بررسی شرایط و هزینه روش های مهاجرت به کانادا

متقاضیان برای مهاجرت به کانادا باید دانش خود در را در زبان انگلیسی و یا فرانسوی به اثبات رسانند. نمره مورد نیاز در هر یک از آزمون‌های معتبر و بین‌المللی با توجه به روشی که برای مهاجرت انتخاب می شود، متفاوت است.

مقاله پیش رو راهنمای جامع و کامل از روش های مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳ است که توسط جناب مهیار حلاج پور، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC، با دقیق‌ترین، موثق ترین و جدیدترین اطلاعات و آمار مهاجرتی تهیه شده است. اگر فرصت مطالعه محتوای مقاله را ندارید، به سوالات فرم ارزیابی زیر پاسخ دهید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرپذیری کانادا ۲۰۲۳

کشور کانادا در نیم قرن گذشته به دلیل استقبال زیاد از مهاجران، به کشوری چند فرهنگی شهرت پیدا کرده است. جالب است بدانید که افرادی که خارج از کانادا متولد شده ­اند، حدود یک پنجم جمعیت کانادا را تشکیل می دهند.

یکی از مهمترین دلایل سیاست مهاجرپذیری کشور کانادا این است که مهاجران نرخ پیری را در جامعه کاهش و رشد اقتصادی را افزایش می­ دهند. کانادا به دلیل کمبود شدید نیروی کار، به ویژه در مشاغل و صنایع خاص همانند مراقبت ­های بهداشتی، میزان مهاجرپذیری خود را افزایش داده است.

آیا من می توانم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟

کانادا هشتمین کشور محبوب در جهان برای مهاجران محسوب می شود. بیش از ۱۰۰ مسیر مهاجرتی مختلف به کانادا برای نیروهای کار متخصص، سرمایه­ گذاران و خانواده ­ها وجود دارد.

در مجموع حدود  ۹۸۴ هزار نفر حد فاصل زمانی اول جولای ۲۰۲۱ تا ۳۰ جولای ۲۰۲۲ به این کشور مهاجرت کرده­اند که بیش از دو برابر رقم ثبت شده در سال های ۲۰۲۰-۲۰۲۱ است.

در سال ۲۰۲۱، این کشور بیش از ۴۰۰ هزار مقیم دائم جدید را اسکان داد که ۱۱ هزار نفر از آن­ها، ایرانی بودند.

این در حالی است که از سال ۲۰۲۲ ۲۰۲۴، کانادا پذیرای بیش از ۱.۳ میلیون مهاجر جدید نیز خواهد بود.

بنابراین شما هم می توانید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید !

به طور کلی، کانادا سالانه بیش از ۲۵۰ هزار مهاجر جدید می­پذیرد. البته این نکته مهم را در نظر داشته باشید که مهاجرت به کانادا با درخواست اقامت دائم آغاز می­شود.

انواع روش ­های مهاجرت به کانادا

روش­های مهاجرت به کانادا چهار دسته اصلی تقسیم می شود که عبارتند از:

 کلاس اعضای خانواده(افراد نزدیک به فرد مقیم کانادا)

مهاجران اقتصادی(کلاس سابقه کار کانادایی، کارگران ماهر و افراد تجاری)

متقاضیان بشردوستانه و دلسوز(افرادی که به دلایل بشردوستانه یا دلسوزانه به عنوان مهاجر پذیرفته شده ­اند)

پناهندگان

(افرادی که از آزار و اذیت، شکنجه یا مجازات ظالمانه گریخته اند).

هر کدام از این دسته­ ها چندین روش مهاجرتی را دربرمی ­گیرند که در ادامه این مقاله، به صورت مفصل تر به هر کدام از این موارد پرداخته می­شود.

ویزای اسپانسرشیپ کلاس خانوادگی کانادا

کشور کانادا اخیرا تصمیم گرفته است که از حدود ۱۰۵ هزار درخواست اقامت دائم جدید از طریق برنامه های اسپانسرشیپ خانواده استقبال کند.

هر فردی که دارای حق اقامت دائم کانادا یا شهروندی کانادا و بیش از ۱۸ سال سن داشته باشد، می­تواند حامی مالی بستگان خود برای ورود به کانادا برای زندگی، تحصیل و کار شود.

افرادی که از طریق اسپانسرشیپ کلاس خانواده درخواست مهاجرت می­دهند، کمتر در معرض محدودیت های سفر قرار دارند. همه کسانی که اقامت دائم دارند و اعضای نزدیک خانواده شهروندان واجد شرایط ورود به کانادا خواهند بود.

شرکت مهاجرتی کاناداپاس - مهاجرت به کانادا - مهاجرت به کانادا در سال 2020

به یاد داشته باشید که متقاضیان باید قبل از ورود به کانادا معاینه پزشکی شوند و گواهی سلامت به همراه داشته باشند.

به طور کلی، حفظ نهاد خانواده ها برای دولت کانادا  در اولویت است. راه­های زیادی وجود دارد که از طریق آن شهروندان کانادایی یا مقیم دائم کانادا می­توانند حامی مالی یکی از اعضای خانواده­اش در خارج از کانادا برای مهاجرت به این کشور شود.

اعضای خانواده­ای که مقیم کانادا یا شهروند آن می­تواند اسپانسرشان شوند، عبارتند از:

 • پدربزرگ و مادربزرگ
 • کودک وابسته
 • همسر
 • شریک عرفی
 • فرزند خوانده
 • والدین
 • شریک زناشویی

همچنین به غیر از شهروندی/مقیم کانادا بودن، شرایط دیگری نیز وجود دارد که یک اسپانسر باید واجد آن­ها باشد:

شرایط کلی اسپانسر در کانادا
حداقل ۱۸ سال، سن داشته باشد.
نباید به خاطر جرم جدی متهم یا دستگیر شده باشد.
نباید ورشکست باشد.
قصد اسپانسر باید کاملا واضح باشد و آن­ها باید پس از آمدن شریک زندگی خود در کانادا زندگی کنند.
او باید ثابت کند که به طور بالقوه قادر به حمایت مالی از اعضای خانواده خود در صورت نیاز است.
اگر مقیم دائمی باشند، نباید به هیچ عنوان احتمال لغو این اقامت باشد.

مهاجرت به کانادا  با روش اکسپرس اینتری

مهاجران اقتصادی، نیروهای کار متخصص، افراد متقاضی با سابقه کار کانادایی، سرمایه­ گذاران، کارآفرینان و همه کسانی که در یکی از دسته ­های تجاری قرار می­ گیرند را شامل می ­شود. از سال ۲۰۱۵، اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا، سیستم الکترونیکی به نام اکسپرس اینتری را برای مدیریت درخواست­ های اقامت دائم تحت برنامه­ های اقتصادی خاص را معرفی کرد.

۱. اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری سریع­ترین و محبوب­ترین برنامه مهاجرتی کانادا است. داوطلبانی که از طریق سیستم اکسپرس انتری اقدام می­ کنند، در صورت تایید می­توانند به محض شش ماه اقامت دائم دریافت کنند.

تا سال ۲۰۲۵، کانادا قصد دارد نیم میلیون مهاجر بپذیرد که تعداد زیادی از این مهاجرین از یکی از این سه جریان اکسپرس اینتری وارد کانادا می ­شوند:

 • کارگر ماهر (نیروی متخصص) فدرال
 • کلاس سابقه کار کانادایی
 • تجار ماهر فدرال

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری به طور معمول حدود ۲۳۰۰ دلار کانادا برای یک متقاضی مجرد یا حدود ۴۵۰۰ دلار کانادا برای یک زوج است.

۲. کلاس کارگر ماهر فدرال

برنامه کارگران ماهر فدرال یکی از سه برنامه دولت کانادا تحت اکسپرس اینتری برای اقامت دائم کانادا است. اکسپرس انتری دارای ۳ برنامه است که با استفاده از هر کدام از آنها مهاجران می ­توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

۳ معیار اصلی در این برنامه به شرح زیر است:

شاخصشرایطتوضیحات تکمیلی
     سابقه کاری  نوع مهارت ۰ یا حرفه مدیریتینوع مهارت A یا شغل حرفه ­ایمهارت نوع B یا مهارت­ های فنی یا تجاری مشاغل مختلف به انواع مهارت ها تقسیم می­ شوند. اگر در هر یک از این حرفه­ ها کار کرده ­اید و برای آن دستمزد  دریافت کرده اید، این معیار را دارید. کارآموزی بدون حقوق و سابقه کار داوطلبانه شما در نظر گرفته نخواهد شد. دانشجویان نیز واجد شرایط برای این برنامه هستند.
 مدرک زبان  ———————————-متقاضی باید نمره حد نصاب (نمره ۷) را در آزمون­ های زبان انگلیسی یا فرانسوی مورد تایید گرفته باشد. این مدارک باید تا دو سال اعتبار داشته باشند.
سطح تحصیلات مهارت های زبان (۲۸ امتیاز)سطح تحصیلات (۲۵ امتیاز)سابقه کار (۱۵ امتیاز)سن (۱۸ امتیاز)پیشنهاد شغلی در کانادا (۱۰ امتیاز)سازگاری (۱۰ امتیاز)متقاضی در این برنامه بر اساس ۶ فاکتور ارزیابی می­شود. یک داوطلب باید در این سیستم امتیاز ۶۷ یا بالاتر را کسب کند.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر زمان بتوانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید، شما برای درخواست شهروندی این کشور نیز واجد شرایط هستید.

۳. کلاس سابقه کار کانادایی

کلاس سابقه کار کانادایی یکی از محبوب­ترین دسته­ های سیستم اکسپرس اینتری است. یک تبعه خارجی که مقیم موقت کانادا بوده و دارای سابقه کاری کانادایی است، می­تواند از طریق این دسته برای اقامت دائم اقدام کند. هنگامی که ساکنان موقت کارت اقامت دائم دریافت می کنند، می توانند برای شهروندی کانادا اقدام کنند.

۴. برنامه تجار ماهر فدرال

برنامه تجار ماهر فدرال برای آن دسته از مهاجرانی است که مجوز تجارت دارند. برنامه ­های تجاری الزام به کار فیزیکی و یدی، مانند کار در صنایع ساختمانی، است. برخی از مشاغل محبوب در این دسته عبارتند از: نجار، لوله­ کش، برق و سایرین.

متقاضیان می­توانند از طریق این برنامه ویزای اقامت دائم دریافت کنند. یک کارگر خارجی باید حداقل تجربه کاری مورد نیاز و مهارت­ های زبان را داشته باشد. بنابراین، تاجران باتجربه ­ای که می­خواهند در کانادا زندگی کنند، می ­توانند برای این برنامه اکسپرس اینتری اقدام کنند.


نگاهی کلی به سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

اگر شما قصد مهاجرت تحت برنامه کارگر ماهر فدرال را دارید، باید برای نمره قبولی حداقل ۶۷ را از ۱۰۰ را بگیرید. در مرحله بعدی، اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا با استفاده از سیستم رتبه بندی جامع، نمایه شما در استخر اکسپرس اینتری را ارزیابی و رتبه­ بندی می­ کند.

امتیازاتی که در این سیستم محاسبه می ­شود، شامل مجموعه­ ای از امتیازات اصلی تا ۶۰۰ و مجموعه ­ای از امتیازات اضافی تا ۶۰۰ می­ باشد. امتیاز کل شما از ۱۲۰۰ خواهد بود.

عوامل مورد ارزیابی برای امتیازات اصلی عبارتند از (حداکثر ۶۰۰ امتیاز):

 • عوامل مربوط مهارت و تجربه
 • عوامل مربوط به همسر یا شریک عرفی، مانند مهارت ­های زبانی و تحصیلات آن­ها
 • قابلیت انتقال مهارت ­ها، از جمله تحصیلات و سابقه کاری

عوامل مورد ارزیابی برای امتیازات اضافی عبارتند از (حداکثر ۶۰۰ امتیاز):

 • مدارک، دیپلم یا گواهی­ های کانادایی
 • یک پیشنهاد شغلی معتبر
 • نامزدی از یک استان یا منطقه
 • یک برادر یا خواهر ساکن کانادا که شهروند یا مقیم دائمی باشد
 • مهارت­ های قوی زبان فرانسه

 برنامه نامزدهای استانی برای مهاجرت به کانادا  


برنامه ­های نامزد استانی بسیاری توسط ۱۰ استان و سه منطقه کانادا ارائه شده است. هر برنامه معیارها برای واجد شرایط بودن منحصر به فرد خودش را دارد. تا سال ۲۰۲۵، کانادا قصد دارد از ۱۱۷ هزار و ۵۰۰ مهاجر جدید از این طریق استقبال کند.

برنامه نامزدهای استانی کانادا به استان های مختلف اجازه می دهد تا مهاجران را بسته به مهارت ها، تحصیلات و تجربه کاری مناسب برای اقتصاد و نیازهای بازار کار خود انتخاب کنند. شخصی که می خواهد اقامت دائم کانادا را بگیرد، می تواند برای برنامه های استانی مختلف بر اساس شرایط مربوطه درخواست دهد.

مراحل درخواست برای برنامه نامزد استانی یک استان مربوطه در کانادا در زیر فهرست شده است:

 • ابتدا باید یک نمایه اکسپرس اینتری ایجاد کنید.
 • مرحله دوم این است که برای دسته شغلی خاص اپلای کنید.
 • مرحله سوم دریافت دعوتنامه برای درخواست اقامت دائم است.

پس از دریافت دعوتنامه، 60 روز فرصت دارید تا فرم درخواست خود را برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به یک استان خاص پر کنید. اگر توسط یک استان نامزد شوید، باید تمام مدارک، مانند نامه سابقه کار، مدرک ارزیابی اعتبار تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه و مدرک زبان IELTS را ارائه دهید.

برای هر استان، معیارهای صلاحیت متفاوتی وجود دارد که از شما می خواهد سطح CLB را در آزمون آیلتس کسب کنید.

مزایای برنامه نامزد استانیمعایب برنامه نامزد استانی
یکی از ساده ترین فرآیندها برای مهاجرت به کاناداشرط کسب ۶۰۰ امتیاز
افزایش شانس موفقیت شغلی در شهر بزرگی مانند تورنتو یا ونکوورحداقل دو سال زندگی در آن استان
انتخاب آزادانه برای استان با هزینه زندگی پایینزمان پردازش طولانی ­تر
الزام به پیشنهاد شغلی

همچنین محبوب­ترین برنامه­ های نامزد در میان مهاجران جدید عبارتند از:

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق  این برنامه معمولا مانند اکسپرس اینتری است و بسته به استان، هزینه­ های اضافی نیز دارد. برخی از استان­ ها برای پردازش این برنامه هزینه ­ای دریافت نمی­ کنند، در حالی که متقاضیان برخی از برنامه نامزد استانی مانند برنامه نامزدی استانی انتاریو تا ۱۵۰۰ دلار کانادا باید پرداخت کنند.

آیا ویزای تضمینی کانادا وجود دارد!؟

تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است و نباید آن را باور کرد . ویزای تضمینی کانادا ۱۰۰% وجود ندارد زیرا در صدور ویزا همواره مراکز بررسی و صدور ویزا کانادا هستند که تصمیم می گیرند که برای افراد ویزا صادر نمایند یا خیر. تا لحظه آخر هیچ اطمینانی از صدور ویزا وجود ندارد. این افسرهای اداره مهاجرت به کانادا هستند که تصمیم گیرنده نهایی هستند و برای آن ها هیچ گونه تفاوتی بین پرونده شما و سایر پرونده ها وجود نخواهد داشت. سفارت کانادا آماری در خصوص تعداد قبول یا رد درخواست ها برای ویزا اعلام نمی کند.

اکسپرس اینتری یا برنامه نامزدهای استانی؛ کدام یک برای اقامت دائم کانادا بهتر است؟

سیستم اکسپرس اینتری توسط دولت کانادا اجرا می­ شود در حالی که برنامه نامزدهای استانی توسط حکومت استانی اداره می ­شود و هر استان در هنگام انتخاب، معیارهای خاص خود را دارد.

برنامه اکسپرس اینتری برای رفع کمبود کارگران ماهر در سرتاسر کانادا طراحی شده است. با این حال، اگر استان خاصی با کمبود نیروی کار مواجه شود، برنامه نامزد استانی وارد عمل می­ شود و استان کارگران خارجی را انتخاب می ­کند تا این کمبود را رفع کنند.

در این میان، استان کبک برنامه مهاجرتی خاص خود را دارد که کاملا با برنامه­ های نامزد استانی متفاوت است. کبک قوانین و مقررات خاص خود را برای انتخاب افراد تازه­ وارد برای اقامت دائم دارد. همچنین، امتیاز CRS (سیستم جامع رتبه ­بندی) برای اکسپرس اینتری همیشه بالاتر است.

بنابراین، برای مهاجرانی که نمرات CRS پایینی دارند، برنامه­ های نامزد استانی گزینه مناسب­ تری برای درخواست اقامت دائم است. به عنوان مثال، اگر یک کارگر خارجی بخواهد به کانادا مهاجرت کند، برنامه های نامزد استانی در مقایسه با سیستم اکسپرس اینتری، مسیر آسان ­تری را برای اقامت دائم خواهد بود.

شرکت مهاجرتی کاناداپاس - مهاجرت به کانادا - سیستم امتیازدهی برای مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کلاس تجاری

این نوع ویزای کانادا برای مهاجرانی مانند کارآفرینان، مهاجران خوداشتغال و سرمایه گذاران است که دارای بودجه، مهارت ها و تجربه لازم برای انجام تجارت در هنگام اقامت در کانادا هستند.

انواع ویزا در این برنامه را می توانید در جدول زیر مطالعه کنید:

برنامه خوداشتغالیاین برنامه به افراد خوداشتغال باتجربه بالا در مشاغل خاص این فرصت را می ­دهد تا برای مهاجرت به کانادا درخواست دهند.
برنامه ویزای کارآفرینافرادی که دارایی خالص بالایی، تجربه مدیریت کسب و کار و تصمیم به راه ­اندازی کسب و کاری در کانادا را دارند، تحت این برنامه می ­توانند درخواست خود برای مهاجرت را ارسال کنند.
برنامه ویزای سرمایه ­گذاریاین برنامه مهاجرتی برای افرادی است که دارایی خالص بالا و سرمایه کافی برای سرمایه ­گذاری در اقتصاد کانادا را دارند.
ویزای استارت آپافرادی که برنامه ­ای برای یک تجارت منحصر به فرد دارند، با کمک مالی و حمایت از یک سازمان سرمایه گذاری مشخص شده در کانادا، می­ توانند برای مهاجرت ویزا دریافت کنند.

نگاهی به برنامه ویزای استارت ­آپ کانادا

این برنامه مخصوص کارآفرینان نوآور است و بین آن­ها و سرمایه­ گذاران بخش خصوصی در کانادا ارتباط برقرار می­کند تا یک کسب و کار نوپا شکل بگیرد. داوطلبان می­توانند در ابتدا با مجوز کار و نامه حمایتی از طرف سرمایه ­گذار مستقر در کانادا به کانادا بیایند و پس از راه ­اندازی کسب و کارشان واجد شرایط اقامت دائم شوند.

سه نوع سرمایه­ گذار در بخش خصوصی وجود دارد:

 • سرمایه­ گذار انجل
 • صندوق سرمایه­ گذاری ریسک­پذیر
 • انکوباتور تجاری

همچنین شرایط اولیه واجد شرایط بودن نامزد برای ویزای استارت آپ کانادا عبارتند از:

 • کسب و کار واجد شرایط
 • گواهی تعهد و نامه حمایتی از یک نهاد تعیین شده
 • توان مالی کافی
 • تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه در حداقل معیار زبان کانادایی در سطح ۵

ویزای تحصیلی کانادا

کانادا هر ساله پذیرای مهاجران و دانشجویان بین المللی از نزدیک به ۲۰۰ کشور مختلف است. مجوز تحصیل به دانشجویان خارجی این امکان را می­ دهد که در یک موسسه آموزشی در کانادا برای مدت زمان مشخصی تحصیل کنند. موسسات آموزشی معین شامل کالج­ ها، دانشگاه­ ها و مدارس فنی حرفه­ ای هستند که توسط دولت کانادا برای پذیرش دانشجویان خارجی به رسمیت شناخته شده ­اند.

در ادامه به مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا اشاره شده است:

 • نامه پذیرش از دانشگاه یا موسسه معتبر
 • تمکن مالی
 • مدارک تشخیص هویت مانند شناسنامه، گواهی ازدواج و گذرنامه

شرایط و ضوابط خاصی برای ویزای مجوز تحصیل کانادا وجود دارد که عبارتند از:

 • شما باید در یک موسسه آموزشی مشخص ثبت ­نام کنید.
 • شما باید به عنوان یک دانشجوی پاره­ وقت یا دانشجوی تمام ­وقت (در صورت تحصیل در کبک) ثبت ­نام کنید.
 • شما نباید بیش از ۱۵۰ روز از برنامه تحصیلی خود مرخصی مجاز بگیرید.

مسیرهای تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم

پس از اتمام تحصیلات خود در کانادا، می­توانید با دریافت مجوز کار پس از فارغ ­التحصیلی، تجربه کاری کانادایی را به دست آورید که بسته به برنامه تحصیلی کانادایی شما، این امکان را به شما می­ دهد تا حداکثر سه سال دیگر را در کانادا کار کنید.

همچنین، می­توانید برای اقامت دائم فدرال یا استانی به روش­ های زیر اقدام کنید:

 • اکسپرس اینتری
 • برنامه نامزد استانی
 • سایر برنامه های فدرال مانند برنامه مهاجرت آتلانتیک و پایلوت مهاجرت روستایی

ویزای پناهندگی کانادا

کلاس پناهندگی برای مهاجرانی است که نیاز به حمایت دارند و نمی­توانند یا می­ترسند به کشور خود بازگردند و مایل به اقامت در کانادا هستند. شهروندان کانادایی و مقیم دائم آن می ­توانند حامی مالی افرادی پناهنده شوند. تا سال ۲۰۲۳، کانادا قصد دارد ۷۶ هزار پناهنده را اسکان دهد.

دریافت ویزای توریستی یا ویزیتور کانادا

ویزای ویزیتور کانادا که به آن ویزای اقامت موقت یا ویزای توریستی کانادا نیز گفته می­ شود، توسط اداره ویزای کانادا صادر می­شود.

انواع ویزای توریستی کانادا عبارت است از:

 • بازدید/گردشگری
 • مطالعه
 • کاری
 • مقیم موقت
 • تجارت

در نظر داشته باشید که اکثر بازدیدکنندگان می ­توانند با این ویزا تا ۶ ماه در کانادا اقامت داشته باشند. شرایط و مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا عبارتند از:

 • داشتن سند مسافرتی معتبر (مانند پاسپورت)
 • گواهی سلامت پزشکی
 • عدم محکومیت کیفری
 • متقاعد کردن افسر مهاجرت به داشتن وابستگی و بازگشت به کشور خود
 • متقاعد کردن افسر مهاجرت به ترک کانادا پس از اتمام دوره زمانی
 • پشتوانه مالی کافی
مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا
مرحله ۱ : چک لیستتهیه مدارک مورد نیاز برای ویزای بازدیدکننده
محله ۲: اپلای آنلاینایجاد حسابآپلود مدارکپرداخت هزینه
مرحله ۳:بیومتریکانگشت­ نگاری و عکس شخصی

 دروغ های مهاجرت به کانادا با ویزای تضمینی را بشناسید…!

در سفارت آشنا داریم

هیچ آشنایی در سفارت نمی تواند تضمین کننده اخذ ویزا باشد. مامور بررسی پرونده برای صدور ویزا از قبل مشخص نیست و هیچ کس نمی داند چه کسی مامور بررسی پرونده شما خواهد بود بنابراین داشتن پارتی و آشنا برای گرفتن ویزای تضمینی کانادا برای مهاجرت به کانادا در سفارت را باور نکنید.

 ما به شما دعوت نامه می دهیم

اولا داشتن یا نداشتن دعوت نامه قطعیتی برای صدور ویزا به دنبال نخواهد داشت . ثانیا حتی اگر در برخی برنامه ها که داشتن دعوت نامه یک مزیت محسوب می شود، باید ازسوی یک شخص یا شرکت معتبر در کشور مقصد فرستاده شود که دارای شرایط مشخصی هم باشد بنابراین ارائه هر دعوت نامه ای نه تنها به دریافت ویزا کمکی نمی کند که  ممکن است شانس صدور ویزا را نیز از بین ببرد.

نیازی نیست مدارک اقتصادی تان واقعی باشد.

مدارک اقتصادی مثل گردش حساب، برای دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به کانادا بسیار مهم است بنابراین جعلی بودن مدارک، بعد از استعلام سفارت ها مشخص می شود. ارائه مدارک جعلی باعث ریجکت شدن ویزای کانادا می شوند و بدتر از آن ممکن است افراد ریجکتی تا مدت ها اجازه درخواست ویزای مجدد را نداشته باشند.

در صورت نداشتن ویزای شینگن ما به شما لیبل ویزای شینگن می دهیم.

 لیبل ویزای شینگن فقط به وسیله سفارت صادر می شود و هر لیبل ارائه شده توسط آژانس ها و شرکت ها ، صددرصد جعلی است. و در حکم یک جعل سند است. این کار هم از نظر قانونی فرد را دچار مشکل می کند و هم شانس دریافت ویزا را برای سالیان یا همیشه از وی بگیرد.

با پرداخت مبلغ  بیشتر ویزای تضمینی بگیرید.

متاسفانه بعضی افراد، موسسات و آژانس های غیرمعتبر، به بهانه دریافت ویزای صددرصدی، مبالغ کلانی از افراد دریافت می کنند. چنان که در این یادداشت ذکر شد این یک وعده جعلی و دروغ بیش نیست و ضمانت صدور ویزا دروغی بیش نیست.

هزینه های مهاجرت به کانادا

هزینه درخواست مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری و برنامه نامزد استانی (May 2022)

یک متقاضی  مجرد برای مهاجرت به کانادا به حدود ۱۵۵۰۰ دلار کانادا دارد و این رقم برای زوج­ ها حدود ۲۱۰۰۰ دلار و برای خانواده­ های دارای فرزند بین ۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار کانادا است.

مورد هزینهانفرادییک زوجیک زوج با یک فرزندیک زوج با دو فرزند
آزمون زبان (IELTS، TEF، CELPIP یا TCF)۳۰۰۶۰۰۶۰۰۶۰۰
هزینه ارزیابی اعتبار مدرک تحصیلی۲۰۰۴۰۰۴۰۰۴۰۰
بیومتریک۸۵۱۷۰۱۷۰۱۷۰
معاینات پزشکی۱۰۰۲۰۰۳۰۰۴۰۰
هزینه پردازش درخواست۸۵۰۱۷۰۰۱۹۳۰۲۱۶۰
هزینه حق اقامت دائم۵۱۵۱۰۳۰۱۰۳۰۱۰۳۰
هزینه ­های متفرقه (گواهی عدم سوءپیشینه، ریز نمرات، تحویل پیک، عکس، دفاتر اسناد رسمی، ترجمه و …)۲۵۰۵۰۰۶۰۰۷۰۰
تمکن مالی(به استثنای کلاس سابقه کار کانادایی)۱۳۲۱۳۱۶۴۴۹۲۰۲۲۲۲۴۵۵۳
جمع کل۱۵۴۹۸۲۱۰۱۹۲۵۲۵۲۳۰۰۱۳
 • کسانی که از طریق برنامه نامزد استانی درخواست مهاجرت داده ­اند، ملزم به پرداخت هزینه ­های بیشتری بر اساس استان مدنظر هستند.

در ادامه هزینه ­های هر برنامه استانی را مرور می­ کنیم:

هزینه برنامه های استانی مهاجرت به کانادا

برنامه نامزد استانیهزینه (دلار کانادا)
برنامه نامزد مهاجرت آلبرتا (AINP)۵۰۰
برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP)۱۱۱۵
برنامه نامزدهای استانی منیتوبا (MPNP)۵۰۰
برنامه نامزدهای استانی نیوبرانزویک (NBPNP)۲۵۰
برنامه نامزدهای استانی نیوفاندلند و لابرادور (NLPNP)۲۵۰
برنامه نامزدی نوا اسکوشیا (NSNP)۰
برنامه نامزد مهاجر انتاریو (OINP)۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰
برنامه نامزد استانی جزیره پرنس ادوارد (PEIPNP)۳۰۰
برنامه نامزد مهاجرت ساسکاچوان (SINP)۳۵۰

محاسبه کل هزینه درخواست مجوز تحصیلی بر خلاف اکسپرس اینتری یا برنامه نامزد استانی کمی پیچیده است، زیرا دانشگاه ­ها و کالج ­ها هزینه ­های درخواست متفاوتی دارند. در اینجا یک نمای کلی از هزینه­ های مورد انتظار آورده شده است (تا ۲۳ فوریه ۲۰۲۱):

هزینه درخواست مجوز تحصیل کانادا برای دانشجویان بین المللی

مورد هزینهمبلغ هزینه (دلار کانادا)
هزینه­ ها برای پردازش درخواست توسط دانشگاه/کالج: این هزینه صرف نظر از پذیرش یا عدم پذیرش غیرقابل استرداد است.بین ۱۰۰ تا ۵۰۰
هزینه درخواست مجوز تحصیل۱۵۰
هزینه بیومتریک انفرادی۸۵ (برای دو نفر یا بیشتر ۱۷۰)
آزمون زبان (در صورت نیاز)۳۰۰
معاینات پزشکی (در صورت لزوم)هزینه بر اساس کشور متفاوت است.
میانگین هزینه: ۱۰۰
هزینه­ های متفرقه (گواهی عدم سوئ پیشینه، ریز نمرات، تحویل پیک، عکس، دفاتر اسناد رسمی، ترجمه و …)۲۵۰
شهریه (بسته به برنامه­ ها/دوره ­ها و کالج یا دانشگاه متفاوت است).میانگین شهریه سالانه ۲۰۲۲/۲۰۲۱:کارشناسی : ۳۳۶۲۳تحصیلات تکمیلی: ۲۱۱۲۰دوره MBA: 86000
بیمه درمانی۶۰۰ تا ۱۰۰۰
تمکن مالی برای حمایت از اقامت شما و/یا گواهی سرمایه­ گذاری تضمین شده (GIC)همه استان ها به جز کبک: ۱۰۰۰۰ در سالدر کبک: ۱۱۰۰۰ در سال

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا، باید مدرک آزمون زبان از یک سازمان مجاز را گرفته باشید. دو سازمان برگزارکننده مجاز آزمون زبان انگلیسی وجود دارد، که عبارتند از: سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی یا IELTS  و برنامه شاخص مهارت زبان انگلیسی  کانادا یا CELPIP. اگر قصد شرکت در آزمون زبان فرانسه را دارید، باید در آزمون ارزشیابی زبان فرانسه (TEF) شرکت کنید.

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا اولویت خاصی از نظر سازمان مجاز برگزارکننده آزمون ندارد. پس مهم نیست در کدام آزمون زبان شرکت می­کنید، نتایج هر آزمون دو سال (24 ماه) معتبر است. هر سه آزمون IELTS، CELPIP و TEF در مورد تسلط بر هر چهار توانایی زبانی (شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن)، نمره ای به شرکت ­کننده می ­دهد.

این نمره به سطوح معیار زبان کانادایی برای زبان انگلیسی CLB  یا برای زبان فرانسوی NCLC تبدیل می ­شود. سطوح CLB از 4 (ضعیف) تا 10 (عالی) است.

جدول زیر نحوه تعیین سطح معیار زبان کانادایی برای آزمون آیلتس را نشان می­دهد:

سطح CLBنمره مهارت­ های IELTS
شنیدنخواندننوشتنصحبت کردن
۱۰۹ – ۵/۸۹ – ۵/۸۹ – ۵/۷۹ – ۵/۷
۹۸۷۷۷
۸۷.۵۵/۶۵/۶۵/۶
۷۶۶۶۶
۶۵/۵۵۵/۵۵/۵
۵۵۴۵۵
۴۵/۴۵/۳۴۴

بهترین راه ­های مهاجرت به کانادا برای ایرانی ها

در سال ۲۰۱۹ و قبل از همه گیری کووید-۱۹، بیش از ۶ هزار ایرانی اقامت دائم کانادا را دریافت کرده اند و رتبه دهم در بین مردم مهاجر از کشورهای دیگر به کانادا را به خود اختصاص دادند. ایرانیان به دلیل تحصیلات بالا، سابقه کاری حرفه­ای و مهارت­ های زبان انگلیسی، کاندیدای ایده ­آل برای مهاجرت به کانادا هستند. علاوه بر این، جالب است بدانید که بیش از ۲۰۰ هزار نفر ایرانی الاصل در کانادا زندگی می­کنند.

کانادا به دنبال افزایش سطح مهاجرت خود است که این کار، فرصت­ های بیشتری را برای مهاجرت ایرانیان فراهم می­کند. طبق برنامه سطوح مهاجرت ۲۰۲۳-۲۰۲۱، کانادا قصد دارد سالانه بیش از ۴۰۰ هزار مهاجر جدید را بپذیرد. حدود ۶۰ درصد از این مهاجران تحت کلاس اقتصادی وارد کانادا خواهند شد.

اکثریت قریب به اتفاق مهاجران کلاس اقتصادی، نیروهای کار ماهر هستند و بخش کوچکی به عنوان مهاجران تجاری (کارآفرینان و سرمایه­ گذاران) به کانادا می­آیند.

در ادامه، برترین روش­ های مهاجرت به کانادا برای ایرانیان به عنوان کارگر ماهر بیان  شده است:

مهاجرت به کانادا برای ایرانی ها از طریق اکسپرس انتری

راه اصلی مهاجرت ایرانیان به کانادا به عنوان کارگران ماهر، اکسپرس اینتری است. کانادا قصد دارد هر سال از حدود ۱۱۰ هزار مهاجر جدید از طریق اکسپرس اینتری استقبال کند. اکسپرس اینتری یک فرآیند دو مرحله ­ای است.

در مرحله اول، باید واجد شرایط یکی از سه برنامه تحت اکسپرس اینتری باشید:

 • برنامه کارگران ماهر فدرال
 • کلاس سابقه کار کانادا
 • برنامه تجار ماهر فدرال

اگر در کانادا زندگی نکرده اید، برنامه کارگران ماهر فدرال بهترین راه برای واجد شرایط اکسپرس اینتری بودن است. پس از تایید واجد شرایط بودن برای اکسپرس اینتری، می ­توانید به مرحله دو بروید.

در مرحله دوم، مشخصات خود را در وب سایت مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا آپلود می­ کنید. این اداره نمایه شما را از نظر مواردی مانند سن، تحصیلات، مهارت­ های زبانی، سابقه کاری، سابقه زندگی یا تحصیل در کانادا، داشتن یا عدم آن پیشنهاد شغلی و دعوت داشتن یا عدم آن از یک استان یا قلمرو در کانادا ارزیابی می­ کند.

برنامه نامزدهای استانی برای ایرانی ها

سپس این اداره بر اساس مشخصات شما از طریق سیستم رتبه بندی جامع به شما امتیاز می­ دهد و پس از آن، وارد مجموعه داوطلبان اکسپرس اینتری می­ شوید. تقریباً هر دو هفته یکبار، قرعه­ کشی اکسپرس اینتری برگزار می­شود و از کاندیداها بالاترین امتیاز CRS دعوت می­شود تا برای اقامت دائم درخواست دهند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا برای ایرانی ها

برنامه نامزداستانی، دومین راه پیشروی ایرانیان برای مهاجرت تحت عنوان کارگران ماهر به کانادا است. کانادا دارای ۱۰ استان و ۳ قلمرو است. ۹ استان و ۲ قلمرو تحت این برنامه هستند. این برنامه، به استان­ ها و قلمروها این امکان را می­ دهد تا معیارهای خودت را برای انتخاب کاندیداها داشته باشند. داوطلبانی که شرایط را دارا باشند و درخواست آن­ها تایید شود، گواهی نامزدی استانی دریافت می­ کنند.

کانادا به دنبال تشویق دانشجویان بین ­المللی خود به ماندن در این کشور به عنوان مقیم دائم است. ایرانیان با داشتن نزدیک به ۱۵ هزار مجوز تحصیلی کانادا، هفتمین منبع اصلی دانشجویان خارجی کانادا بوده ­اند.

زمانی که ایرانیان تحصیلات خود را در کانادا به پایان برسانند، ممکن است واجد شرایط برای دریافت مجوز کار پس از فارغ التحصیلی شوند. این مجوز به فارغ­التحصیلان بین­المللی این امکان را می­ دهد که سابقه کار حرفه­ای کانادایی را برای حداکثر سه سال به دست آورند.

این سابقه می ­تواند به درخواست برای اقامت دائم فارغ­التحصیلان کمک کند. داشتن تحصیلات و سابقه کاری در کانادا منجر به افزایش در امتیازات CRS اکسپرس اینتری نیز می­ شود.

برنامه اکسپرس اینتریسریعترین راه برای مهاجرت به کانادا


اکسپرس اینتری سریع­ترین و محبوب­ترین برنامه مهاجرتی کانادا به شمار می رود. داوطلبانی که از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام می­ کنند، می­ توانند بعد از شش ماه اقامت دائم دریافت کنند.

سیستم مهاجرت کانادا برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری قرعه ­کشی انجام می­ دهد. اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا با این قرعه کشی دوره­ ای اکسپرس اینتری، نامزدها را از استخر اکسپرس اینتری انتخاب می­ کند. آخرین قرعه­ کشی کانادا برای اکسپرس اینتری ۲۰۲۲ در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲ برگزار شد که در آن ۴۷۵۰ دعوت نامه برای شرکت­ کنندگان برنامه­ های اکسپرس اینتری صادر شد.

شرکت مهاجرتی کاناداپاس - مهاجرت به کانادا - مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی

ارزان­ترین راه مهاجرت به کانادا

برخی از برنامه ­های نامزد استانی، مبلغی را برای پردازش دریافت نمی­ کنند؛ این برنامه ها عبارتند از:

 • برنامه نامزدهای استانی یوکان
 • برنامه نامزدهای استانی نوا اسکوشیا
 • برنامه نامزدهای استانی مناطق شمال غربی

گزینه ­های دیگر مقرون به صرفه برای مهاجرت به کانادا  نیز به شرح زیر است:

 • کلاس اسپانسر خانواده
 • برنامه­ های مراقب از سالمندان
 • برنامه­ های مهاجرت اقتصادی فدرال

سایت اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا ورود مهاجران را تسهیل می­ کند، از پناهندگان محافظت می ک­ند و برنامه­ هایی را برای کمک به تازه­ واردان برای اقامت در کانادا ارائه می­ دهد. همچنین این اداره، اعطای تابعیت و اسناد مسافرتی (مانند پاسپورت) را برای کانادایی­ ها صادر می­ کند.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship.html

پرتقاضاترین شغل­ ها در کانادا برای مهاجرت

در این بخش از گزارش، به هشت شغل پرتقاضا در کانادا و میزان افزایش تقاضای آن در سال ۲۰۲۲ نسبت به ۲۰۲۱ ، اشاره شده است:

 1. مشاور استخدام (۳۳۲.۱۲ درصد افزایش)
 2. دستیار خدمات مشتریان (۲۸۵.۶۵٪ افزایش)
 3. توسعه ­دهنده فول استک (۱۴۱.۳۹٪ افزایش)
 4. مدیر پروژه (۱۳۵.۰۸% افزایش)
 5. معاون اداری پزشکی (۱۳۱.۷۴% افزایش)
 6. حسابدار (۱۲۸.۰۴% افزایش)
 7. دانشمند داده (۱۱۶.۳۲٪ افزایش)
 8. مدیر محصول (۱۰۰.۳۳٪ افزایش)
شرکت مهاجرتی کاناداپاس - مهاجرت به کانادا - مهاجرت به کانادا با روش معرفی استارت آپ

کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرتی کانادا

با این که استخدام وکیل مهاجرت به کانادا در فرآیند مهاجرت ضروری نیست، اما می تواند مزایای متعددی برای متقاضی داشته باشد. مهاجرت به کانادا یک تصمیم جدی است و برای موفقیت در این فرآیند صرفا انگیزه کفایت نمی­کند. فرآیند مهاجرت شامل تهیه و ارائه مدارک متعدد، پیچ و خم­ های بوروکراسی و صبر است. در این میان کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرتی می ­تواند شانس موفقیت شما را بسیار افزایش دهد.

راه ­های مختلفی برای ورود به کانادا به عنوان مهاجر وجود دارد و هر فرآیند متفاوت از دیگری است. یک وکیل مهاجرت با تجربه کاملا آگاه به مدارک و مستندات مورد نیاز در هر فرآیند است و می­تواند به شما در درست پیش بردن این روند کمک کند.

همچنین یک وکیل مهاجرتی می­تواند به تمامی سوالات شما درباره دفتر وکالت، هزینه ­های قانونی و روند پرونده مهاجرتی شما پاسخ دهد و گزینه­ های مهاجرت مناسب برای شما را بررسی و به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کند.

کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرتی می­ تواند به شما کمک کند از مشکلات احتمالی که درخواست شما را به تاخیر می ­اندازد یا منجر به رد شدن می­ شود، جلوگیری کنید. آن­ها می­توانند مشکلات احتمالی بر سر راه مهاجرت شما را شناسایی و پیش­بینی کنند.

علاوه بر دانش حقوقی گسترده و آموزش­ های تخصصی، وکلای مهاجرتی باید مهارت ­های ارتباطی فوق العاده ­ای نیز داشته باشند. وکلای مهاجرت اغلب با مشتریانی کار می ­کنند که با موقعیت ­های بسیار پرریسک مواجه هستند، بنابراین باید بتوانند با صبر و حوصله ارتباط برقرار و اطلاعات درستی را جمع ­آوری کنند؛ حتی زمانی که مشتریان آن­ها مضطرب، ناامید و ترسیده ­اند. علاوه بر این، به این دلیل که موفقیت وکلای مهاجرت به کوچکترین جزئیات هر پرونده بستگی دارد، آن­ها باید مهارت کار و تصمیم­گیری در شرایط آنی و سخت داشته باشند و دقیق و متمرکز کار کنند.


سخن پایانی

همانطور که پیشتر نیز به این موضوع اشاره شد، کانادا یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت محسوب می شود؛ اقتصاد رو به رشد، فرصت­ های شغلی فراوان، کیفیت زندگی بالا و برنامه­ های متنوع مهاجرتی از عواملی است که این کشور به مقصد نهایی مهاجرین تبدیل کرده است.

در این مقاله، تلاش شد تا به برخی از مهمترین برنامه ­ها و شرایط مهاجرت به کانادا اشاره شود. البته که مسیرهای متفاوتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد، اما هر کدام از این مسیرها ممکن است با توجه به شرایط افراد، مناسب آنها باشد.

شما نیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره روش های مهاجرتی و اینکه کدام روش مناسب سلایق و سوابق شما است، با کارشناسان و مشاوران ما در مجموعه مهاجرتی کاناداپاس در ارتباط باشید.

اگر قصد دارید به کشور کانادا سفر کنید و یا قصد مهاجرت به کانادا را دارید توصیه میکنیم از موسسات معتبر اقدام کنید و در صورتی که قصد اقامت دائم دارید و کشور کانادا برای زندگی انتخاب شماست از وکلای درست کار کمک بگیرید  تا در فرایند دریافت اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا مشکلی برایتان به وجود نیاید. برای کسب اطلاعات مفید به سفارت کانادا در ایران مراجعه کنید.از مهم ترین شهر های کانادا تورنتو است که پرجمعیت ترین شهر کاناداست و از روی نقشه کانادا میتوان فهمید که مرکز استان آنتاریو است که جزو بهترین شهرهای کانادا برای ایرانیان است.

توضیحات تکمیلی در خصوص مهاجرت به کانادا


موضوع مهاجرت از جمله مهاجرت به کانادا بسیار وابسته به قوانین و شرایطی است که جزئیات فراوانی دارند و دائما در حال به روز شدن و تغییر و تحول هستند. هر یک از روش های ذکر شده شرایط خاصی را می طلبد و حتی انتخاب آن ها نیازمند اطلاعات کامل است. چنانچه فردی بدون اطلاع کافی از این جزئیات در راستای مهاجرت اقدام کند احتمال اشتباه و یا انتخاب روش غلط و ناسازگار با شرایط او وجود دارد. چنین اشتباهاتی سبب تحمیل هزینه ها و خسارات بالای مالی و زمانی بر فرد متقاضی خواهد بود. به همین دلیل است که همواره توصیه می شود از مشاوره و خدمات یک وکیل مهاجرت حرفه ای برای امور خود بهره مند شوید. سایت کاناداپاس امکان ارتباط با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا و مشاور حرفه ای مهاجرت را برای شما فراهم کرده است. از راه های ارتباطی این سایت جهت تسهیل و تسریع امور مهاجرت به کانادا بهره مند شوید.

از شما دعوت می کنیم فرم ارزیابی رایگان را به دقت تکمیل کنید و سوابق و افتخارات خود را نیز ذکر بفرمایید

فرم ارزیابی رایگان

دریافت دفترچه راهنمای شرایط مهاجرت به کانادا

پرسش های رایج درباره شرایط مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به کانادا کدام است؟

 • ویزای استارتاپ کانادا
 • ثبت شرت و راه اندازی بیزینس در کانادا
 • ویزای تحصیلی کانادا
 • ویزای توریستی کانادا
 • سرمایه گذاری در کانادا
 • سرمایه گذاری کبک
 • ویزای خود اشتغالی
 • ویزای کارآفرینی کانادا
 • برنامه های استانی کانادا
 • سیستم اکسپرس انتری
 • ویزای کار در کانادا
 • اسپانسرشیپ

هزینه مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هزینه های مهاجرت بسته به روش مهاجرتی شما متفاوت است مثلا ممکن است در مهاجرت كاری كمترین هزینه ، در مهاجرت تحصیلی شهریه دانشگاه و تمكن مالی و در مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با هزینه های بیشتری مواجه شوید.

سیستم جامع رتبه بندی کانادا چیست ؟

 سیستم جامع رتبه بندی کانادا CRS یک سیستم جداگانه برای رتبه بندی متقاضیان مهاجرت به این کشور است. درواقع متقاضیانی که از طریق express entry برای اخذ ویزای کانادا اقدام می کنند در این سیستم ارزیابی می شوند.

مدرک زبان لازم برای مهاجرت به کانادا چیست؟

متقاضیان برای مهاجرت به کانادا باید دانش خود در را در زبان انگلیسی و یا فرانسوی به اثبات رسانند. نمره مورد نیاز در هر یک از آزمون‌های معتبر و بین‌المللی با توجه به روشی که برای مهاجرت انتخاب می شود، متفاوت است.

فهرست مطالب

سوالات متداول

در اینجا سوالات متداول را خواهید یافت. می توانید نتیجه را بر اساس بازاری که به صفحه سؤالات متداول علاقه دارید فیلتر کنید.

مهاجرت را با ما آسان کنید

مجموعه کاناداپاس به همراه وکلا و متخصصین مجرب، می‌تواند به شما در تحقق مهاجرت به کانادا کمک کند. با پر کردن فرم ارزیابی رایگان، اولین قدم در این مسیر را بردارید.