مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

ثبت شرکت در کانادا، راهی به سوی بازار بین‌المللی

حضور در بازار‌های بین‌المللی برای مدیران و صاحبین کسب‌وکار، از دستاوردهای مهم و اثرگذاری است که می‌تواند سرنوشت کسب‌وکار را متحول کند. در همین راستا، کانادا با بستر مناسبی که برای ایجاد و رشد کسب‌وکارها فراهم کرده، از بهترین مقاصدی است که می‌توانید روی آن سرمایه‌گذاری کنید. اگر دارای سوابق مدیریتی خوبی هستید یا تمایل دارید یک شعبه از کسب‌وکار خود را در کشور کانادا تاسیس کنید، مجموعه حقوقی کاناداپاس برای مهاجرت تجاری و دریافت اقامت کانادا در کنار شما خواهد بود.

جهانی شدن شما از اینجا آغاز می‌شود

افتتاح شرکت در کانادا، افتتاح حساب در بانک کانادایی، آدرس پستی، تلفن شرکت، پاسخگوی تلفنی، منشی مجازی، مدیر شرکت

مشاوره آنلاین (با تهران و تورنتو)

اگر ساکن شهری غیر از تهران و تورنتو هستید امکان برگزاری جلسات مشاوره و عقد قرارداد به صورت آنلاین برای شما فراهم است و می‌‌توانید با وکلا و مشاورین ما به صورت آنلاین گفت و گو داشته باشید.

مشاوره حضوری در دفتر ایران

مشاورین و وکلای دفتر ایران همه روزه آماده پذیرایی از شما در دفتر ایران واقع در خیابان ظفر هستند و پس از تکمیل فرم بالای صفحه برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره حضوری در دفتر تورنتو

دفتر کاناداپاس در شهر تورنهیلِ تورنتو در تقاطع خیابان یانگ و کلارک واقع شده است. اگر ساکن تورنتو هستید، می‌توانید با تعیین وقت قبلی در دفتر تورنتو حضور پیدا کنید.

چرا باید اقامت کانادا را از راه مهاجرت تجاری دریافت کنم؟

با تکمیل فرم موجود در این صفحه، تیم کاناداپاس برای ساختن یک زندگی موفق در کانادا در کنار شما قرار خواهد گرفت.

ورود به بازار بین‌المللی

اگر بخواهید کسب‌وکار خود را به خارج از ایران توسعه دهید و در بازار جهانی نقشی داشته باشید، ثبت شرکت در کانادا به‌دلیل مرز مشترک با ایالات متحده امریکا و دسترسی به بازارهای جهانی بهترین گزینه است. این اقدام، مسیر تعاملات کاری و تجاری شما را تسهیل کرده و حضورتان در بازار بین‌الملل را رسمیت می‌دهد.

روند ساده و کم‌هزینه ثبت شرکت در کانادا

به‌دلیل قوانین و ساختار غیرپیچیده، روند ثبت شرکت در کانادا ساده و هزینه آن نسبت به کشورهای دیگر کمتر است. این دو ویژگی مهم به‌تنهایی برای انتخاب کانادا جهت شروع توسعه کسب‌وکارتان به مرزهای خارج از ایران کافی هستند.

سرمایه‌گذاری امن به دلیل اقتصاد پایدار کانادا

اقتصاد کانادا پایدار و رو به رشد است. این کشور همچنین دارای بازار کار قوی با نیروی کار ماهر و تحصیل‌کرده است. بنابراین خیال شما را برای سرمایه‌گذاری و برنامه‌های توسعه‌ای آینده آسوده می‌کند.

امکان بهره‌گیری از حمایت‌های دولتی

هدف دولت کانادا کشف و پرورش شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های با پتانسیل است. شرکت هایی که در کانادا ثبت می‌شوند میتوانند توسط نهاد های مختلف دولتی و سازمانی تحت حمایت قرار بگیرند، از جمله سرمایه‌گذاری در آن شرکت‌ها و در اختیار قرار دادن شبکه‌های ارتباطی.

خدمات کاناداپاس برای مهاجرت تجاری به کانادا

تحقیق و تمرکز درباره کسب‌وکارهای مورد تقاضای کانادا
مشاوره انتخاب مناسب‌ترین برنامه مهاجرتی بسته به شرایط شخصی
پل ارتباطی میان شما و فعالان تجاری در کانادا
اقدام برای مجوز کار کانادا
همراهی در تمام مسیر مهاجرت به کانادا و فعالیت تجاری در این کشور
دریافت اقامت دائم کانادا

چرا کاناداپاس؟

سالهای طولانی تجربه ما در امر مهاجرت موجب شده است تا با شبکه گسترده‌ای از کارفرمایان و اشخاص تاثیرگذار در پروسه مهاجرت شما در ارتباط باشیم. ایجاد این شبکه ارتباطی به ما و شما کمک می‌کند تا زندگی پس از مهاجرت خود را با سادگی بیشتری بسازید و توسعه دهید.

۳۰۰۰+

پرونده موفق

۱۰۰۰

پرونده اقامت دائم

۴۷۰

کسب و کار

۷۰۰۰

ساعت مشاوره

۱۰+

مشاور و وکیل

۱۰+

سال تجربه

پروسه همکاری با کاناداپاس

ارزیابی، مشاوره و تعیین استراتژی
امضای قرارداد رسمی و انجام پرداخت اولیه
تکمیل مدارک و تشکیل پرونده
دریافت نتیجه ویزا و تکمیل پرداخت
ورود به خاک کانادا و شروع مسیر کسب و کار موفق

نظرات درباره مجموعه کاناداپاس

این نظرات بدون دخل و تصرف مستقیما از آخرین نظرات ثبت شده موکلین در گوگل برداشته شده است.

چه چیزی ما را متمایز می‌کند؟

صداقت و مشتری‌مداری، تخصص و دانش به‌روز و الزام به تعهدات قانونی و حقوقی مهاجرت، وجوه تمایز مجموعه حقوقی کاناداپاس نسبت به سایر موسسات است. برای دریافت ویزای استارت‌آپ کانادا از ابتدا تا دریافت اقامت دائم و پس از آن کنار شما خواهیم بود. در پایین به برخی از خدمات‌مان برای دریافت ویزای استارت‌آپ کانادا اشاره می‌کنیم:

۱. راهنمای تخصصی

۱-راهنمای تخصصی

مهاجرت و راه اندازی یک کسب وکار در یک کشور جدید می‌تواند یک مسیر پیچیده باشد. تیم مشاوران مجرب مهاجرت ما از نزدیک با شما همکاری خواهند کرد و به صورت مداوم به مشورت خواهند داد. با تکیه به دانش و تجربه، مجموعه حقوقی کاناداپاس به شما در مورد پتانسیل بازار کار و ایده‌یابی مشورت‌های لازم را خواهد داد.

۲-گستره خدمات حقوقی تا اقامت دائم

از مشاوره حقوقی تا اقامت دائم ، خدمات گسترده حقوقی برای زندگی موفق در کانادا!

تیم متخصص حقوقی ما در هر مرحله از مهاجرت شما تا اقامت دائم، همراه شما هستند.

۳- حمایت در راه‌اندازی کسب و کار در کانادا

شرکت توسعه دهنده و شتاب‌دهنده I3Capital با بهره‌مندی از دانش و تجربه‌های موفق خود در زمینه توسعه کسب و کار در کانادا، پشتیبانی جامعی در زمان راه‌اندازی کسب وکار شما ارائه دهید. ما می‌توانیم شما را با شرکای بالقوه، سرمایه‌گذاران و مربیانی که می‌توانند به رشد کسب و کار شما کمک کنند، متصل کنیم.

۴-رویکرد و چشم‌انداز طولانی مدت

تعهد ما فراتر از صرفا مهاجرت شما است. هدف ما این است که شاهد موفقیت شما در کانادا به عنوان یک کارآفرین باشیم. ما خدمات پشتیبانی پس از مهاجرت، از جمله توسعه کسب و کار، ارائه مشاوره و تحقیقات در مورد بازار و دسترسی به شبکه‌های تجاری را ارائه می‌دهیم. ما به دنبال موفقیت طولانی مدت شما هستیم و تا هر زمانی که بخواهید در کنار شما خواهیم بود.

ابتدا مشورت کنید، بعد با اطمینان اقدام کنید.

واقعیت این است که ممکن است شما شرایط استفاده از هیچ یک از طرح‌های مهاجرتی کانادا را نداشته باشید. بنابراین بهتر است بجای اینکه تحت تاثیر اخبار و تبلیغات گوشه و کنار، ابتدا با یک وکیل مجرب و مورد تایید دولت کانادا مشورت کنید.

کافی است فرم بالای صفحه را تکمیل کنید تا ما از تصمیم‌تان برای مهاجرت مطلع شویم. اگر شرایط شما مناسب نباشد به شما خواهیم گفت.

© ۲۰۲۴ مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس.