طبق گزارش اخیر دولت کانادا، سالمندان کانادایی بیش از 15 درصد از کل جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود تا سال 2030، سالمندان 23 درصد از کل جمعیت این کشور (تقریبا 9.5 میلیون نفر) را تشکیل دهند. در این میان طبیعی است که با افزایش امید به زندگی سالمندان کانادایی نسبت به دهه‌های قبل، امکانات مراقبت از سالمندان و تسهیلات مراقبت‌های بهداشتی خانگی برای سالمندان بیشتر و بیشتر رواج پیدا می‌کنند.

در واقع، این روزها کانادا به مراکزی نیاز دارد تا این خدمات را ارائه دهند. زیرا ظاهرا تعداد این مراکز با جمعیت سالمندان این کشور به‌خصوص در سال‌های آینده سازگاری ندارد و این کشور به‌زودی با کمبود خانه سالمندان مواجه خواهد شد.

بر همین اساس،خرید خانه سالمندان یا راه‌اندازی آن می‌تواند یکی از راهکارها باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خرید خانه سالمندان و نمونه آگهی‌های آن‌ها لطفا تا انتها با ما در کاناداپاس همراه باشید.

روش‌های سرمایه‌گذاری برای خرید خانه سالمندان در کانادا

به طور کلی، چهار روش سرمایه ‌گذاری در کانادا برای خرید خانه سالمندان یا هر بیزینس دیگری وجود دارد که عبارت هستند از:

 1. راه‌اندازی کسب‌وکار از صفر
  • باید یک شرکت فعال در کانادا باشد.
  • دفتر فیزیکی داشته باشد.
  • حداقل یک کارمند کانادایی داشته باشد.
  • حداقل ۱۲ ماه فعالیت کرده باشد.
 1. خرید بیزینس
  • خریدار باید حداقل ۵۱ درصد از مالکیت بیزینس را به دست بیاورد.
  • باید یک شرکت فعال در کانادا باشد.
  • حداقل یک کارمند کانادایی داشته باشد.
 1. خرید سهام یک بیزینس فعال (حداقل ۳۳ درصد)
  • بیزینس باید حداقل ۱۲ ماه سابقه فعالیت داشته باشد.
  • باید بودجه و وضعیت مالی خوبی داشته باشد.
 1. خرید فرانچایز یا حق امتیاز
  • بیزینس باید حداقل ۱۲ ماه سابقه فعالیت داشته باشد.
  • حداقل یک کارمند کانادایی داشته باشد.

خرید بیزینس در کانادا؛ مراحل و هزینه های خرید بیزینس در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق خرید خانه سالمندان

برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید خانه سالمندان، باید برای برنامه‌های کارآفرینی یا سرمایه‌گذاری که در استان‌های مختلف کانادا اجرا می‌شوند، اقدام کنید. این برنامه‌های کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، جزو برنامه‌های مهاجرتی استانی کانادا (PNP) هستند. متقاضیان باید مقداری سرمایه یا دارایی خالص (بسته به برنامه کارآفرینی استان مورد نظر) داشته باشند و یکی از خانه‌های سالمندان در شهر و استان مورد نظر که قصد دارند در آن فعالیت کنند را خریداری نمایند.

سرمایه مورد نیاز برای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری در برنامه‌های استانی (PNP) استان‌های مختلف کانادا متفاوت است؛ از حدود ۲۰۰ هزار دلار شروع می‌شود تا بیش از نیم میلیون دلار. مقدار دقیق آن، به استانی که برای اقامت در نظر دارید بستگی دارد.

در روش‌های کارآفرینی و سرمایه‌گذاری برنامه‌های استانی، به متقاضیان مجوز کار (Work Permit) دو ساله کانادا داده می‌شود. معمولا پس از گذشت یک سال، در صورتی که متقاضی به تعهدات خود عمل کرده باشد، می‌تواند برای دریافت اقامت دائم کانادا برای خود و کلیه اعضای خانواده‌اش درخواست دهد.

شرایط عمومی خرید خانه سالمندان در کانادا

برای خرید خانه سالمندان یا هر کسب‌وکار دیگری در کانادا، یکسری شرایط عمومی وجود دارد. همچنین، بسته به روشی که متقاضیان از طریق آن اقدام می‌کنند، برخی شرایط بیشتر هم لازم است که طبیعتا به برنامه مهاجرتی مورد نظر بستگی دارند.

اگر بخواهیم شرایط عمومی خرید خانه سالمندان را نام ببریم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از دانش فنی و حداقل ۳ سال تجربه در مدیریت خانه سالمندان یا مدیریت یک کسب‌وکار مشابه در ۵ سال اخیر
 • داشتن سرمایه کافی برای خرید خانه سالمندان در کانادا (حداقل ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار دلار)
 • سرمایه گذاری برای خرید خانه سالمندان در کانادا (حداقل ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار)
 • تهیه بیزینس پلن به عنوان یک برنامه تجاری مدون و دقیق
 • تسلط یا حداقل آشنایی کلی با یکی از زبان‌های فرانسوی یا انگلیسی
 • مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
 • نداشتن سابقه کیفری در امور مهاجرتی و امکان ورود به کانادا
 • اقدام به دریافت کلیه مجوزهای مورد نیاز برای فعالیت به عنوان خانه سالمندان در سطح شهرداری، استانی و فدرال که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.
 • برخورداری از سایر شرایط مورد نیاز برای کارآفرینی یا سرمایه‌گذاری بر اساس استانی که برای آن اقدام می‌کنید.

مراحل خرید خانه سالمندان در کانادا

اگر قصد دارید یک خانه سالمندان در کانادا خریداری کنید، باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید تا کسب‌وکارتان را کاملا اصولی پیش ببرید:

۱. تهیه بیزینس پلن

بیزینس‌های موفق و بزرگ، یک شبه به وجود نمی‌آیند. هنگامی که ایده کسب‌وکار خود را پیدا کردید، باید یک استراتژی اساسی برای آن طرح‌ریزی کنید که نشان دهد برای رسیدن به سودآوری به چه چیزهایی نیاز دارید و چطور می‌توانید آن‌ها را فراهم کنید. بیزینس پلن، نقشه راه شما در کسب‌وکارتان است. بدون داشتن یک نقشه مدون و دقیق، چیزی جز سردرگمی نصیبتان نخواهد شد.

۲. انتخاب خدمات

گستره خدماتی که قصد دارید در بیزینس خانه سالمندان خود ارائه کنید، به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین‌هایشان، بودجه شما است. به عنوان مثال، ارائه خدمات پانسمان و درمان سرپایی، هزینه بسیار کمتری نسبت به خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای اجرای شیمی درمانی یا پرداخت هزینه به کارکنان برای انجام مراقبت‌های اورژانسی ۲۴ ساعته دارد. در خانه سالمندان خدمات بسیار زیادی چه در زمینه پزشکی و چه غیرپزشکی وجود دارد که می‌توانید به مشتریان خود ارائه دهید. برخی از این خدمات عبارت هستند از:

کمک در تجویز داروها
کمک به حمام کردن
کمک در پانسمان
کمک در راه رفتن
مراقبت و جلوگیری از زوال عقل
خدمات درمانی
خدمات دارویی
خدمات پرستاری
کمک در تغذیه
کمک در رعایت بهداشت شخصی
مراقبت از پوست و زخم
پرستاری حرفه‌ای
فیزیوتراپی و ماساژ درمانی

۳. انتخاب اسم

پس از مشخص کردن پایگاه مشتری و خدماتی که می‌خواهید ارائه دهید، باید یک اسم برای کسب‌وکار خود انتخاب کنید. همچنین فکر خوبی است که یک وب‌سایت هم برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید که تمام اطلاعات تماس موجود را به صورت واضح و خوانا فهرست کند. در ادامه، چند اسم مناسب برای خانه سالمندان که می‌توانند به شما ایده بدهند، پیشنهاد شده است:

Pro Care© Senior Home Care, Inc.
Manitoba Care® Senior Home Care, Ltd.
Olive Branch© Senior Home Care, Inc.
Ottawa Elite Nurse® Senior Home Care, Inc.
Catherine Nixon™ Senior Home Care, Inc.
Mariah Jared™ Senior Home Care, Ltd.
Diana Rick© Senior Home Care, Ltd.
Joy Stephens® Senior Home Care, Inc.
Catherine Health Care© Senior Home Care, Inc.
Silver Hands© Senior Home Care, Inc.
Nova Scotia® Senior Home Care, Ltd.
Monalisa Peters™ Senior Home Care, Ltd.
The Nest© Senior Home Care, Inc.
Home Mode® Senior Home Care, Ltd.
Life Care© Senior Home Care, Inc.

۴. انتخاب ساختار کسب‌وکار

در کانادا، معمولا پنج نوع ساختار تجاری مختلف وجود دارد که مالکان کسب‌وکار می‌توانند بر اساس نوع بیزنس و هدف خود از راه‌اندازی آن، یکی را انتخاب کنند. اهمیت انتخاب ساختار مناسب در این است که وظایف و مسئولیت‌های مالک و یا مالکان، حوزه اختیارات آن‌ها، روش مدیریت شرکت، مالیات‌های قابل پرداخت و بسیاری از مسائل دیگر را روشن می‌سازد.

پنج ساختار کسب‌وکارها در کانادا شامل موارد زیر می‌شوند:

مالکیت انحصاری (Sole Proprietorship): در این نوع ساختار، شما به عنوان تنها مالک کسب‌وکارتان شناخته خواهید شد. بنابراین، مسئول تمام سود و زیان و سایر مسئولیت‌های شرکت خواهید بود.
شرکت مشارکتی (Partnership): در انتخاب این نوع ساختار باید کاملا مراقبت باشید. زیرا معمولا ۲ یا چند شریک وجود دارد که مسئولیت‌ها و تصمیمات شرکت بین آن‌ها تقسیم می‌شود. این تقسیم‌بندی‌ها بر اساس تفاهم‌نامه بین مالکان انجام می‌شود.
شرکت سهامی (Corporation): اگر قصد دارید یک خانه سالمندان را به عنوان شرکت سهامی ثبت کنید، مسئولیت نحوه و زمان کسب درآمد بر عهده شماست و می‌توانید برای رشد و توسعه بیزینس خود سرمایه گذار جذب کنید. در این ساختار معمولا چند شریک وجود دارد؛ اما هر فرد به اندازه سهام خود، در مسئولیت‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مشارکت می‌کند.
شرکت تعاومی (Cooprative): در صورت انتخاب این ساختار، یک شرکت ترکیبی را اداره خواهید کرد. هر شرکتی امکان انتخاب این ساختار را ندارد، اما در صورت امکان، یکی از کم هزینه‌ترین ساختارهای تجاری برای شرکت‌های کانادایی را خواهید داشت. مدیریت این نوع شرکت‌ها برعهده همه شرکاء است.
غیرانتفاعی (Non-profit): اگر خرید خانه سالمندان در کانادا اولین سرمایه گذاری تجاری شماست، باید این نکته را در نظر داشته باشید که این ساختار چندان مناسبی برای تازه‌کارها نیست. زیرا در این ساختار، کارمندان از هیچ سودی که کسب‌وکار به ارمغان می‌آورد بهره نمی‌برند. به‌خصوص اگر هدف شما این است که چندین کارمند داشته باشید و به آن‌ها حقوق بدهید.

۵. دریافت تمامی مجوزها و گواهینامه‌های مورد نیاز

مانند هر کسب‌وکار دیگری، برای خرید و راه‌اندازی خانه سالمندان هم باید مجوزها و گواهینامه‌های مورد نیاز برای فعالیت را به دست بیاورید. یکی از مهم‌ترین مراجعی که باید مجوزهای لازم برای فعالیت به عنوان خانه سالمندان را به شما بدهد، سازمان تنظیم مقررات خانه‌های سالمندان (RHRA) است. در بخش‌های بعد، برخی از مجوزها و گواهینامه‌هایی که در این بیزینس نیاز دارید را معرفی خواهیم کرد.

۶. اقدام برای دریافت بیمه کسب‌وکار

تمامی بیزینس‌ها در کانادا چه بزرگ، چه کوچک قبل از دریافت مجوز فعالیت، باید بیمه تجاری دریافت کنند. چندین ارائه دهنده بیمه تجاری در کانادا با سطوح پوشش متفاوت وجود دارد که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. پس از اینکه ارائه دهنده مورد نظر و سطح پوشش خدمات آن را انتخاب کردید، می‌توانید مدارک لازم را به آن ارائه دهید تا بیمه تجاری کسب‌وکار خود را دریافت کنید.

۷. استخدام کارکنان

کارکنانی که در خانه سالمندان فعالیت می‌کنند، خدماتی که در بخش‌های قبل اشاره کردیم را در اختیار افراد قرار می‌دهند. اگر کارکنان حرفه‌ای و خوبی استخدام کنید، قطعا سطح بالایی از خدمات را ارائه خواهند کرد که خودبه‌خود، باعث جذب مشتریان بیشتر خواهد شد.

اگرچه شما به عنوان مالک و مدیر این بیزینس نیازی به دانش تخصصی و تجربه در زمینه مراقبت از سالمندان ندارید و فقط باید سابقه مدیریتی قوی داشته باشید، اما کارکنانی که استخدام می‌کنید، باید در زمینه پرستاری و مراقبت از سالمندان مهارت و سابقه داشته باشند.

۸. خرید تجهیزات

تجهیزاتی که در بیزینس خانه سالمندان نیاز دارید، به خدماتی که ارائه می‌دهید بستگی دارند. بسیاری از عمده فروشان در کانادا، به طور تخصصی در زمینه تجهیزات پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی فعالیت می‌کنند که خرید تجهیزات مورد نیاز از آن‌ها، می‌تواند مقرون‌به‌صرفه‌تر باشد.

۹. شروع کسب‌وکار

هنگامی که سرمایه کافی را جذب کردید و پایگاه ثابت مشتریان خود را پیدا کردید، باید با انجام تبلیغات مشتری جذب کنید. همچنین، فعالیت خود در شبکه‌های اجتماعی را نیز می‌توانید به طور جدی آغاز کنید.

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق خرید خانه سالمندان

اگر قصد خرید خانه سالمندان در کانادا دارید، باید در نظر داشته باشید که امکان دریافت اقامت دائم به طور مستقیم وجود ندارد. برنامه‌های کارآفرینی و سرمایه گذاری استان‌های کانادا، شما را به مجوز کار یا ورک پرمیت کانادا (Work Permit) می‌رسانند؛ اما ۱ تا ۲ سال پس از اینکه کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کردید، با فراهم کردن یکسری از شرایط خاص، امکان اخذ اقامت دائم کانادا را به دست خواهید آورد.

شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق خرید خانه سالمندان به برنامه مهاجرتی که برای آن اقدام می‌کنید بستگی دارند، اما برخی از شرایط کلی که باید فراهم شوند، شامل موارد زیر می‌شوند:

 • حداقل یک سال باید از سرمایه گذاری و راه‌اندازی کسب‌وکار شما گذشته باشد.
 • کسب‌وکار شما باید یک محل فیزیکی داشته باشد و فعال باشد.
 • این کسب‌وکار باید مالیات و حقوق کارکنان خود را از زمانی که راه‌اندازی شده به طور تمام و کمال پرداخت کرده باشد.
 • حداقل یک فرد کانادایی را باید در کسب‌وکار خود استخدام کرده باشید.
 • باید نشان دهید که در مدیریت امور روزمره این کسب‌وکار نقش فعال داشته‌اید و موفقیت آن در آینده نیز به حضور شما وابسته است.

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه سالمندان در کانادا

مدارکی که برای خرید خانه سالمندان در کانادا نیاز دارید، شامل موارد زیر می‌شوند:

 • پاسپورت معتبر
 • سند ازدواج و گواهی تولد فرزندان (در صورت وجود)
 • بیزینس پلن
 • مدارک شغلی نشان دهنده سابقه مدیریت یا مالکیت یک کسب‌وکار
 • مدارک مالی و بانکی برای اثبات داشتن سرمایه لازم برای خرید خانه سالمندان

حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید خانه سالمندان در کانادا

سرمایه مورد نیاز برای خرید خانه سالمندان در کانادا به عوامل مختلفی بستگی دارد که از این دست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حداقل سرمایه مورد نیاز در برنامه کارآفرینی یا سرمایه گذاری استانی که برای آن اقدام می‌کنید.
 • شهر و استان مد نظر
 • نوع و گستردگی خدماتی که قصد دارید در کسب‌وکار خود ارائه کنید.
 • تعداد کارکنانی که در حال فعالیت در این بیزینس هستند.
 • مجوزها و گواهینامه‌هایی که برای فعالیت نیاز دارید و…

با توجه به عوامل تاثیرگذار در این امر، شاید نتوان مبلغ چندان دقیق و مشخصی ذکر کرد؛ اما توصیه کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس این است که حداقل ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه برای خرید خانه سالمندان در این کشور در نظر داشته باشید.

درآمد خانه سالمندان در کانادا

مدیران خانه‌های سالمندان در کانادا معمولا به طور میانگین ۶۵۰۰۰ دلار در سال درآمد دارند. درآمد این افراد معمولا از ۳۰۵۰۰ دلار در سال (حداقل) شروع می‌شود تا ۱۰۳۰۰۰ دلار در سال (حداکثر).

مجوزهای مورد نیاز برای خرید خانه سالمندان در کانادا

مجوزهایی که برای راه‌اندازی کسب‌وکار و فعالیت به عنوان خانه سالمندان نیاز دارید، در شهرها و استان‌های مختلف کانادا متفاوت هستند. شما از طریق مراجعه به سایت Bizpal و وارد کردن نوع کسب‌وکار و شهر محل فعالیت خود، می‌توانید از کلیه مجوزهای مورد نیاز اطلاع پیدا کنید.

برای نمونه، در ادامه برخی از مجوزهایی که برای فعالیت در شهر تورنتو نیاز دارید را نام می‌بریم:

نام مجوزتوضیحاتسطح
شماره ثبت کسب‌وکار (Business Number Registration)برای ثبت کسب‌وکار خود به این شماره نیاز دارید.فدرال
شرکت فدرال (Federal incorporation)در صورتی که قصد دارید در سایر استان‌های کانادا هم شعبه بزنید و فعالیت کنید، باید این مجوز را دریافت کنید.فدرال
ثبت نام تجاری در انتاریو / ثبت شرکت (Ontario Business Name Registration / Corporation Registration)شرکت شما به عنوان یک خانه سالمندان، باید در سطح استانی به ثبت برسد.استانی
مجوز استفاده از تابلو (Sign Permit)اگر قصد دارید تابلو یا دستگاه تبلیغاتی را در ملکی در فاصله 400 متری از مسیر اصلی بزرگراه استانی نصب کنید یا تغییر دهید، به این مجوز نیاز دارید.استانی
پروانه بهره برداری از خانه سالمندان (Licence to operate a Retirement Home)بر اساس قانون کانادا، تمامی کسب‌وکارهایی که به عنوان خانه سالمندان تعریف می‌شوند، باید این مجوز را داشته باشند. خانه‌های سالمندانی که بدون این مجوز فعالیت کنند ممکن است مشمول اقدامات اجرایی شوند که می‌تواند شامل مجازات‌های نقدی و تا حبس باشد.استانی

چند نمونه از آگهی‌های خرید خانه سالمندان در کانادا

در این بخش می‌توانید نمونه‌هایی از آگهی‌های خانه سالمندان در کانادا که برای فروش گذاشته شده‌اند را مشاهده کنید:

 1. فروش مجدد فرانچایز مراقبت از سالمندان در منطقه دورهام
قیمت درخواست شدهکم‌تر از ۱۰۰ هزار دلار کانادا
موقعیت مکانیدورهام انتاریو
دلیل فروشنداشتن وقت کافی برای مدیریت کسب‌وکار
تعداد کارکناندر حال حاضر کارمند ندارد
سابقه فعالیت۲ سال
آموزش5 روز کامل کلاس آموزشی با مالک و همکاران در دفتر مرکزی در تورنتو و ارائه مشاوره در هر زمانی که نیاز پیدا کردید. همچنین، یک مشاور بسیار با تجربه برای پشتیبانی و راهنمایی مداوم در دسترس خواهد بود.
توضیحات تکمیلیاین بیزینس، یکی از شعبه‌های برند LAS است که کار خود را از سال ۲۰۰۰ آغاز کرد و در عرض ۱۰ سال درآمد خود را به ۳ میلیون دلار رساند. این برند به دنبال مشارکت با افرادی است که با ایجاد روابط قوی با سالمندان به آن‌ها کمک می‌کنند. از آنجایی که آموزش آن‌ها جامع است، فقط باید کمی تجربه مدیریت کسب‌وکار داشته باشید.
 1. فروش کسب‌وکار مراقبت از سالمندان با ۲۰ سال سابقه کار
قیمت درخواست شده۵۲۵۰۰۰ دلار کانادا
درآمد فروش۱ تا ۵ میلیون دلار کانادا
جریان نقدی۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار کانادا
موقعیت مکانیGTA غربی در تورنتو
وضعیت ملکاستیجاری
توضیحات تکمیلیاین کسب‌وکار به عنوان ستونی در صنعت مراقبت‌های بهداشتی خانگی، فراتر از خانه‌های سالمندان دولتی، مراکز مراقبت دائمی از سالمندان، مراکز بازنشستگان و کسب‌وکارهای مشابه است. این بیزینس با مراقبت جامع و دلسوزانه، تمرکز خود را روی بهبود کیفیت زندگی سالمندان گذاشته است. با توجه به انعطاف پذیری و سازگاری بالای کسب‌وکار، می‌تواند تحت مدیریت جدید یا با استخدام یک مدیر جدید به رشد خود ادامه دهد. این بیزینس نه تنها از نظر مالی، بلکه از نظر تصاحب سهم بازار هم پایدار و با ثبات است.
 1. فروش تجارت فوق العاده بزرگ مراقبت از سالمندان در ونکوور
قیمت درخواست شده۱۷۰ هزار دلار
وضعیت ملکاستیجاری
موقعیت مکانیونکوور بریتیش کلمبیا
آموزشاین شرکت، مالک جدید را به خوبی آموزش خواهد داد و حمایت خواهد کرد تا کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند.
توضیحات تکمیلیاین بیزینس، یکی از شعبه‌های فرانچایز شناخته شده ABC است که در زمینه ارائه خدمات به سالمندان کاملا شناخته شده است. در حال حاضر شعبه‌های دیگری از این بیزینس در برخی دیگر از شهرهای کانادا نیز به فروش می‌رسد که از این دست می‌توانیم به ساسکاتون، وینیپگ و شعبه‌های شهرهای دیگر اشاره کنیم. آن‌ها با استفاده از پرستاران حرفه‌ای و با تجربه، خدمات مراقبت‌های خانگی شخصی، دلسوزانه و تخصصی را برای سالمندان و سایر افراد نیازمند ارائه می‌کنند.

بهترین شهرهای کانادا برای خرید خانه سالمندان

اگر بخواهیم بر اساس میزان درآمد بررسی کنیم، بهترین شهرهای کانادا برای خرید خانه سالمندان که بیشترین درآمد را برای مالکان این بیزینس به همراه خواهند داشت عبارت هستند از:

نام شهرمیانگین درآمد مالک بیزینس (به دلار کانادا)
ادمونتون۷۲۵۰۰ دلار در سال
اتاوا۷۱۸۰۰ دلار در سال
تورنتو۷۱۵۰۰ دلار در سال
ونکوور۷۰۲۰۰ دلار در سال
کبک سیتی۶۹۸۰۰ دلار در سال
کلگری۶۹۵۰۰ دلار در سال
همیلتون۶۹۱۰۰ دلار در سال
سوری۶۷۷۰۰ دلار در سال
میسیساگا۶۷۶۰۰ دلار در سال
کیچنر۶۷۰۰۰ دلار در سال
وینیپگ۶۶۹۰۰ دلار در سال
ووگان۶۵۰۰۰ دلار در سال
برمپتون۶۵۰۰۰ دلار در سال
گتینو۶۳۶۰۰ دلار در سال
مارکهام۶۳۰۰۰ دلار در سال

کلام آخر

میانگین سنی جمعیت کانادا رو به افزایش است و این یعنی مراکز و موسسات بیشتری باید وجود داشته باشد که خدمات مراقبت از سالمندان را به طور تخصصی ارائه دهند. شما می‌توانید از این فرصت برای خرید خانه سالمندان در کانادا استفاده کنید. برای این منظور، باید سابقه کار مدیریتی داشته باشید و در یکی از برنامه‌های کارآفرینی استان‌های کانادا واجد شرایط باشید.

اگر شما هم قصد دارید برای خرید خانه سالمندان در کانادا اقدام کنید، می‌توانید با کارشناسان موسسه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس تماس بگیرید تا بیشتر شما را راهنمایی کنند.

مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس و شرکت شتاب دهنده بیزینس و استارت آپ i3 capital با مدیریت مهیار حلاج‌ پور٬ عضو سازمان (NACO (National Angel Capital Organization ٬ مشاور رسمی (RCIC) یا اصطلاحا وکیل مهاجرت به کانادا با سال ها تجربه در هدایت و حمایت صد ها تجارت نوپا٬ استارت آپ و همکاری با شرکت های معظم بین المللی از ابتدا تا انتهای مسیر موفقیت شما در کانادا در کنار شماست.

شما هم می توانید با اقدام از طریق کاناداپاس و i3 capital موفقیت مهاجرت خود را به حداکثر برسانید. برای دریافت مشاوره با وکیل مهاجرت به کانادا، فرم ارزیابی رایگان زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سوالات متداول خرید خانه سالمندان در کانادا