کانادا کشوری با منابع طبیعی فراوان، تنوع بالای اجتماعی و فرهنگی، موقعیت جغرافیایی بی‌نظیر و رشد اقتصادی پیوسته، یکی از مقاصد ایده‌آل افراد در سرتاسر جهان است و سالانه بیش از هزاران نفر برای کار و زندگی به این کشور مهاجرت می‌کنند.

مطابق با این تقاضای بالا در زمینه مهاجرت به کانادا، این کشور گسترده‌ترین و پیشرفته‌ترین برنامه‌های مهاجرتی را داراست که به افراد با شرایط متفاوت شانس مهاجرت به این کشور را می‌دهد. بیشتر افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در کانادا یا مشارکت در اقتصاد این کشور را دارند، از طریق خرید یا راه ‎اندازی یک کسب و کار به این کشور مهاجرت می ‎کنند.

راه‌اندازی یک کسب و کار در ابتدا ممکن است گیج ‌کننده و گاها دشوار به نظر برسد، به خصوص اگر شما بخواهید برای اولین بار برای راه‌اندازی یک کسب و کار در کانادا و مهاجرت به این کشور اقدام کنید.

اما اگر شما تمام جوانب و شرایط مشاغل متفاوت و نحوه، مدارک لازم و فرآیند راه‌اندازی هر شغل در کانادا را بدانید و از میزان هزینه‌ها و سرمایه لازم برای هر کسب و کار اطلاعات کافی را به دست بیاورید، دیگر ابهامی برای شما باقی نمی‌ماند و می‌توانید به درستی برای آینده کاری خود تصمیم بگیرد.

ثبت شرکت در کانادا علاوه بر مزیت‌های فراوان اقتصادی برای افراد، یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌ها برای دریافت اقامت دائم این کشور است.

مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس و شرکت شتاب دهنده بیزینس و استارت آپ i3 capital با مدیریت مهیار حلاج‌ پور٬ عضو سازمان (NACO (National Angel Capital Organization ٬ مشاور رسمی (RCIC) یا اصطلاحا وکیل مهاجرتی کانادا با سال ها تجربه در هدایت و حمایت صد ها تجارت نوپا٬ استارت آپ و همکاری با شرکت های معظم بین المللی از ابتدا تا انتهای مسیر موفقیت شما در کانادا در کنار شماست.

خرید بیزینس و ثبت شرکت یا دریافت ویزای استارتاپ کانادا یک پروسه کاملا حقوقی است و شما به عنوان یک شهروند خارجی که با قوانین این کشور آشنایی کافی ندارید، بهتر است پیش از هر گونه اقدام قانونی با وکیل مهاجرت به کانادا در این زمینه مشورت کنید.

فرم ارزیابی

شما هم می توانید با اقدام از طریق کاناداپاس و i3 capital موفقیت مهاجرت تجاری خود را به حداکثر برسانید. برای دریافت مشاوره فرم ارزیابی رایگان زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرم ارزیابی