کانادا به شما ویزا می‌دهد. ما...

زندگی موفق در کانادا

زندگی موفق در کانادا

ورود به کانادا کافی نیست و شما مسئول ساختن زندگی خود در کانادا هستید. اما تنها نیستید! ما با تکیه بر تجربه و شبکه ارتباطات خود به شما برای ساختن زندگیتان در کانادا کمک می‌کنیم.

بیشتر بدانید

مسیر مهاجرت شما به کانادا از اینجا آغاز می‌شود

با پر کردن این اطلاعات طرح مهاجرتی سازگار با شما انتخاب می‌شود و مشاورین ما برای گفتگوی بیشتر با شما در ارتباط قرار خواهند گرفت. مشاوره‌ها و ارزیابی اولیه شما رایگان است و هزینه‌ای نخواهد داشت.

اطلاعات شما به شکل محرمانه نزد کاناداپاس به امانت خواهد بود و با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

زندگی موفق در کانادا

با حداقل 250 میلیون تومان

در کانادا مشغول به کار شوید.

با استفاده از طرح 2023 دولت کانادا برای ایرانیان به شما کمک می کنیم تا برای کاریابی و اقامت در کانادا اقدام کنید.

  • اخذ ویزای ویزیتور کانادا
  • اخذ مجوز کار در کانادا
  • کاریابی و اشتغال
تکمیل فرم

با حداقل 250 میلیون تومان

در کانادا مشغول به کار شوید.

با استفاده از طرح 2023 دولت کانادا برای ایرانیان به شما کمک می کنیم تا برای کاریابی و اقامت در کانادا اقدام کنید.

– اخذ ویزای ویزیتور کانادا
– اخذ مجوز کار در کانادا
– کاریابی و اشتغال

تکمیل فرم

زندگی موفق در کانادا

مسیر مهاجرت شما به کانادا از اینجا آغاز می‌شود


با پر کردن این اطلاعات طرح مهاجرتی سازگار با شما انتخاب می‌شود و مشاورین ما برای گفتگوی بیشتر با شما در ارتباط قرار خواهند گرفت. مشاوره‌ها و ارزیابی اولیه شما رایگان است و هزینه‌ای نخواهد داشت.

مشاوره آنلاین (با تهران و تورنتو)

اگر ساکن شهری غیر از تهران و تورنتو هستید امکان برگزاری جلسات مشاوره و عقد قرارداد به صورت آنلاین برای شما فراهم است و می‌‌توانید با وکلا و مشاورین ما به صورت آنلاین گفت و گو داشته باشید.

مشاوره حضوری در دفتر ایران

مشاورین و وکلای دفتر ایران همه روزه آماده پذیرایی از شما در دفتر ایران واقع در خیابان ظفر هستند و پس از تکمیل فرم بالای صفحه برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره حضوری در دفتر تورنتو

دفتر کاناداپاس در شهر تورنهیلِ تورنتو در تقاطع خیابان یانگ و کلارک واقع شده است. اگر ساکن تورنتو هستید، می‌توانید با تعیین وقت قبلی در دفتر تورنتو حضور پیدا کنید.


از لحظه‌ تصمیم‌گیری تا سامان گرفتن در کانادا در کنار شما هستیم.

با تکمیل فرم موجود در این صفحه، تیم کاناداپاس برای ساختن یک زندگی موفق در کانادا در کنار شما قرار خواهد گرفت.

شروع کنید

ویزا و سکونت در کانادا

مشاورین حقوقی تیم کاناداپاس با نگاه به آینده‌ای که قرار است در کانادا برای خود رقم بزنید مدارک شما را برای برنامه اقامتی مناسب تهیه و برای ویزای شما اقدام می‌کنند. پس از ورود، به شما کمک می‌کنیم تا زندگی جدیدی را در کانادا بسازید.

خدمات کاریابی

قطعا برای ساختن زندگی آینده خود در کانادا و تثبیت اقامت خود به شغلی احتیاج دارید که بتواند هزینه‌های زندگی شما و خانواده‌ شما را تامین کند. ما به شما در دریافت گواهینامه‌های شغلی و یافتن شغل مناسب کمک می‌کنیم.

اقامت دائم

پس از نهایی شدن اقامت موقت شما مسیر تبدیل آن به اقامت دائم آغاز می‌شود و ما تا روز دریافت اقامت دائم کانادا در کنار شما خواهیم بود و این پایان مسیر نیست. این تازه شروع قصه موفقیت شما و خانواده شماست.

+10 سال تجربه،+3000 موکل موفق

سالهای طولانی تجربه ما در امر مهاجرت موجب شده است تا با شبکه گسترده‌ای از کارفرمایان و اشخاص تاثیرگذار در پروسه مهاجرت شما در ارتباط باشیم. ایجاد این شبکه ارتباطی به ما و شما کمک می‌کند تا زندگی پس از مهاجرت خود را با سادگی بیشتری بسازید و توسعه دهید.


1000

پرونده اقامت دائم

470

کسب و کار

+10

مشاور و وکیل

7000

ساعت مشاوره

ابتدا مشورت کنید، بعد با اطمینان اقدام کنید.

واقعیت این است که ممکن است شما شرایط استفاده از هیچ یک از طرح‌های مهاجرتی کانادا را نداشته باشید. بنابراین بهتر است بجای اینکه تحت تاثیر اخبار و تبلیغات گوشه و کنار، ابتدا با یک وکیل مجرب و مورد تایید دولت کانادا مشورت کنید.کافی است فرم بالای صفحه را تکمیل کنید تا ما از تصمیم‌تان برای مهاجرت مطلع شویم. اگر شرایط شما مناسب نباشد به شما خواهیم گفت.

اینجا کلیک کنید

نظرات درباره مجموعه کاناداپاس

این نظرات بدون دخل و تصرف مستقیما از آخرین نظرات ثبت شده موکلین در گوگل برداشته شده است.

5.0
Based on 627 reviews
powered by Google
Azam BaratiAzam Barati
15:30 21 Aug 23
سپاس از تیم کانادا پاس و خانم طالبی عزیز که در این پروسه طولانی ویزای تحصیلی دخترم با صبوری جواب من رو دادن و بالاخره تونستیم جواب مثبت بگیریم.
fateme rezaeefateme rezaee
14:59 21 Aug 23
تجربه خوبی بود مشاوره و راهنمایی بسیار عالی و کمک کننده بوده در روند کارم.سپاس
Sanaz AbbasiSanaz Abbasi
09:59 21 Aug 23
سلام ، تشکر میکنم از خانم دزفولی عزیز که با نهایت صبر و شکیبایی به همه صحبت های من گوش دادن و نظر و همفکری خواهرانه ای به بنده ارائه دادند 🙏
Hesam MohamadianHesam Mohamadian
17:10 20 Aug 23
Tahereh SaeedifardTahereh Saeedifard
16:37 20 Aug 23
درود و احترام و تشکر از اقای حلاج پور و مجموعه موفق کانادا پاس به خصوص مشاور گرانقدر آقای بهاور که بسیار با اخلاق و متین و پرحوصله پاسخگوی سوالات و ابهامات هستند. ارزوی موفقیت دارم برای شما
Bahar NarenjBahar Narenj
20:12 14 Aug 23
بی اغراق میگم ، من از چندین موسسه مهاجرتی مشاوره گرفتم. ولی شما واقعا حس دلگرمی و اعتماد رو به مخاطب تون القا می کنید. خیلی ممنونم از همراهی شما 🙏❤
Alireza BayatAlireza Bayat
16:55 10 Aug 23
بسیارممنونم از نیم خوب و مجرب کانادا پاس که شرایط مشاوره با آقای وکیل حلاج پور رودر کانادا بصورت آنلاین فراهم کردند.ایشون با صبر و حوصله مشکل من رو شنیدند و بسیارحرفه ای من رو راهنمایی کردند و گره از کار من باز شد.با تشکر..
Sahar TarazndeSahar Taraznde
09:41 07 Aug 23
سلام خسته نباشیدبی نهایت تشکر میکنم از خانم بیتا سلگی برای پاسخ دادن به سوالات منمن ذهنم خیلی درگیر و با مشاوره ایشون تصویر خیلی واضح از مهاجرت پیدا کردم
Nazi DreamerNazi Dreamer
23:59 30 Jul 23
سلام. تجربه‌ی یک مهاجرت بدون استرس چیزیه که هر مهاجری وقتی به دفتر مهاجرتی مراجعه می‌کنه منتظرشه. من اینو حین دریافت خدمات با این موسسه به وضوح تجربه کردم. سرکار خانم بیتا سلگی بزرگوار توی این مسیر بهترین راهنمای ما بودند، اطلاعاتشون کامل و برخوردشون حرفه‌ای و محترمانه بود. صمیمانه بابت همراهی‌شون سپاسگزارم.
I highly recommend Canadapass and Mr. Halajpour to anyone seeking assistance with their Canadian visa application. When I needed a Canadian visitor visa for a relative, I carefully researched and selected their services due to their official authorization and reputation for integrity. Throughout the process, they exhibited exceptional professionalism and efficiency, leading to a successful visa approval in record time. I must extend a special thanks to Ms. Farhanaz Orang for her dedicated follow-up and efforts in closing the case, which ultimately resulted in the visa approval. Also, a big thank you to Ms. Dezfouli for her valuable guidance. I am sincerely grateful to the Canadapass team and wholeheartedly recommend their services to anyone applying for a Canadian visa.به همه اشخاصی که دنبال ویزای کانادا هستند شرکت کاناداپاس و آقای مهیار حلاج پور را توصیه می کنم. من برای ویزای یکی از اقوامم، با دقت خدمات این شرکت را بررسی کردم و به دلیل موفقیت آمیز بودن پرونده های مختلف و همچنین دارای مجوز رسمی از اداره مهاجرت کانادا آن ها را انتخاب کردم. در طول فرآیند ویزا، بسیار حرفه ای و منظم بودند که منجر به تایید موفقیت‌آمیز ویزا در زمان کمتری شد. من به طور خاص از خانم فرحناز اورنگ، که با پیگیری‌های ایشان که منجر به بستن پرونده ویزا با کیفیت بالا و دقت بسیار زیاد شد تشکر می کنم. همچنین، از خانم دزفولی نیز بابت راهنمایی‌های ارزشمندشان تشکر می‌کنم. از تیم کاناداپس صمیمانه متشکرم و خدماتشان را به همه‌ی افرادی که قصد درخواست ویزای کانادا را دارند، توصیه می‌کنم.
Mahsa ZivariMahsa Zivari
09:40 11 May 23
سلام وقت بخیر مشاور من خانم کریمی عزیز بودن که با توجه به مشغله کاری من بسیار پیگیر بودن جهت فیکس کردن تایم مشاورهامید کمی واسه مهاجرت داشتم ولی با صحبت های ایشون حس بهتر و امید بیشتری گرفتمممنون از مجموعه بسیار خوبتون امیدوارم بتونم با راهنمایی شما مهاجرت کنم .
fatemeh aliakbarifatemeh aliakbari
07:51 09 May 23
جلسه مشاوره خوب بود و راضی بودم. فقط یه سری سوالات در مورد کیسم پرسیدم که مشاور فرمودن جوابش رو مطمئن نیستن و قرار شد از کسی که مطمئن هستن بپرسن و بهم بگن که این لطف رو کردن و جواب سوالاتم رو بعد از مطمئن شدن بهم دادن.ممنونم از مشاوره خوبتون.
Sepideh AshoorianSepideh Ashoorian
10:22 14 Mar 23
جلسه مشاوره من با خانم دزفولی بود و ایشون با شکیبایی زیاد به تمام سوالات من پاسخ کامل دادند و راهنمایی پروفشنال هم در اختیارم گذاشتند؛ خیلی گرم صحبت کردند در طول جلسه و حتی پیشنهاد دادند که باز هم هر سؤالی داشتم میتونم ازشون بپرسم
Belal JafariBelal Jafari
06:59 22 Feb 23
سلام و درود فراوان خدمت مدیریت مجموعه حقوقی کانادا پاس ، سرکار خانم احمدی ، بابت مشاوره و راهنمایی که در جهت شناخت بهتر کشور کانادا و شرایط ورود و گرفتن اقامت در این کشور زیبا در اختیار بنده و خانواده ام قرار دادن .🙏🙏🙏🙏
Reza GoharjouReza Goharjou
09:15 24 Jan 23
یکی از مهمترین ویژگی های یک مشاور خوب، صبور بودن است. سرکار خانم دزفولی از شما بابت راهنمایی های دقیق و صبر و حوصله در گوش دادن به حرف ها و توضیحات نادقیق ما بسیار سپاسگزارم. خیلی خوشحال و سپاسگزار هستم که تجربه اولین مشاوره مهاجرت در زندگیم را با شما گذراندم. برای شما سلامتی و موفقیت آرزومندم.
js_loader
خواندن باقی 500+ ریویو 5 ستاره
اگر در حال حاضر کسب و کار خودتان را دارید یا قصد راه اندازی آن را دارید، با کاناداپاس

کسب و کار خود را در کانادا بسازید و کارفرمای خودتان باشید

سوالات پرتکرار

طبیعی است که درباره تغییر شرایط زندگی خودتان سوال داشته باشید.

ما سعی کرده‌ایم تا اقتصادی‌ترین روش‌ها را برای شما ایجاد کنیم اما هزینه‌ی دقیق این روش‌های بستگی به شرایط فعلی شما دارد. در جلسات اولیه‌ی گفت و گوی ما هزینه‎‌ی دقیق هر روش مشخص خواهد شد.

بله شما به سادگی می‌توانید با استفاده از هر کدام از روش‌های مطرح شده به همراه خانواده‌ی خود به کانادا مهاجرت کنید.

وابسته به شرایط فعلی شما و پاسخگویی اداره مهاجرت کانادا این زمان متفاوت خواهد بود اما ما زمانی تقریبی بین 3 تا 6 ماه را برای مهاجرت شما به کانادا در نظر داریم.