدام برای سایر روش های مهاجرتی دائم و موقت موثر است.

اگر ویزای شما به علت نقص در مدارک و یا مسائل مالی رد شده باشد باز هم شانس اقدام مجدد برای ویزای کار و یا تحصیل و یا اقامت کانادا را خواهید داشت ولی خاطرتان باشد که برای بار دوم مدارک شما باید طوری باشد که برای افسر اداره مهاجرت کانادا کاملا واضح و قانع کننده باشد و نقص ها و کمبود های سرس قبل را مرتفع کند.

در صورتی که مدارک ارائه شده از سوی شما قانع کننده باشد به شما ویزا خواهند داد. در این روند می توان با داشتن یک وکیل مهاجرتی ذی صلاح و مورد تایید اداره مهاجرت کانادا برای گرفتن نوت پرونده و رفع نقص هایی که افسر اداره مهاجرت به آن ایراد وارد کرده است، اقدام نمود.

ولی در صورتی که شما به خاطر عدم ارائه مدارک واقعی و جعلی و یا کتمان حقیقت به کانادا ممنوع الورود شده اید، قضیه کمی پیچیده است و داشتن یک وکیل آشنا با قوانین می تواند بسیار تعیین کننده باشد. در این موارد وکیل  ماجرتی شما می تواند:

 • به دادگاه فدرال از افسر مامور بررسی پرونده شکایت کند و خواستار تجدید نظر کند. در صورت موفقیت آمیز بودن این کار پرونده شما مجددا باز می شود و به افسر دیگری محول می شود تا مجددا آن را بررسی کند.
 • درخواست temporary resident permit بدهد که ادر این روش وکیل مهاجرتی شما باید بتواند افسرهای اداره مهاجرت را متقاعد نماید که برگشتن شما به کانادا دارای منافع بیشتری نسبت به خروج شما از کاناداست و یا موارد اتهامی درباره کتمان یا جعل واقعیت آن قدر مهم نبوده است که موکل او بخاطر آن اخراج شود و این حکم عادلانه نبوده است.
 • درخواست Humanitarian and compassionate consideration بدهد که در طی آن از دادگاه می خواهد تا با توجه به مسائل بشردوستانه و انسانی و شرایط خاص موکل دادگاه با انعطاف بیشتری در حکم خود تجدید نظر کند.
ریجکتی ویزای کانادا

افراد غیر قابل تصدیق، چگونه می توانند وارد کانادا شوند؟

چنانچه پیش تر نیز گفته شده، اگر فردی بنا به دلایل گفته شده، با منع قانونی برای ورود به کانادا روبرو شود، همچنان می تواند امیدوار به ورود به خاک کانادا باشد. در این حالت فرد باید دلیل قانع کننده ای برای ورود به کانادا داشته باشد تا بتواند اقامت موقت کانادا را بدست آورد.

برای اینکه فردی واجد شرایط ورود به کانادا شود، اهمیت ورود او به کانادا باید مهم تر از خطرات بهداشتی و امنیتی آن باشد تا افسر مهاجرتی کانادا، مجوز حضور را صادر کند. حتی اگر دلیلی که باعث غیر قابل تصدیق بودن فرد می شود جزئی باشد، فرد باید دلیل حضورش در کانادا را توجیه کند. در صورتی که توجیه نیز به درستی انجام شود، همچنان هیچ تضمینی برای صدور اجازه اقامت فرد وجود نخواهد داشت.

طول مدت اجازه اقامت این افراد به دلیل حضورشان در کانادا بستگی دارد. برای مثال در صورتی که فرد قصد شرکت در یک کنفرانس را دارد، به او یک مجوز یک هفته ای داده خواهد شد. فرد نیز باید در تاریخ مقرر شده خاک کانادا را ترک کند یا با دریافت اجازه ای مجدد آن را تمدید کند. این اجازه ممکن است در هر زمان توسط افسران مهاجرتی لغو گردد. این مجوز معمولا با خروج از خاک کانادا لغو می شود مگر در مواردی خاص که اجازه ورود و خروج مجدد به افراد داده شود.

در این حالت افراد برای پروسه بررسی پرونده خود، مبلغ 200$ دلار کانادا را به سفارت پرداخت کنند تا در نهایت بتوانند مجوز اقامت موقت را دریافت کنند. نکته قابل توجه در این خصوص آن است که در صورت رد درخواست فرد، این هزینه به او بازپرداخت نخواهد شد. از طرفی هیچ گونه ضمانتی برای تایید اجازه ورود فرد نیز وجود ندارد.

سایر دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا

در بخش های قبل 5 دلیل اصلی که موجب ریجکت شدن ویزای کانادا خواهد شد را مورد بررسی قرار داده ایم. اما اداره مهاجرت کانادا دلایل عمده دیگری را نیز بیان کرده است که هر یک به صورت جداگانه می تواند باعث ریجکت شدن ویزای کانادا شود.

یکی از این دلایل، ارائه مدارک جعلی، نادرست و یا عدم ارائه کامل مدارک است که اجازه نمی دهد تا آفیسر تصمیم درستی در خصوص پرونده متقاضی اتخاذ کند. از دیگر دلایل ریجکتی ویزا، موانع قانونی است که یکی از اعضای خانواده فرد برای ورود به کانادا ایجاد می کند. در حقیقت این بدان معناست که یکی از اعضای خانواده فرد متقاضی غیر قابل تصدیق است.

همچنین عدم رعایت برخی قوانین نیز می تواند منجر به عدم صدور ویزا برای فرد شود. برای مثال افرادی که اقامتی موقت در کانادا داشته اند و قوانین مهاجرتی را زیر پا گذاشته اند برای مثال در زمان مقرر شده کشور کانادا را ترک نکرده و یا بدون اجازه در این کشور تحصیل یا کار کرده اند. همچنین شهروندانی با اقامت دائم که برای مدت مشخص شده در خاک کانادا اقامت نداشته اند شانس کمی برای دریافت مجدد ویزا خواهند داشت. شهروندانی که از خاک کانادا اخراج شده اند و بدون داشتن اجازه برای بازگشت به کانادا تلاش کرده اند نیز شانس کمی برای ورود قانونی به کانادا خواهند داشت.

در صورتی که تمایل دارید که با کمترین ریسک ممکن در مسیر مهاجرت به کانادا گام بردارید، می تواند با ما در ارتباط باشید.

visaplace

 بعد از ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چه باید کرد؟

 • درخواست برای ارزیابی دوباره با فرستادن مدارک کامل‌تر
 • اعتراض علیه تصمیم دادگاه فدرال
 • ثبت‌نام برای درخواست جدید با در نظر گرفتن مشکلات ذکر شده

مجموعه مهاجرتی کاناداپاس از شما دعوت میکند، فرم ارزیابی رایگان را به دقت تکمیل کرده، سوابق و افتخارات خود را نیز ذکر بفرمایید.

پرسش های رایج درباره دلایل اصلی ریجکت شدن ویزای کانادا

به طور کلی مدت زمانی که برای جواب خود در نظر گرفته می شود بین 1 تا 6 ماه است و البته اگر مدارک و شواهد روشنی داشته باشید که برگشت شما را به ایران مسجل کند و در زمان مصاحبه به خوبی پاسخ افسر پرونده را داده باشید، ممکن است این زمان کمتر هم شود.

– مبهم بودن هدف از تحصیل در کانادا

– وابستگی های خانوادگی دانشجویان بین المللی به کشور مبدا یا کانادا

– وابستگی های شغلی یا عدم انطباق رشته ای که برای آن پذیرش تحصیلی دریافت شده با شغل متقاضی اخذ ویزا یا مبهم بودن تاثیر رشته تحصیلی بر آینده شغلی وی

– کمبود دارایی های شخصی خصوصا موجودی حساب بانکی

– و در برخی موارد ریجکتی ویزا به دلیل نبود یا کمبود سابقه سفرهای خارجی خصوصا ویزای شینگن

برای اعتراض باید دوباره اقدام به تشکیل پرونده کرده و فرآیند دریافت ویزا از ابتدا طی شود . همچنین به کمک یک وکیل رسمی  که بتواند به این فرآیند اعتراض نماید می توان این کار را انجام داد.

خطر برای سلامت عمومی، خطر برای امنیت عمومی و تقاضای بیش از اندازه برای خدمات بهداشتی یا اجتماعی.

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند. بدیهی است برداشت و مشورت های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی مجموعه جناب حلاج پور ممکن بوده و توصیه می شود. مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.


مهیار حلاج پور

«افتخار داریم که مورد اعتماد شما هستیم»

من مهیار حلاج پور هستم،

عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC یا اصطلاحا وکیل مهاجرت.

زندگی من صرف این می شود که اطمینان حاصل کنم که ممتاز ترین خدمات تخصصی حقوق مهاجرت کانادا را در مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس ارائه می دهیم.

شرکت توسعه بیزینس ،سرمایه گذاری استارت آپ i3 Capital گام به گام با بهترین متخصصین و مشاورین در خدمت اهداف کارآفرینانی است که برای پیشبرد اهدافشان به ما اعتماد کرده اند‌.

و همچنین در کنار همکارانم در کاریابی مهیار با مجوز رسمی از وزارت کار ایران برای تحقق برنامه های کاریابی بین المللی موکلین پارسی زبان می کوشیم.

کاناداپاس - وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو - بیوگرافی مهیار حلاج پور
ارزیابی رایگان وقت مشاوره رایگان
× تماس با ما
Copy link