مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

مسیر مهاجرت به کانادا از طریق پیشنهاد شغلی

کانادا، کشوری که به دلیل تنوع فرهنگی و روحیه مهمان‌نوازی مشهور است، مدت‌هاست به‌عنوان چراغ امیدی برای مهاجران مشتاقی است که به‌دنبال آینده‌ای روشن برای خود هستند. کانادا با اقتصاد قدرتمند، مناظر طبیعی و شهری متنوع و تعهد خود به عدالت اجتماعی، فضای امیدوارکننده‌ای را برای افرادی فراهم آورده که به‌دنبال تثبیت موقعیت حرفه‌ای خود و ساختن یک زندگی رضایتمند هستند. در میان مسیرهای مهاجرتی مختلف موجود، دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی گزینه‌ای جذاب در جهت گرفتن اقامت دائم به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید زیر و بم دریافت جاب آفر را بدانید و برای آن اقدام کنید، مجموعه حقوقی کاناداپاس کنار شما خواهد بود تا سفر مهاجرتی و تجاری موفقی داشته باشید.

مسیر مهاجرت شما به کانادا از اینجا آغاز می‌شود

با پر کردن این اطلاعات طرح مهاجرتی سازگار با شما انتخاب می‌شود و مشاورین ما برای گفتگوی بیشتر با شما در ارتباط قرار خواهند گرفت. مشاوره‌ها و ارزیابی اولیه شما رایگان است و هزینه‌ای نخواهد داشت.

مشاوره آنلاین (با تهران و تورنتو)

اگر ساکن شهری غیر از تهران و تورنتو هستید امکان برگزاری جلسات مشاوره و عقد قرارداد به صورت آنلاین برای شما فراهم است و می‌‌توانید با وکلا و مشاورین ما به صورت آنلاین گفت و گو داشته باشید.

مشاوره حضوری در دفتر ایران

مشاورین و وکلای دفتر ایران همه روزه آماده پذیرایی از شما در دفتر ایران واقع در خیابان ظفر هستند و پس از تکمیل فرم بالای صفحه برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره حضوری در دفتر تورنتو

دفتر کاناداپاس در شهر تورنهیلِ تورنتو در تقاطع خیابان یانگ و کلارک واقع شده است. اگر ساکن تورنتو هستید، می‌توانید با تعیین وقت قبلی در دفتر تورنتو حضور پیدا کنید.

چرا باید برای جاب آفر کانادا اقدام کنید؟

با تکمیل فرم موجود در این صفحه، تیم کاناداپاس برای ساختن یک زندگی موفق در کانادا در کنار شما قرار خواهد گرفت.

مسیر مستقیمی برای اقامت کانادا

کانادا یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرت در جهان است. این کشور با اقتصاد قدرتمند، کیفیت بالای زندگی و تنوع فرهنگی، فرصت‌های زیادی را برای مهاجران ارائه می‌دهد. یکی از راه‌های اخذ اقامت دائم کانادا، دریافت جاب آفر است.

فرصتی برای کار و زندگی در یک کشور امن و باثبات

برای داشتن یک زندگی آرام و رضایتمند، در وهله اول نیاز به بستری امن و باثبات است که کانادا این بستر را برای تمام شهروندان و مهاجرین فراهم آورده است. این شرایط فضای کار در کانادا را هم شامل می‌شود.

اقتصاد پایدار کانادا

اقتصاد کانادا پایدار و رو به رشد است. این کشور همچنین دارای بازار کار قوی با نیروی کار ماهر و تحصیل‌کرده است. بنابراین خیال شما را برای سرمایه‌گذاری و برنامه‌های توسعه‌ای آینده آسوده می‌کند.

امکان بهره‌گیری از حمایت‌های دولتی

کانادا فضای کار پر جنب‌وجوش و نوآورانه‌ای دارد که فرصت‌های زیادی را برای افراد در همه زمینه‌ها فراهم می‌کند. اقتصاد کانادا بر اساس نوآوری و کارآفرینی استوار است و به همین دلیل پذیرای نیروهای کار ماهر است.

خدمات کاناداپاس برای مهاجرت کاری به کانادا

آگاهی به روز درباره فرصت‌های شغلی فعال در کانادا
ارتباط با کارفرما و شرکت در مصاحبه شغلی
دریافت پیشنهاد شغلی و درخواست برای مجوز کار کانادا
تنظیم رزومه به سبک کانادایی
دریافت مجوز کار باز بدون نیاز به پیشنهاد شغلی
دریافت اقامت دائم کانادا

چرا کاناداپاس؟

سالهای طولانی تجربه ما در امر مهاجرت موجب شده است تا با شبکه گسترده‌ای از کارفرمایان و اشخاص تاثیرگذار در پروسه مهاجرت شما در ارتباط باشیم. ایجاد این شبکه ارتباطی به ما و شما کمک می‌کند تا زندگی پس از مهاجرت خود را با سادگی بیشتری بسازید و توسعه دهید.

۳۰۰۰+

پرونده موفق

۱۰۰۰

پرونده اقامت دائم

۴۷۰

کسب و کار

۷۰۰۰

ساعت مشاوره

۱۰+

مشاور و وکیل

۱۰+

سال تجربه

پروسه همکاری با کاناداپاس

ارزیابی، مشاوره و تعیین استراتژی
امضای قرارداد رسمی و انجام پرداخت اولیه
تکمیل مدارک و تشکیل پرونده
دریافت نتیجه ویزا و تکمیل پرداخت
ورود به خاک کانادا و شروع مسیر کاری موفق

نظرات درباره مجموعه کاناداپاس

این نظرات بدون دخل و تصرف مستقیما از آخرین نظرات ثبت شده موکلین در گوگل برداشته شده است.

چه چیزی ما را متمایز می‌کند؟

صداقت و مشتری‌مداری، تخصص و دانش به‌روز و الزام به تعهدات قانونی و حقوقی مهاجرت، وجوه تمایز مجموعه حقوقی کاناداپاس نسبت به سایر موسسات است. برای مهاجرت کاری کانادا از ابتدا تا دریافت اقامت دائم و پس از آن کنار شما خواهیم بود. در پایین به برخی از خدمات‌مان برای دریافت اقامت کاری کانادا اشاره می کنیم:
۱. راهنمای تخصصی

۱-راهنمای تخصصی

مهاجرت و موفقیت حرفه‌ای در یک کشور جدید می‌تواند یک مسیر پیچیده باشد. تیم مشاوران مجرب مهاجرت ما از نزدیک با شما همکاری خواهند کرد و به صورت مداوم به مشورت خواهند داد. با تکیه به دانش و تجربه، مجموعه حقوقی کاناداپاس به شما در مورد پتانسیل بازار کار و ایده‌یابی مشورت‌های لازم را خواهد داد.

۲- کمک به یافتن پیشنهاد شغلی

ما به شما کمک میکنیم تا پیشنهاد شغلی مناسب با سوابق، تخصص و علاقه‌مندی خود را از کارفرمایان معتبر کانادایی دریافت کنید.

۳- گستره خدمات حقوقی تا اقامت دائم

از مشاوره حقوقی تا اقامت دائم ، خدمات گسترده حقوقی برای زندگی موفق در کانادا!

تیم متخصص حقوقی ما در هر مرحله از مهاجرت شما تا اقامت دائم، همراه شما هستند.

۴- مشاوره در مسیر اشتغال شما در کانادا

کانادا یک مقصد جذاب برای شغل و اقامت است،مشاوران متخصص ما در مسیر اشتغال شما در کانادا همراهتان خواهند بود، همراهی حرفه‌ای برای دستیابی به شغل مورد نظرتان!

ما اینجا هستیم تا شما را در یافتن و موفقیت در شغل مورد علاقه‌تان همراهی کنیم و آماده‌ایم تا در هر مرحله از فرایند اشتغال در کانادا به شما کمک کنیم.

ابتدا مشورت کنید، بعد با اطمینان اقدام کنید.

واقعیت این است که ممکن است شما شرایط استفاده از هیچ یک از طرح‌های مهاجرتی کانادا را نداشته باشید. بنابراین بهتر است بجای اینکه تحت تاثیر اخبار و تبلیغات گوشه و کنار، ابتدا با یک وکیل مجرب و مورد تایید دولت کانادا مشورت کنید.

کافی است فرم بالای صفحه را تکمیل کنید تا ما از تصمیم‌تان برای مهاجرت مطلع شویم. اگر شرایط شما مناسب نباشد به شما خواهیم گفت.

© ۲۰۲۴ مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس.